Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri

Turkiyenin-En-Iyi-Sac-Ekim-Merkezleri.jpg

Birçok hasta Türkiye’nin saç ekim merkezleri hangileri diye merak ediyor; hayatta bir kez verilen saç ekimi kararı için bu şekilde bir arayış olması normal. Peki, Meditürk neden Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri arasında sayılabilir?

Sonuçlarımız çok başarılı olduğu için!

istanbulun en iyi saç ekim merkezi (4) Saç Ekimi Sonuçları (3)

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri Arasında Neden Meditürk?

Meditürk Klinik güvenli ve etkili bir saç ekimi hizmeti için saç ekstraksiyonunu son teknoloji tıbbi cihazlarla tamamlar. Sağlık Bakanlığı ve diğer uluslararası düzenleyici kurumlar tarafından onaylanan sağlık tedbirleri ve koronavirüs tedbirleri merkezimiz açısından önemlidir.

10 yıl öncesine kıyasla daha uygun olan saç ekim hizmetinde şeffaf bazı ilkeler belirleyip ücretsiz saç analizi sonucunda bir tedavi planlaması oluşturuyoruz. Hafif sedasyonlu işlemlerimizle olağanüstü saç ekim sonuçları elde etmek bizim için bir şans olmanın ötesinde.

Garantili Saç Ekimi Mümkün Mü?

Saç derisindeki doğal gruplamalardaki saçları haritalandırmak ve analiz etmek için ileri düzey incelemeler yaparken foliküler birim adındaki bu doğal saç gruplamalarına uygun bir saç çizgisi belirliyoruz. Hassas fue ve dhi ilemlerimiz ekim için intakt foliküler ünitelerin kusursuz şekilde çıkarılmasını sağlamaktadır. Foliküler birimler, saç derisindeki mevcut bölgeler içinde rastgele toplanarak doğal görünümlerini korumaktadır.

Başın arka veya yan tarafındaki foliküler birimlerin saçsız veya seyrek bölgelere aktarılmasıyla saç yoğunluğu artar. Bu temel adım, deneyimli cerrahi asistanlarından oluşan ekibin ortalama 2-6 arasındaki mesaisinin ardından tamamlanır.

Cerrah ile üzerinde mutabık kalınan tedavi planını takip ederek hastaya en doğal görünümü kazandıracak ekibin uyumlu çalışması çok önemlidir.

Ünlülerin de saç ekim uzmanı olan Hair Transplant gerçekleştirdiği 1000’lerce operasyon gibi sizin için de en doğru tedavi takvimini oluşturacak ve düzenli kontrollerle sağlıklı saçlara ulaşmanızı sağlayacaktır.

En iyi saç ekim merkezi neresidir? gibi soruların işaret ettiği saç ekim kliğini Meditürk’ten size göre özelleştirilmiş saç ekim hizmeti almak için bize hemen bir telefon açın veya formumuzu doldurun.ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021