Türkiye’de Saç Ekimi ve Avantajları

Turkiyede-Sac-Ekimi.jpg

Türkiye’de saç ekimi ve avantajları, dünya çapındaki başarısının ve saç ekiminde cazibe merkezi haline getirmesinin önemli nedenlerinden biridir.

Doğal saç ekimi arayanların beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilecek başarılı saç ekim merkezleri sayesinde İstanbul’da saç ekimi dünyanın her yerinden birçok kadın ve erkeğin hayalini kurduğu estetik operasyonlardan biri haline geldi diyebiliriz. Saç dökülmesinin neden olduğu estetik kaygılardan pek bahsedilmese de kellik özellikle genç erkeklerde sosyal hayatı zorlaştırarak iş hayatında rahat olmalarını engelleyebilmektedir.

Peki, Neden Türkiye’de saç ekimi? Yani Türkiye’de saç ekiminin avantajları nelerdir?

İstanbul’da saç ekiminin başarılı adreslerinden biri olan ve Pendik saç ekimi talepleri dışında tüm ülkeye hizmet eden Meditürk Klinik saç ekiminin Türkiye’deki avantajlarını ve saç ekiminde hasta memnuniyeti odaklı hizmet sunmaya devam ediyor.

Türkiye’de saç ekimi neden avantajlı?

Türkiye’nin saç ekiminde dünya çapındaki başarısının, uygun fiyat politikalarına rağmen kaliteli hizmet sunması ile önemli ölçüde ilişkili olduğunu düşünüyoruz. Çünkü bu şekilde her yıl binlerce kişi saç ekimi yaptırmak için Türkiye’yi tercih etmiş ve bu ciddi bir pazar ve sektör oluşturmuştur. Türkiye’de saç ekimi talebindeki artış, bu talebe en iyi şekilde cevap vermeye çalışırken saç ekimindeki teknik gelişmemizin en büyük motivasyonlarından biri olmuştur.

Aslında başarı avantajlarla beslenirken, avantajlar başarıyı desteklemeye devam etti. Bu nedenle Türkiye halen saç ekiminde dünyanın en avantajlı ülkesi olmaya devam etmektedir. Bunu bir nevi yatırım olarak düşünebilirsiniz. Bu avantajlar sayesinde saç ekiminde en çok tercih edilen ülke olmaya devam ediyoruz.

Türkiye’de Safir FUE, DHI Saç Ekimi gibi İleri Teknikler Kullanılıyor

Türkiye’de saç ekiminin en büyük avantajı fiyatlarının düşük olması gibi görünse de aslında durum hiç de öyle değil. Bize göre Türkiye’de saç ekiminin en büyük avantajı bu kadar ileri tekniklerin bu fiyatlara kullanılmasıdır. Türkiye’de Safir FUE ve DHI saç ekimi (Direct Hair Transplant) gibi ileri tekniklerle saç ekimini uygun fiyata ve çok başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Yıllar önce herkes için saç ekimi yapmak o kadar kolay değildi. İlk ve en önemli sorumuz hastanın saç ekimine uygun olup olmadığıydı. Verici bölgedeki saç köklerinin yoğunluğunun iyi olması gerekiyordu. Safir FUE ve DHI gibi gelişmiş saç ekimi teknikleri, günümüzde donör bölgeyi en iyi şekilde değerlendirerek hemen hemen herkese saç ekimi yapabilmemizin sebebidir. Birkaç yıl öncesine kadar saç ekiminde tatmin edici sonuçlara ulaşamayacağımızı düşündüğümüz için önermediğimiz hastalarımıza bu teknikler sayesinde saç ekimi yapabiliyoruz. Saç ekimi öncesi ve/veya sonrası saç köklerini besleyen ek tedavilerle çok daha iyi sonuçlar elde edebiliriz.

Türkiye’de Saç Ekimi Fiyatları Son Derece Uygun

Türkiye’de saç ekimi genellikle kullanılacak saç ekimi tekniğine göre paketler halinde sunulmaktadır. Doktorla bire bir görüşme, tüm kan testleri, konaklama ve ulaşım pakete dahildir. Meditürk’te tüm saç ekimi tekniklerinde ağrısız anestezi uygulanmakta olup paket fiyatlarımıza dahildir. Ameliyat sonrası alınması gereken ilaç ve diğer tıbbi bakım ürünleri için ayrıca bir ödeme yapılmaz. Hair Transplant önderliğindeki ekibimiz ücretsiz saç analizi sunar.

Türkiye’de Saç Ekim Fiyatları Düşük Ama Hizmet Standartları Yüksek

Hastalarımızı havalimanında karşılıyor ve İstanbul’un en lüks ve en temiz otellerinde konaklamalarını sağlıyoruz. Klinik ve otel arası ulaşımı VIP olarak gerçekleştirmekteyiz. Klinikte ilk yıkamayı ücretsiz yapıyor ve bakım ürünleri sağlıyoruz. Saç ekimi sonrası hijyenik koşullarda dinlenmek çok önemlidir, bunun pandemi sonrası daha da önemli hale geldiğini söyleyebiliriz. Hijyen Türkiye’de bir hassasiyet meselesidir ve bu konuda dünyanın güvenini kazandığımızı söylemek mümkün. Gösterdiğimiz samimi ilgi ve hasta memnuniyetinin önceliğimiz olması bu süreçte de büyük önem taşımaktadır ve bunun için herhangi bir parasal ödül bulunmamaktadır. Türkiye’de saç ekiminin avantajlarından biri de bu misafirperverliğin verdiği güven duygusudur.

Türkiye’de Saç Ekiminde Doğal Sonuçlar Almak Mümkün

Saç ekimi ile ilgili en büyük korku, uygun olamama, daha doğrusu doğal görünüp görünmeyeceği veya saç ekimi yaptırıldığı anlaşılacak mı gibi tereddütler yaşama ihtimalidir. Bu çok anlaşılır bir korku çünkü saçlarını kaybetmekten rahatsız olsalar da yıllar geçtikçe insanlar ayna karşısındaki görüntüye alışıyorlar ve yenilik, değişim güzel görünse de ilk başta biraz garip gelebilir. .

Türkiye’de saç ekimi öncesi ve sonrası fotoğraflarını gören hastalarımız ne kadar doğal bir değişim yarattığımızı görünce çok rahatlıyorlar. Bizim için doğallık ekilen greft sayısından daha önemlidir. Çünkü aynı sayıda greftin çok farklı şekillerde nakledilmesi ve farklı sonuçlar alınması mümkündür.

Türkiye’de saç ekiminin en önemli avantajlarından biri, saç ekimi başta olmak üzere genel olarak doğallığa önem vermemizdir. Birisi doğal görünüp görünmeyeceğini sorduğunda, doğru soruyu sorduklarından emin olurlar. Çünkü saç ekiminde doğal sonuçlar elde etmek ve saç ekimini mümkün olduğu kadar anlamamak bizim için önemli bir kriterdir.

Türkiye’de Saç Ekimi İstanbul’da bir tatil gibidir

İstanbul’da saç ekimi kliniği olarak hizmet veren çok sayıda başarılı merkezin olması nedeniyle, dünyanın her yerinden saç ekimi için Türkiye’yi tercih edenlerin çoğu zaman İstanbul ilk tercihi oluyor.

Küçük bir tatil ve biraz alışverişin yanı sıra köklü tarihi ve coğrafi özellikleri ile Avrupa’nın en güzel metropollerinden birinde saçlarınıza sahip olmak güzel olmaz mıydı?

Saçlarını geri alıp saç ekimi yaptırmak kadar olmasa da İstanbul’u ziyaret etmenin misafirlerimizi çok heyecanlandırdığını söyleyebiliriz. İstanbul gibi bir şehirde saç ekimi yaptırmak Türkiye’de saç ekiminin avantajlarından sadece biri değil, aynı zamanda Türkiye’yi saç ekiminde bir çekim merkezi haline getiriyor.

Türkiye’de Saç Ekimi Sonrası Hasta Takipleri 1 Yıl Devam Ediyor Saç

ekiminde tercihi belirleyen önemli kriterlerden biri de saç ekimi ameliyatı sonrası süreçtir. Saç ekimi operasyonundan sonra saçların çıkmasına kadar geçen süre yaklaşık bir yıl sürer.

Türkiye’de saç ekimi ameliyatından sonraki ilk bir ay içinde hastanın durumu takip edilir, şok dökülme dönemi oluşur ve ardından yeni saçlar çıkmaya başlar ve ihtiyaç duyduğu her an yardım alabilir.

Türkiye’de Saç Ekimi İle Hayatınızda Yepyeni Bir Dönem Başlatabilirsiniz

Türkiye’de saç ekiminin en önemli avantajları saç ekiminin başarı ile gerçekleştirilmesi, doğallık, ağrısız anestezi ile son derece yüksek konfor ve düşük fiyatlara rağmen yüksek kalite standartları diyebiliriz. Saç ekiminin Türkiye’deki avantajı sayesinde, aynaya baktıklarında saçlarını kaybettiği için kendini kötü hisseden ve eski görünümüne kavuşmayı hayal eden binlerce insan, Türkiye’nin saç ekiminde sağladığı avantajlar sayesinde hayallerine Türkiye’de kavuşabiliyor. Türkiye’nin bu başarısı Bloomberg gibi farklı yayın organları tarafından da sürekli ele alınıyor.ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021