Hair Transplant Saç Ekimi Hizmeti İçin Meditürk!

Yeliz-Damar-Sac-Ekimi.jpg

Hair Transplant saç ekimi uzmanı olarak tüm fue saç ekimi ve dhi saç ekimi faaliyetleri doğru cerrah-uzman-ekip koordinasyonuyla planlıyor!

Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası Meditürk Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası Gerçek

Hair Transplant Saç Ekimi Uzmanınız

FUE veya foliküler ünite ekstraksiyonu, saç restorasyon prosedürü arayanlar arasında çok popüler hale geldi. Hair Transplant saç ekimi operasyonlarının çoğunu (yaptığımız işlemlerin %60’ını oluşturuyor) FUE saç ekimi şeklinde planlıyor. Fiyatlarımızı belirlerken, ortalama bir kişinin bütçe kısıtlamalarına büyük önem veriyoruz. Verebileceğimiz en iyi hizmeti ve sonuçları sunmaya çalışıyoruz ama bunun bir servete mal olmaması gerektiğine de inanıyoruz. Doğal sonuçları garanti ediyoruz ve ekstraksiyon alanlarının mümkün olduğunca dağınık ve tespit edilemez olmasını sağlamak için çok çalışıyoruz. Bir greft çıkarılırken çapraz kesildiğinde veya hasar gördüğünde, buna “transeksiyonu yapılmış” denir. Meditürk o kadar çok FUE işlemi yaptı ki, transeksiyon oranı %2’nin altında. Ve kesilen greft sayısının az olmasına yönelik bir çabadan ziyade en iyi sonuçları verecek greft sayısına ulaşmaya çalışıyoruz (bkz. Greft nedir?)

Maliyeti düşünürken, greft sayısının yanı sıra size özgü bir saç analizi de dikkate alınmalı diye düşünüyoruz. Saç ekiminin ekonomik olması ana kaygı olabilir; ancak fiyatların yanı sıra son derece yetenekli bir doktor ve teknisyen ekibinin özverili çalışmalarının sonuçlarını da hesaba katmak yanlış kararların önüne geçecektir.

FUE saç restorasyon prosedürü arayanlar, seçimlerini yaparken kendilerini rahat hissetmeleri için Meditürk Klinik bünyesinde ücretsiz konsültasyon alır. Maliyet önemlidir, ancak dikkate alınması gereken tek faktör olmadığını düşünüyoruz. Hastalar seçecekleri doktora güvenmelidir. Hair Transplant saç ekimi konsültasyonu planlarken hiçbir zaman ücret talep emediğimizi aktarır ve bazı hastalar bir prosedür planlamaya karar vermeden önce bizimle birden fazla konsültasyon alırlar. Bir prosedürü seçmenin büyük bir karar olduğunu biliyoruz; bu nedenle bir hastanın karar vermek için bizi bir kereden fazla görmesi gerekip gerekmediğini anlıyoruz. Her toplantı tıbbi bir değerlendirme olarak değerlendirilir. Doldurulacak alan ölçülerek greft sayısı hesaplanır. Maliyet ve prosedürün diğer tüm yönleri hakkında açık ve dürüstçe bilgiler sunarız. En iyi saç ekim merkezi adayı Meditürk’e bilgi için hemen ulaşın!

Saç Dökülmesi Evreleri

Saç dökülmesi söz konusu olduğunda, genellikle 5 farklı saç dökülmesi hasta kategorisi görürüz:

1) Saç dökülmesi yok: Saç dökülmesi genine sahip olmayan ve her zaman dolu bir saça sahip olacak olanlar var. Bu kategorideki erkekler genellikle saç çizgilerinin yaşla birlikte artmasından endişe duyar. Bir erkeğin saç çizgisi genellikle genetik olarak daha fazla v şeklini yükseltmek veya oluşturmak için programlanmıştır. Bu, başka bir saç dökülmesi olmadan da olabilir. Bu kategorideki erkekler ve kadınlar yine de saçlarına dikkat etmelidir, ancak kalıcı saç dökülmesi olasılığı daha düşüktür. Bu hastalarda saç dökülmesi geni bulunmasa da yine de çok sert olmayan ürün uygulamalarıyla tavşanlarına bakmaları gerekir. Ne yazık ki kliniğimizde saçlarını ısı ya da kimyasallarla bazen geri döndürülemeyecek şekilde yıpratmış birçok hasta görüyoruz.

2) Saç dökülmesinin başlangıç ​​evreleri: Saç dökülmesi geni olan ancak saç ekimi için yeterli saçı kaybetmemiş olanlar vardır. Şimdi bu hastalar için geçmişte olmayan birkaç seçenek var. Artık saçı stabilize edebilen ve hastaların ameliyattan hep birlikte kaçınmasına yardımcı olan topikal çözümler, takviyeler ve lazer tedavileri var.
3) Önemli derecede saç dökülmesi olan hastalar: Bu hastalarda saç dökülmesi geni vardır ve saç derisinin tepesinden (arka veya yanlardan değil) dökülmüştür. Bu hastalar genellikle nakil adayıdır ve olup olmadıklarını teyit etmek için ücretsiz bir konsültasyona tabi tutulmalıdır. bir aday ve her saç ekimi türünün (FUE veya şerit) özelliklerini öğrenin.

4) Genel incelme olan hastalar: Bu, hastanın saç derisinin tamamının üst, arka ve yanlarından saç dökülmesi anlamına gelir. Bu hastalar saç ekimi ameliyatı için aday değildir. Bazı takviyeler veya ilaçlar bu hastaların saç dökülmesini stabilize etmesine yardımcı olabilir, ancak genellikle saç ekimleri kalıcı olmaz veya ekilen saçlar çıkmaz.

5) Çeşitli saç dökülmeleri: Kötü ürünler, saçlarını fazla ısıya maruz bırakma, sigara içme, kötü beslenme, sıkı atkuyruğu gibi kötü uygulamalar nedeniyle saç dökülmesi yaşayan hastalardır. Buna tıbbi tedaviler, stres, alopesi areata gibi oto bağışıklık sorunlarının neden olduğu saç dökülmesi de dahildir.

Hair Transplant Saç Ekimi Planlarken Maliyeti Nasıl Hesaplıyor?

Saç dökülmesinden memnun olmayanlar için saç ekimi maliyeti her zaman bir endişe kaynağıdır. Saç ekimi adayı olan bir hasta, maliyetten çok sonuçlarla ilgilenmelidir. Hair Transplant saç ekimi planlamasında, “pazarlık sonucu” saç ekiminin sonuçlarından memnun olmayan hastaları ek işlemler için yönlendiriyor. Başka bir ülkede veya burada, kötü iş yapan bir doktor tarafından yapılmış olsun, hastalar her zaman görünüm kadar önemli bir şey için para tasarruf etmeye çalışmaktan pişmanlık duyabilirler. Görünüşünüzden mutsuz olmanın maliyeti nedir? Aynaya her baktığınızda size hatırlatılan pahalı bir hata yapmanın maliyeti nedir? Bir insanın bir ömür boyu kazandığı para miktarına bakarsanız, bu kadar önemli ve kalıcı bir şey için paranın tek faktör olması makul değildir. Bir kişinin iyilik hali üzerinde bu kadar doğrudan etkili bir ameliyat için en düşük teklifi verenle çalışmak yerine Hair Transplant saç ekimi koordinasyonunda oluşan sonuçları inceleyin ve bize ulaşın!

Referans: https://en.wikipedia.org/wiki/Pattern_hair_lossESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021