Saç Tedavisi

Sac-Tedavisi.jpg

Saç Tedavisi

Saç tedavisi saç ekimi prosedürünü de kapsayan saç sağaltıcı tüm kür ve işlemlerin genel adıdır. Saç ekim hizmetlerine bütüncül bir bakışla yaklaşan Meditürk bilgilendirici makaleler sunmaya devam ediyor…

Saç Ekimi Öncesi Saç Tedavisi

Sağlıklı, canlı ve muhteşem saçları muhafaza etmek hiç bitmeyen bir Hikayedir. Düzenli bir saç bakım rutini sürdürmenin ve yalnızca doğru saç bakım ürünlerini kullanmanın yanı sıra, saç bakımı yaptırmak, saçın parlaklığını geri kazandırmak ve genel saç sağlığını iyileştirmek için çok önemlidir. Salonlarda sunulan pek çok ek saç bakımı ile saç tipiniz veya ihtiyacınız için hangisinin mükemmel olduğunu seçmek zor olabilir. İşte saç ekimi öncesi deneyebileceğiniz bazı saç bakımları.

Keratin Uygulaması

Kıvırcık saçlar çoğu kadının kaybettiği bir mücadeledir. Kazanmak için, kıvırcık saçlara karşı savaş, keratin uygulamasından geçebilir. On yıldan fazla bir süredir ünlü bir yumuşatma tedavisi olmuştur. Haftalarca kalıcı yumuşak sonuçlar verdiği bilinmektedir. Keratin tedavisi Brezilya fönü olarak bilinir ve saçları kıvırcıktan ipeksi, düz saçlara dönüştürebilir. Bununla birlikte, sonuç sadece saç uzayana kadar sürer, daha sonra salonda başka bir uygulama gerektirecektir.

Bu tedavi, sabit kalmayacak kıvırcık ve kıvırcık saçlı kadınlar için mükemmeldir. Keratin bakımı, düzleştirici ve diğer şekillendirici ürünler kullanmadan yumuşak sonuçlar verir. Saça keratin kullanmanın iki farklı yolu vardır. Temel keratin yumuşatma tedavisi, altı ay boyunca parlak ve ipeksi saçlar sağlar. Brezilya fönü, saç telini kabartan ve neredeyse üç ay boyunca bukleleri koruyan bir çözüm sunar.

Saç Derisi Tedavisi

Kuru ve kaşıntılı saç derisi yaşayan kişiler saç derisi tedavisi talep edebilir. Bu hizmet hoş bir his verir ve sağlıklı saç büyümesini desteklemek için kafa derisindeki yağ üretimini geri kazandırır. Saç derisi tedavisi, yağlı saç derisine sahip kişiler veya kuru, pul pul saç derisine sahip kişiler için kullanılabilir. Sağlıklı saçlara sahip olmak için sağlıklı bir saç derisine sahip olmak gerekir. Bunun için uzman bir hekimden mutlaka destek alınmalıdır.

Sıcak Yağ Uygulaması

Sıcak yağ uygulaması, müşterilerin hızlı bir parlaklık istediği ve saç kütikülünü kapattığı durumlarda en çok tercih edilenlerden biridir. Bu işlem beraberinde pürüzsüz ve iyi beslenmiş bir his veren yumuşak saçları getirir. Yöntem genellikle saçın durumuna ve sağlığına bağlı olarak 30 dakika ile 1 saat arası sürer. Yağ tedavisinin saça yaklaşık 15-20 dakika uygulanması ve ardından yıkanması gerekir. Boyalı saçların yanı sıra kuru ve kıvırcık saçları olan müşteriler bu saç tedavisinden yardımcı olabilir.

Saç Detoksu

Saç detoksu, çeşitli saç şekillendirme ve bakımları deneyimlemiş olanlar için en uygundur. Ekstra ürün kullanımı veya kimyasallara maruz kalma, saç sopasında birikme bırakacak ve saçın zarar görmesine neden olacaktır. Saç detoksu tedavisi saç telini çıkarır ve saç büyümesini desteklemek için genel saç ve saç derisi sağlığını iyileştirir. Bir saç detoksu ayrıca bukleleri arındıracak ve onu parlaklık ve canlılıktan yoksun bırakan kirleri serbest bırakacaktır. Saç hasarı, birçok kişinin yaşadığı tipik bir senaryodur. Bugün sunulan çok sayıda salon bakımı vardır ve hangisinin saç durumunuza uygun olacağını öğrenmenizi sağlar.

Nem Uygulaması

Nem proteini tedavisi ile kuru ve susuz bukleleri canlandırın. Krem derinlemesine bakım tedavisi, kaliteli bir nem tedavisi, kırık uçlar ve parlaklık eksikliği gibi tipik saç sorunlarını iyileştirebilir. Olaplex Hair Perfector No 3 gibi ürünler düşünülebilir. Aşırı işlem görmüş, ısıdan zarar görmüş, kurumuş ve biraz sevgi gerektiren çaresiz saçlar için en iyisidir. Bir sonraki boyama hizmetinize nem bakımı ekleyin ve saçlarınız mutlu olsun.

Rahatlama Tedavisi

Bukleleriniz taşınmışsa, rahatlatıcı bir bakım kontrolü geri alabilir. Rahatlatıcı bakımlar elektriklenmeyle etkili bir şekilde savaşır ve saçı aylarca zarif hale getirir. Sonuçlar kıvrılmayı azaltmak, kabarmayı gidermek ve hareketi yönetmek için özelleştirilebilir. Keratin Pürüzsüzleştirici Bakım, formaldehit içermeyen ve yakışan özel bir yarı kalıcı düzleştirme tedavisidir. Kıvırcık veya dalgalı olsun, dokulu saçlara rahatlatıcı bakımlar uygulanır. Hayalinizdeki plaj dalgalarına sahip olabilir ve buklelerinizin kuru, kıvırcık yan etkisinden kurtulabilirsiniz. Ayrıca bu tedavi aylarca sürebilir; Yeniden uygulama dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Rahatlatıcı bir tedavi çok sık yapılırsa sonuç kuru, cansız ve mat saç olabilir. Savaşınızı seçin ve akıllıca ilerleyin.

Saç Tedavisi için Saç Ekimi

Tüm bunların ardından veya bunlara ek olarak saç tedavisi için cerrahi bir işlem olan saç ekimini tercih edebilirsiniz. Kadınlar için saç ekimi dahil her bireye özelleştirilmiş hizmetler sunan Meditürk Klinik ile iletişime geçin!

İlgili kuruluşlar:
Association of Natural Hair Care ProfessionalsESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021