Saç Ekimi Kliniği Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken 6 Şey

Sac-Ekimi-Klinigi-Secerken-Dikkat-Etmeniz-Gereken-6-Sey.jpg

Saç Ekimi Kliniği Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken 6 Şey

Diğer kozmetik prosedürlerle birlikte, saç ekimi erkekler arasında popülerlik kazanıyor. Sonuçta, özellikle bu Instagram çağında herkes elinden gelenin en iyisini yapmak istiyor. Ancak iyi bir saç ekimi kliniği bulmak zor görünebilir. Son seçiminizin işlemden sonra saçınızın nasıl görüneceğini etkileyeceğinden, doğru olanı bulmanız çok önemlidir. Aşağıda, mevcut saç ekimi klinikleri arasından doğru seçimi yapmanızı sağlamak için altı yola bakıyoruz.

Doktoru Tanıyın

Kişisel saç nakli cerrahı sizin prosedürün başarısında en önemli faktörlerden biridir. Biyografisi saç ekimi kliniğinin web sitesinde yayınlanıyor mu? Doktorun dot com’da gösterilen veya yansıtılan tıbbi bilgileri var mı? Orada cerrahla ilgili detayları bulamazsanız, kliniğe ulaşmaktan çekinmeyin. Randevu almadan ve oraya gitmek için zaman ayırmadan önce, danışma için kiminle görüşeceğinizi bilme hakkınız vardır.

Saç Ekimi Kliniği Hakkında Bilgi Edinin

Prosedürünüzü lisanssız bir tesiste yaptırmayı asla düşünmemelisiniz. Bir hastane, tıp merkezi veya lisanslı saç ekimi kliniğinde yapılmalıdır. Tesis temiz değilse veya koşullar herhangi bir nedenle güvenli görünmüyorsa devam etmeyin. Nadiren bu, tıbbi prosedürlerin yoğun bir şekilde düzenlendiği Amerika Birleşik Devletleri’nde bir sorundur. Ancak tesis hakkında olumsuz bir izleniminiz varsa ameliyat olmayın.

Tedavi Planınızı Anlayın

Planlama, doğal görünen sonuçlar için gerekli olan saç ekiminin önemli bir yönüdür. Konsültasyonunuzun bir parçası olarak, saç ekimi cerrahınız cerrahi planı sizinle tartışacaktır. Bu plan şunları içerecektir:

  • Kaç greft ihtiyacınız var
  • Cerrahın greftleri nereye yerleştireceği
  • Ne gibi sonuçlar beklenebilir?
  • Ameliyat ne kadar sürer
  • İyileşmeden ne bekleyebilirsiniz?

Elbette saç ekimi cerrahınız da size sağlığınız ve tıbbi geçmişiniz hakkında sorular sormalıdır. Aldığınız tüm ilaçların adları ve dozları gibi bilgileri sağlamalısınız. Bu detaylar tedavi planlamanızda da rol oynar. Aynı şey saç restorasyonundan beklediğiniz şey için de geçerlidir.

Öncesi ve Sonrası Fotoğraflarını Arayın

Saç ekimi cerrahınızın yeteneklerini doğrulamanın en iyi yollarından biri, saç ekimi öncesi ve sonrası fotoğraflarını gözden geçirmektir. Her iyi saç ekimi kliniğinde hasta görüntülerinden oluşan bir albüm veya dijital koleksiyon bulunur.

Saç Ekimi Sonuçları Saç Ekimi Öncesi Sonrası

Bu koleksiyonda, saç çizgisi sizinkine çok benzeyen kişilerin fotoğraflarını arayın. Ardından bu “önceki” görüntüyü cerrahi sonuçlarını gösterenle karşılaştırın. Doktorunuz benzerlikleri onaylarsa, genellikle benzer sonuçlar bekleyebilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kontrol Edin

Seçtiğiniz saç ekimi kliniğinin kalitesini teyit ederken sosyal medyada çok sayıda takipçiye sahip olmanın çok az şey ifade ettiğini unutmayın. Bunun yerine, kaliteleri ve sonuçları hakkında olumlu yorumlar için sosyal medya hesaplarını arayın. Tabii ki şikayetler de önemli. Ayrıca, geçmişteki nakil alıcılarının ne düşündüğü hakkında iyi bir fikir edinmek için bu sosyal yorumları çevrimiçi incelemelerle karşılaştırın.

Saç Ekimi Kliniği ve Metotlar

Saç restorasyonu, diğer estetik tıbbi prosedürler gibi, tek bedene uyan bir çözüm değildir. Bunun yerine, bireysel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş bir tedavi planına ihtiyacınız var. Bu, en iyi saç ekimi kliniği seçeneğinin birden fazla prosedür türü sunan bir seçenek olduğu anlamına gelir. Bu prosedürlerin hangi standartlarla gerçekleştirildiği de önemlidir.

Örneğin Meditürk Klinik, en kaliteli saç ekim kliniği olarak çeşitli saç restorasyon yöntemleri sunmaktadır. Bu yöntemler şunları içerir:

  • Foliküler ünite ekstraksiyonu (FUE saç ekimi)
  • Doğrudan saç ekimi (DHi saç ekimi)

Meditürk hakkında daha fazla bilgi edinmek ve yüz yüze randevu planlamak için bizi bugün arayın!ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021