Saç Ekimi Fiyatları İstanbul Genelinde Daha Uyun

Sac-ekimi-fiyatlari-istanbul.jpg

Saç ekimi fiyatları İstanbul genelinde diğer ülkelerdeki saç ekimi maliyetlerine göre daha uygularken Meditürk Klinik her hastaya yönelik planlamasıyla öne çıkıyor.

Meditürk Klinik, uzmanlığını Türkiye’de saç ekimi hizmetlerinde sunmaktadır. Son zamanlarda en etkili yöntemlerden biri olan FUE ile Türkiye’den olduğu kadar dünyanın çeşitli yerlerinden hastalara da makul fiyatlarla hizmet sunmaktadır.

Saç Ekimi Fiyatları İstanbul (4) Saç Ekimi Fiyatları İstanbul (1)

Karantina döneminde, saç dökülmesinden endişe duyan erkeklera aynalar ve kameralar karşısında saçlarını fazlasıyla inceleme imkanına kavuştu. Ofislerin kapalı olması, gecelerin ve tatillerin beklemeye alınmasıyla birlikte gözden uzak, iyileşmek için mükemmel bir dönem sağladı. Sonuç, prosedürün pandemi döneminde çokça talep edilmesi.

İngiliz Saç Restorasyon Cerrahisi Derneği (Bahrs), ülkede 200’den fazla klinikte saç ekimi ameliyatı yapan yaklaşık 100 doktorun olduğunu tahmin ediyor. Bu rakamlar on yıl önceki sayının 10 katı. Ülkemizde ise sadece İstanbul’da 400 civarında saç ekim kliniği olduğu düşünülüyor.

Meditürk, Türkiye’de saç ekimi konusunda uzmanlaşmıştır. Benzersiz FUE tekniği ile en yüksek oranda saç ekim performansı ortaya koyan Meditürk saç ekimi fiyatları İstanbul genelinde çok yüksekken tüm hastaları için nitelikli hizmetleri uygun maliyetlerle sunmaya devam ediyor. Meditürk, her hastaya tatmin edici sonuçlar sağlamak için dhi saç ekimi tekniğinin yanı sıra FUE teknolojisini benimseyip kullanıyor. Meditürk saç kliniğindeki en yeni ekipman ve saç restorasyon tekniklerinin başka avantajaları da mevcut.

2007 yılında sektöre adım atan Yeliz Damar öncülüğünde, Anatolia Saç Ekim markasının uluslararası yüzü olarak faaliyet gösteren Meditürk FUE ile %100’e yakın greft başarısı gösteriyor. Yılların getirdiği uzmanlık ve yetkinlik ile saç tedavisi veya ekimi arayışındaki kişiler için Türkiye’nin profesyonel saç ekim kliniği olarak faaliyet gösteriyoruz. Meditürk, sadece Türkiye’den değil, tüm dünyadan hastalarımızın giderek daha çok tercih ettiği bir saç kliniği olarak gelişti.

Meditürk, en doğal saç ekimi sonuçları elde etmek için çalışmaktadır; ekibimiz, hastaya özel alın çizgisi yapısına uygun saçı belirlemek için maksimum sayıda greft ile gereken özeni gösterir. Arzu edilen sonuçlar için kişiye özel saç ekimi tasarımı ve planlaması bir zorunluluktur. Meditürk ekibi, birçok yöntem arasından saç ekimini planlarken müşterisi için en uygun yöntemi seçer. Her saç ekim uzmanı kendi alanında en az on yıllık deneyimine sahiptir.

Saç ekimi prosedürleri için hijyenik ortam

Tüm saç ekimi işlemlerinin teferruatlı bir planlamanın yanı sıra hijyenik koşullara sahip bir ameliyathanede yapılması gerekmektedir. Meditürk titiz, deneyimli ve profesyonel bir ekip tarafından en son teknoloji araç ve ekipmanlarla donatılmıştır. Meditürk ile saç ekimi ameliyathane koşullarında gerçekleştirilen ve non-invaziv cerrahi bir müdahaledir.

saç ekimi sonrası bakım (4) Saç Ekimi Ortalama Fiyatları (1)

Saç ekimi fiyatları İstanbul özelinde nasıl?

Saç ekimi fiyatları İstanbul özelinde yüksek görünse bile, yurt dışı ile bağlantılı bakıldığında hastalar seyahat ve turizm masraflarını bir seyahate dahil etseler bile, paradan tasarruf edeceklerdir. Örneğin, Amerika veya İngiltere gibi ülkelerde saç ekim fiyatı 20.000 dolara kadar çıkabilirken, Türkiye’de bunun 10’da birine bir maliyet mümkündür! Yani 2.000 dolara karşılık gelen 30.000 TL ile kalbur üstü saç ekim merkezlerinden tedavi desteği almak mümkündür. Türkiye’de fiyat trendleri daha ucuz olsa da sadece fiyat odaklı bir değerlendirme yapmak oldukça tehlikelidir.

Meditürk’te Uygulanan Saç Ekim Yöntemleri:

Saç ekim merkezimiz FUE ve DHI saç ekimi sonuçları ile birliktesıra tıraşsız saç ekimi gibi son teknoloji yöntemlerle de hastalara hizmet vermektedir. Ekibimiz, ücretsiz saç analizi sunmakta ve birçok risk karşısında azami özen ve çabayı gerektiren yöntemleri şeffaf bir şekilde paylaşmaktadır.

Saç ekimi fiyatları İstanbul için Meditürk

Meditürk FUE, Sapphire FUE ve DHI ekim hizmetleri sunan ve sakal ekimi, tıraşsız ve daha pek çok diğer seçeneklerde uzmanlaşmış bir saç ekimi kliniği olarak Anatolia Saç Ekimi ile faaliyetler gösteren güvenilir saç ekimi uzmanınız. Siz de 1000’lerce mutlu hastadan biri olmak için önce saç ekimi yaptıran kişilerle görüşün!

Ücretsiz saç analizi için WhatsApp üzerinden hemen ulaşın!

Referans: https://www.irishmirror.ie/showbiz/celebrity-news/robbie-williams-thinking-wearing-wig-26468102ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021