Saç ekimi istanbul fiyatları

Sac-ekimi-istanbul-fiyatlari.png

Saç ekimi istanbul fiyatları, dünyanın dört bir yerinden ve ülkemizin çeşitli illerden bu metropolümüze gelen bireylerin en çok merak ettiği hususlardan biri olarak görülüyor. Çünkü Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri bu ilimizde yer alıyor. Dünyanın en güzel şehirlerinden biri ve turistler için ideal bir destinasyon olan İstanbul, güzel tarihi eserlerinin yanı sıra saç ekimi hizmetleriyle meşhur… İstanbul saç ekimi için her geçen gün daha popüler bir destinasyon. Araştırmalara göre İstanbul’a sağlıklı saç ekimi için her yıl on binlerce kişi geliyor.

İstanbul Saç Ekimi Fİyatları (2) İstanbul Saç Ekimi Fİyatları (3)

Saç Ekimi İstanbul Fiyatları Ne Düzeyde?

Saç ekimi istanbul fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız prosedürün Avrupa ülkelerine kıyasla daha uygun olduğunu belirtmekte fayda var. Türkiye’de saç ekimi yaptırmanın maliyeti hakkında biraz araştırma yaparsanız ve İstanbul’da saç ekimi maliyetinin 1000-6500 arasında değişen saç köklerinin sayısına göre 7.000 TL ile 20.000 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz. Türkiye’de birçok merkez bu saç ekimi işlemini birkaç seansta gerçekleştirmektedir. Bazı seanslar 6-9 saat arasında sürebilmektedir. Türkiye’ye saç ekimi için seyahat eden turistlere sorulduğunda Türkiye hakkında, özellikle İstanbul hakkında harika haberler duyduklarını ve sonuçları gördükten sonra buraya geldiklerini belirtiyorlar. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Başkanı Suhan Ayhan’a göre Türkiye, saç ekimi için en çok aranan lokasyon. Saç ekimi için Türkiye’den bekleyebileceğimiz hizmet türü açısından Meditürk’ün sunduğu en popüler hizmetlerden bazıları şunlar.

FUE Saç Ekimi Tedavisi

İstanbul saç ekim fiyatları bağlamında en çok araştırılan saç ekimi işlemlerinden biridir. Diğer işlemlere göre daha güvenli, ağrısız ve minimal invazivdir. Doktorlar en son tıbbi ekipmanı kullanırken sektör tarafından onaylanmış ve istenilen sonuca göre her hasta için kullanılabilen yöntemler geçerlidir.

Bu özel tedavi, özellikle dört kıl içeren foliküler ünitelere odaklanmıştır. Genellikle başın arkasından, boynundan bir donör bölgeden alınırlar ve daha sonra ince saçlarla kaplı bir alana aşılanırlar. FUT prosedüründen farkı cilt şeritlerini tamamen çıkarmaya gerek olmamasıdır. Sadece donör bölgede görünür kesikler bırakır.

En İyi Saç Ekim Tekniği Hangisidir (2) Saç Ekim Merkezi İstanbul (2)

DHI Saç Ekimi veya Choi Kalem Tedavisi

Bu özel prosedür, yüksek yoğunluklu çarpıcı ve doğal görünümlü sonuçlar sunarken tamamen güvenli ve rahat olacak şekilde oluşturulmuştur. Tedavi her iki cinsiyette de popülerdir. Bıyık, kaş, sakal veya genel saç onarımları gibi vücudun çeşitli bölgelerini tedavi etmek için kullanılabilir. Bu özel tedavi, kalite ve miktar söz konusu olduğunda en etkili sonuçları verdiği söylenen “Choi pen” kullanılır. Daha doğal sonuç veren ve saç derisine yerleştirildikten sonra saç köklerinin yaşama şansını artıran kalemle Meditürk’te hastalarımıza en keyifli deneyimi sunuyoruz.

Yara izlerine “Hayır” deyin. Organın iyileştirici özellikleri, nakil sonrası nokta benzeri yara izlerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olacaktır. Bu tedaviler, sürecin iyileşmesine neden olabilecek şişliği azaltabilir. Uyguladığımız tedaviler, dokularınızdaki kan pıhtılaşma faktörlerini artırarak morarma riskini azaltabilen özel bir tedavidir.

Saç ekimi ihtiyaçlarınız ne olursa olsun tedavilerimiz saçlarınızın uzamasına yardımcı olacak ve size her zaman istediğiniz kalın, doğal uzun saçları sağlayacaktır. Saç ekimi planlıyorsanız, bu tedaviler arasındaki farkları bilmeniz ve tedaviyi yapacak hekim ile profesyonel bir konsültasyonun şart olduğunu bilmeniz gerekir.

Doktorunuzla ilk görüştüğünüzde, doktorunuz vücudunuzun özelliklerini değerlendirebilecek ve gereksinimlerinize ve saç dökülmesinin netliğine göre hangi tip ekimin sizin için en uygun olacağını belirleyebilecektir. Meditürk olarak uzman doktorlardan oluşan bir ekiple sizin için en iyi paketi oluşturmaya çalışacağız, www.mediturklinic.com web sitemizi ziyaret ettiğinizde size ÜCRETSİZ konsültasyon hizmeti sunduğumuzu anlayacaksınız! Ayrıca her zaman hayalini kurduğunuz saç stiline kavuşmanıza yardımcı olacak kolay ve size özel bir finansman çözümü sunuyoruz!

Saç Dökülmesi, Covid-19 Döneminde Arttı Mı?

DHI saç ekimi yöntemi tam olarak nedir?

Doğrudan Saç Ekimi veya DHI, daha sofistike saç ekimi yöntemlerinden biridir. DHI saç köklerinde donör bölgeden saç kökleri alınır. Foliküller, çapı 1 milimetreden daha az olan son derece ince bir çıkarıcı kullanılarak birer birer dikkatlice çıkarılır. Saç tek kullanımlık implanter kullanılarak tedavi bölgesine yerleştirilir. DHI’nin implanter kalemi, cerrahların yön, derinlik ve açı üzerinde tam kontrole sahip olmasını sağlayarak en doğal çözümü sağlar.

DHI saç ekimi tekniği ağrısızdır ve hassas mikro cerrahi aletlerle gerçekleştirilir. DHI’nin faydası, her saç kökünün belirli bir mesafe ve açıda yer almasıdır. Saç renginin en yüksek yoğunluğunu korurken doğal sonuçlar sağlar.

Dhi saç ekimi ücreti ne kadar?

Donörlerin saçlarının kendine has özellikleri vardır. dhi saç ekimi fiyatları aşağıdaki unsurlara göre belirlenecektir:

  • Saç dökülmesi koşulları
  • Kellik alanlarını kapatmak için kullanılması gereken tel sayısı
  • Renk, doku

DHI saç ekimi seansları genellikle bir saat sürer. Bazı olağandışı durumlarda, istenen sonuçları elde etmek için daha fazla seans kullanılır. DHI saç ekimi maliyetinin kesin fiyatını anlamak için hastanın saç sağlığının kısa bir tartışması ve analizi gereklidir.

DHI saç ekimi işleminin farklı türleri:

Saç ekimi yaptırmayı planlayanların en sık sorduğu soru, işlemden önce saçlarını tamamen kesmeleri gerekip gerekmediğidir. Saç ekimi ameliyatının birçok çeşidi vardır.

Tıraşsız saç ekimi veya tıraşsız DHI saç ekimi, saç ekimi için tercih edilen seçimdir. İnsanlar saç severler. Kendimizi tanımlamamızı sağlayan karakterimizin bir parçasıdır. Bu nedenle, insanların kafalarını tıraş etmeden saç ekimini tercih etmeleri şaşırtıcı değildir. Ancak, kafalarını tıraş etmeden kafa nakli iddiasıyla çok sayıda insanın yanlış yönlendirildiğini gördük.

Saç Ekimi Maliyeti (1)

Tıraşsız Saç Ekimi

Tıraşsız dhi kullanılarak yapılan bu saç ekimi yöntemiyle, alan mevcut saçlarla kaplı olduğu için hiçbir zaman herhangi bir yama izi görmeyeceksiniz. Choi Pen Teknolojisi, tıraş olmayan saç ekimi için kullanılan oldukça özel bir yöntemdir.

Tıraş prosedürü olmadan saç ekimini tercih eden herkesin, uzunluğu ne olursa olsun hiçbir saç telinin kesilmemesi veya tıraş edilmemesi garanti edilir. Bu, görünümdeki değişiklikler hakkında herhangi bir endişe duymadan, ertesi gün düzenli aktivitelerinize geri dönmenizi sağlar.

Dhi saç ekimi incelemesi.

Dhi saç ekimi, minimum komplikasyon riski olan son derece güvenli bir prosedürdür. Başarı şansı %95 olan bir işlemdir. Bu basit bir işlemdir ve herhangi bir yan etkisi yoktur.

Birkaç hafta içinde, uzun bir sağlıklı saç dönemi göreceksiniz.

Bu prosedürden geçen birçok hasta, tamamlanması kolay ve basit olduğu için bunu şiddetle tavsiye ediyor.

Eğer saç çizginizde azalma varsa bu işlemi de deneyebilirsiniz.

Dhi saç tedavisi ayrıca saçınızın hacmini saç kalınlığının iki katına kadar artırmaya yardımcı olur. Tıraşsız Dhi saç ekimi, ekilen saçların uzun ömürlü olmasını sağladığı için dikkat çekiyor.

Saç Ekimi İstanbul Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Saç ekim merkezleri greft sayısına göre saç ekimi fiyatını belirleyebildiği gibi saç ekimi fiyatlarını da saç ekim seanslarına göre belirleyebilmektedir. Saç ekimi fiyatının belirlenmesinde bir diğer etken ise kullandığımız saç ekimi tekniği olabilir. Ortalama olarak, saç ekimi fiyatları dünya çapında greft sayısına göre belirlenmektedir. Ayrıca belirlenen saç ekim ücreti Meditürk gibi klinikler tarafından %80-90 başarı garantisiyle sunulur.

Sonuç olarak saç ekiminin aşamaları ve ne ölçüde yapılabileceği fiyatları belirleyen unsurların başında geliyor. Doğru uzmanları bulduğunuzda, bütçe konusunda doğru dengeyi yakalayıp tedavi sürecini sabırla tamamladığınızda saçlarınızın eski görünümüne çok daha hızlı kavuşacaktır. Saçlar bazen kendi isteğimiz dışında sebeplerle dökülebilir. Ancak genellikle yanlış uygulamalar ve saç ekimi sonrası bakım eksik kaldığında başarısız olur.

Kimler Saç Ekimi Yaptırabilir?

Saç dökülmesi sorunu yaşayan kadın ve erkek hastalara cinsiyet gözetmeksizin saç ekimi uygulanabilir. Saç ekimi öncesi yapılan test ve analizlerde herhangi bir engel yoksa hemen operasyon uygulamasına geçilebilir. Saç ekimi yaptırmak isteyen onkoloji hastaları öncelikle kanser tedavilerini bitirmiş olmalıdır. Kanser tedavisi devam ederken aynı anda saç ekimi yapılamaz. Öte yandan, şeker hastalarında saç ekimi yapılırken dikkatli olunmalıdır. Operasyon sırasında cilde kanalların açılması ve donör bölgeden saç kökü alınması sırasında oluşabilecek kanamalar risk faktörü olabilir.

Saç ekimi sırasında saç derisine uygulanan solüsyonun içeriğindeki maddelere alerjisi olan kişilere de saç ekimi uygulanmaz veya bu maddeler özenle uygulanır. Aynı zamanda donör alan yetersizliğinden dolayı saç ekimi uygulanamayabilir. Hastanın saçlı bölgesine veya vücudunun diğer bölgelerine ekilebilecek sağlıklı kök yoksa bu hastalarda saç ekimi yapılması mümkün değildir. Çünkü saç ekimi sadece kişinin kendi vücut kıllarından yapılabilecek bir işlemdir.

Saç Ekim İstanbul Fiyatları İçin Neden Meditürk?

Türkiye’de yapılmakta olan FUE ve DHİ saç ekimi alanında öncüyüz. Meditürk, en yüksek kalitede saç ekimi sağlamak için en yeni Choi Pen teknolojisini kullanır. Choi Pen, daha önce söylediğimiz gibi, donörden çıkarıldıktan sonra saç köklerini doğrudan kafa derisi bölgesine yerleştirmek için kullanılan bir cihaz kullanan özel bir tekniktir. Daha hassas olan bu teknik, işleme süresini hızlandırır. İşlem, hastanın ihtiyaç duyduğu greft miktarına bağlı olarak tipik olarak 6 ila 8 saat sürer. Böylece, yeni saç yetiştirmek için sadece bir saate ihtiyacınız olacak.

Saç ekimi her geçen gün daha popüler hale gelmekte ve saç ekimi İstanbul fiyatları taleplere göre şekillenmektedir. Örneğin, FUE saç ekimi yöntemi için sabit bir fiyat belirlemek mümkün değildir. Bu operasyonun fiyatını etkileyen birçok faktör olsa da başlıca unsurlar ekilen greft sayısı, seans sayısı, doktorun beceri ve tecrübesi, ekim için kullanılan donör bölgenin ve saçların taşındığı bölgenin kalitesi ve kullanılan teknolojilerdir. Ayrıca bu süreci kolaylaştıracak, hastaya konfor sağlayacak ve hastanın 3’üncü, 6’ıncı ve 12’inci ayda izlenmesini sağlayan takip seansları sağlıklı bir bütçeye dahil edilir. Bu tür hususlar dikkatle değerlendirildiğinde, bazen rastgele belirlenen bir ekim maliyeti daha yüksek çıkabilir.

Meditürk olarak tüm hastalarımıza sağlıklı bilgiler veriyor ve saç ekimi İstanbul fiyatları için en uygun kampanyaları sunuyoruz. Hair Transplant koordinasyonunda sunulan en kaliteli saç ekimi hizmetleri için bize WhatsApp butonu üzerinden hemen ulaşın!

İngilizce kaynak


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021