Hair Transplant Saç Ekimi Sonuçları

Yeliz-Damar-Sac-Ekimi-Sonuclari.jpg

Hair Transplant saç ekimi sonuçları için doğru adrese ulaştınız!

Türkiye’nin en iyi saç ekimi uzmanlarından biri olan Hair Transplant’ın ortaya koyduğu saç ekimi sonuçları için saçı ekilmiş kişilerin sitemizde yayınlanan fotoğraflarına hızlıca bakmanız ve saç ekimi yaptıran gerçek kişilerle iletişime geçmeniz yeterli!

Saç Ekimi Sonuçları (3) fue ve dhi arasındaki farklar 2

Saç Dökülmesi veya Alopesi Nedir?

Alopesi, çeşitli nedenlerle muzdarip olabilen kadınlar da olsa, esas olarak erkekleri etkileyen bir sorundur.

Estetik sorunun ötesinde, birçok durumda bundan muzdarip kişilerin duygusal sağlığını da etkileyebilir. Bu nedenle giderek daha fazla insan saç ekimi yaptırmayı düşünüyor.

Son yıllarda saç ekimi tedavilerine olan talep, binlerce hastanın saç dökülmesi sorununa çözüm aramak için kliniklere ve uzmanlaşmış merkezlere gitmesiyle arttı.

Saç grefti minimal invaziv bir cerrahi prosedürdür, ancak iyi bir sonucu garanti etmek için kontrol edilmesi gereken ayrıntılar nedeniyle biraz karmaşıktır.

Bu nedenle, Hair Transplant saç ekimi sonuçları ile ilgili karar vermeden önce belirli faktörleri değerlendirmek önemlidir. Burada size en önemli 4 faktörü bırakıyoruz:

Greft İçin Uygun Adaylar

Dikkate alınması gereken ilk faktörlerden biri, herkesin saç ekimi yaptırmaya uygun olmadığıdır. Belirleyici bir durum kişinin cinsiyetidir, çünkü alopesi kadın ve erkeklerde farklı şekilde kendini gösterir. Erkeklerde saç dökülmesi belirli bölgelerde yoğunlaşırken, kadınlarda saç derisine dağılır ve tüm uzunluğu açılır. Bununla kadınların bu tedavilere ulaşamayacaklarını kastetmiyoruz, ancak çok lokalize alopesi bölgelerinin olduğu durumlarda yapılmalıdır. Bu değerlendirmenin, kendine has özelliklerine göre elde edilebilecek sonuçlar hakkında hastayı gerektiği gibi bilgilendirmekle sorumlu iyi bir uzman tarafından yapılması,

Güvenlik

Saç ekimi genellikle tam gün süren ve bazı durumlarda genel anestezi gerektirse de lokal anestezi ve sedasyon altında yapılan cerrahi bir işlemdir. Ancak bu nedenle enfeksiyon, bölgenin iltihaplanması gibi ameliyat sonrası komplikasyonları olabilir, hatta ağrı ve hatta implantın yapıldığı bölgede küçük yara izleri kalabilir. Ancak, bu sık sık olmaz. Bu nedenle Meditürk olarak riskleri en aza indirmek ve en iyi sonuçları elde etmek için bu işlemin bir klinik ve/veya tıp merkezinde sektör uzmanlarıyla birlikte yapılması gerektiğini önemle vurguluyoruz. Bir klinik, hasta için imkanlara, anesteziye, profesyonellere ve sağlık garantilerine sahiptir.

Saç ekimi yöntemleri

Her vaka için en uygun teknik olan kılcal greft tipinin dikkate alınması çok önemlidir ve bütçe tekniğe göre belirlenecektir.

Fut saç ekimi: İşlem, donör saç köklerinin alınacağı başın arkasından bir doku şeridinin lokal anestezi ve küçük bir ameliyatla alınmasından oluşur. . Saç kökleri tek tek alıcı bölgelere ekilmeden önce uzman bir klinik ekip tarafından tek tek ayrılacaktır.
Fue saç ekimi : Bu işlemle her bir foliküler ünite, 1 mm veya daha az “punch”lar kullanılarak saçlı derinin arkasından ve bazen de yan tarafından birer birer çıkarılır. Daha titiz bir süreç. Mekanize bir sistemle tüm foliküler ünite kıllarıyla birlikte çıkarılır ve çok hızlı iyileşecek o boyutta küçük bir delik bırakılır.

Hair Transplant saç ekimi sonuçları ve fiyat

Kılcal greft, sağlık turizminin yeni trendinden kaçmaz, Türkiye gibi uçuş ve otel dahil operasyon paketleri ve çok rekabetçi fiyatlarla sunan ülkeler; greftin fiyatını hastalar için tek belirleyici faktör haline getirdiler. Ancak Saç Ekiminin bir ameliyat olduğunu ve profesyoneller tarafından yapılmadığı takdirde bazı riskler taşıyabileceğini unutmamalıyız. Bu nedenle saç ekimi fiyatları öncesinde kliniğin kalitesi ve imkanları, uygulanacak teknik ve takip ön planda olmalıdır. İspanyol klinikleri, finansman ve izlemenin yanı sıra bu garantileri de sunmaktadır. Bu son hususa gereken önem verilmemektedir, ancak en iyi sonuçları elde etmek için ilk yıl boyunca iyi bir tıbbi takip çok önemlidir. İyi bir kılcal greftin fiyatı aynı zamanda etkilenen bölgeye, ekilecek folikül sayısına ve çıkarılması için kullanılan tekniğe de bağlıdır. Ucuz ve kalitesiz bir saç grefti daha fazla düzeltme ve rötuş gerektirebilir ve bu da sonunda daha pahalı olabilir.

Hair Transplant saç ekimi sonuçları neden farklı?

Hair Transplant saç ekimi sonuçları ile fark yaratan bir uzman; çünkü 15 yıl öncesinden başlayarak doğal saç çizgisiyle bütünleşen sonuçlar için uygulamalar yapıyor. Yüzlerce hastanın tercihi olarak alanında giderek sivrilen Damar, her zaman en doğru saç ekimi cerrahı ve saç ekim ekibini biraraya getirdiği görevlerde bulundu. Saç ekimi işletmesini açmadan önce sektörde önde gelen hastanelerde önemli deneyimler kazandı.

Ümit erdim saç ekimi için Hair Transplant’ı seçtiğinde henüz kendi girişimini yeni açmış bir sağlık uzmanına kendisini emanet ediyordu. Aradan geçen yıllarda reklama ihtiyacı olmayan bir uzmanın Hair Transplant saç ekimi sonuçları olarak bilinen öncesi ve fotosu fotoğrafları büyük sayılara ulaştı.

Siz de Hair Transplant saç ekimi sonuçları için WhatsApp butonu üzerinden başvurarak ücretsiz saç analizi talep edebilirsiniz!ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021