Saç Ekimi Garanti Belgesi Mümkün Müdür?

Sac-Ekimi-Garanti-Belgesi.jpg

Saç ekimi garanti belgesi var mıdır? Saç ekiminde nereye kadar garanti verilebilir?

Her şeyde olduğu gibi, kendimiz hakkında hissettiklerimizi değiştirebilecek bir aksiyon aldığımızda bir tür garanti sunulmasını isteriz. Hastalar saç ekimi prosedürü gibi zorlu bir prosedür söz konusu olduğunda, özellikle başarı oranının ne olacağını bilmek ve anlamak istiyor. Kimilerimiz “saç ekimimin başarılı olma şansı yüzde kaç” veya “3000 greft saç ekimi fiyatı” gibi istatistiklerinden yola çıkabiliyor? Kimilerimiz ise saç ekimlerinin %100’lük bir garanti arıyor olabilir.

Saç Ekimi Sonuçları (3) istanbulun en iyi saç ekim merkezi (4)

Gerçekçi olmak koşuluyor garantili saç ekimi yapmak mümkün. Saç çizginizde belirgin bir fark gördüğünüz ve sonuçları sevdiğiniz bir tablo (kesinlikle fark edilebilir sonuçlar görmenizin aylar sürebileceğini unutmayın) belirli bir oranla garanti edilebilir.

Cerrahi saç ekimi prosedürleri, dergi reklamları, yıldız ünlülerin saç ekim sonuçları ve iddialı pazarlama konuşmalarına kapılmak çok kolay. Bombardımana maruz kaldığımız tüm bu görüntülere bakıp mükemmel sonuçlara ulaşacağımıza inanırız. Biz Meditürk Klinik olarak tüm hastalarımızın açık sözlü, dürüst ve en önemlisi beklentilerini tam olarak yönetmeye inanıyoruz.

En iyisi olduğumuza gerçekten inansak da saç ekimi garanti belgesi veya “YÜZDE 100 BAŞARILI SAÇ EKİM SONUÇLARI” gibi gösterişli iddialar vaat eden bir kliniğine kimsenin inanmaması gerektiğini söylüyoruz. Bunun gibi iddialar doğru değildir ve en iyi ihtimalle yanıltıcıdır. Daha da kötüsü, naif hastaların maddi birikimlerini, güvenlerini ve saçlarını dürüst olmayan bir saç uzmanı veya kliniğinin ellerine bırakmış olması açısından üzücüdür.

FUE Saç Ekimi

Saç Ekimi Garanti Belgesi Yerine…

Saç ekimi garanti belgesi bizim açımızdan bir pazarlama taktiği iken tüm hastalarımızda gördüğümüz minimum başarı oranını vurgulamak istiyoruz:

• Ekilen saç greftlerimizin minimum %80-90’ı gelişim gösterir ve daimi olarak entegre olur. Bu çok yüksek bir orandır.
• Hastalarımızın her türlü soru ve endişelerini yanıtlarken onları tam bir yıl boyunca takip ederiz.

Gördüğümüz her hasta farklı. Öncelikle, başarılı bir saç ekim prosedürü şansının düşük olduğunu düşünüyorsak erkek veya kadın hastamıza saç ekimi yapma sözü vermeyiz. Saç ekim ameliyatı ve sonuçları, maddi kazançların ötesindedir.

Biz işlem yaptığımız her hastamıza %80 başarı oranına ulaşacağımızı garanti ederken aksi takdirde ücretsiz işlem sözü de veririz. Buradaki %80’lik başarı oranı %80’lik hasta memnuniyeti anlamına gelmiyor. Her hastada donör bölgeden saçsız bölgeye aktarımız foliküler ünitelerin en az %80’inin uzun vadede kalıcı olacağı anlamına geliyor.

fue ve dhi arasındaki farklar 2 Saç Ekimi (2)

Meditürk ve FUE saç ekimi

Bu hassas greftlerin %100’ünün tutunacağına ve hayatta kalacağına söz vermek yalan söylemektir. Bahçenize herhangi bir bitki, sebze veya meyve tohumu ektiğinizi düşünün. Bunların %100’ü büyüyor mu? Hepsinin gelişmeyeceği kabul edilir ve bu saç ekiminde de aynıdır.

Ancak Meditürk’ün güvenilir saç ekim hizmetlerinin size %100 doğal görünümlü saçlar kazandıracağı konusunda söz verebiliriz. Hemen bizi arayın veya WhatsApp üzerinden yazarak saçlarınızı analiz için gönderin!

 ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021