Saç Ekimi Greft Fiyatları

Sac-Ekimi-Greft-Fiyatlari.jpg

Saç ekimi greft fiyatları, yapılan uygulamada kullanılan folikül sayıları bakımından en çok merak edilen konuların başında gelmektedir.

Saç Ekimi Greft Fiyatları

Türkiye’deki saç ekimi gteft fiyatları küresel olarak uygulanan saç ekimi fiyatlarına göre neredeyse %80 daha uygun düzeydedir. Türkiye saç ekimi fiyatları bir yana kalite ve genel durum açısından da dünyada önde gelen ülkelerden biri konumundadır. Türkiye Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Arap Yarımadası’ndan çok sayıda saç hastasını çekmektedir. Türkiye saç ekim klinikleri her yıl dünya çapında 1 milyondan fazla kişiye hizmet vermekte ve diğer tüm sektörlerde olduğu gibi bir fiyat politikası benimsemektedir. Genel olarak ülkemizde saç ekimi fiyatları 1.200 EUR düzeyinde başlayıp vakaya göre birka. kat artmaktadır.

Saç ekimi yaptırmak isteyen kişi hangi soruları sormalıdır?

Saç ekimi kliniğine gitmeden önce kişilerin araştırma yapması ve cerraha hangi soruları sormak istediklerine karar vermesi gerekir. Bu sorular aşağıdaki gibi olabilir:

Saç Ekiminde Kullanılan Teknik

Bu soru saç ekimi fiyatlarında hayati ve en önemli faktördür. Bu, süreci etkilemek ve değiştirmek için anahtar konudur. Saç ekimi yöntemlerinin detaylarını web sitemizde bulabilirsiniz. Hangi yöntemin seçileceğini ve bu yöntemlerin avantaj ve dezavantajlarını her zaman sorabilirsiniz. 10.000’i aşkın saç ekimi deneyimimiz ile her birey için en uygun yöntemi buluyoruz.

Saç Ekimi Sonuçları Saç Ekimi Öncesi Sonrası

Süre: Seçilen tekniğe göre süre değişir. Örneğin 1 seans uzun saç ekimi, 1 seans FUE saç ekiminden daha uzundur. Uzun saç ekimi daha uzun sürdüğü için bu tekniğin fiyatı FUE yöntemine göre daha fazladır.

Malzeme: Uygulanan tekniğe göre medikal malzemeler değişmektedir. Malzemelerin fiyatı ve yaşam döngüsü genel fiyatları etkiler. Örneğin DHI saç ekimi için “Choi pen” adı verilen tıbbi bir aletin fiyatları yüksektir ve her operasyonda yeni bir set kullanılması gerekir. Ancak Sapphire FUE için ipuçları daha uygun fiyatlı ve daha iyi bir maliyet sunuyor.

Ekibin büyüklüğü: Takım boyutu, saç ekimi tekniğine bağlı olarak değişebilir. Daha geniş ekip ile operasyon maliyeti arttığı için saç ekimi fiyatı da değişmektedir. Örneğin bir DHI saç ekimi yönteminde bir kişi ekim için, bir kişi de saç greftlerini CHOI kalemlerine yerleştirmek üzere 2-3 kişiye ihtiyaç duyar. Bu, ameliyatta aynı anda 4-5 cerrahın bulunması gerektiği anlamına gelir. Saç ekimi cerrahı dışında her saç ekimi tekniği için bir anestezi cerrahı ve hemşireler bulunmalıdır.

Meditürk Fiyat Politikamız

Yukarıda da ifade edildiği gibi greft sayısı fiyatı belirlemede önemli bir kriterdir. Ancak bu konu dikkatle incelenmelidir. Piyasadaki söylentilere bakıldığında aşırı yüksek greft fiyatı isteyen saç ekimi klinikleri olduğu gibi, greft konusunda yanlış bilgilendirme yapan klinikler de bulunmaktadır. Meditürk olarak gerçek dışı vaatlere karşı olduğumuzu ve bunları etik bulmadığımızı belirtmek isteriz. Dürüst ve şeffaf fiyat politikamız sayesinde, mümkün olan en iyi saç ekimi sonuçlarını elde etmek için her hastaya maksimum fayda sağlayacak sayıda greft tercih ediyoruz. Bir kişinin doğal bir saç görünümüne ihtiyacı vardır ancak bu ancak doğal bir saç çizgisi ve maksimum sayıda greft ekimi ile gerçekleşebilir.ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021