Saç Ekimi Fiyatları 2022 Yılında Nasıl?

Sac-Ekimi-Fiyatlari-2022.jpg

Saç ekimi fiyatları 2022 yılında da en çok merak edilen sağlık konularından biri olmaya devam ediyor; çünkü Türkiye’deki fiyat artışlarından nasibini alan hizmetlerden biri de saç ekimi…

Saç Ekimi Sonuçları (3)

Bir saç ekiminin ortalama maliyeti, ne kadar saç ektirmeniz gerektiğine bağlı olarak büyük ölçüde değişecektir. Örneğin, yurt dışında orta derecede saç dökülmesi için 3.000 ila 8.000 dolar/euro arasında bir ödeme istenirken daha yoğun saç dökülmesinde FUE saç ekimi 5.000 ila 15.000 dolar/euro arasında olabilir. Peki durum ülkemizde nasıldır?

Saç Ekimi Fiyatları 2022’de Nasıl Hesaplanıyor?

Saç ekimi maliyeti, ekim işlemindeki genel zorluk düzeyi, saç dökülmesinin türü ve hastanın istediği sonuçlar için ekilecek saç miktarı başta olmak üzere bireysel saç özellikleri gibi birçok faktöre bağlıdır. Saç ekimi fiyatları 2022 yılında sorulurken kliniğin planlamada saç dökülmesi riskine ve mevcut donör saçın en iyi nasıl kullanılacağı konularına nasıl yaklaştığı elzemdir. Bu kişiselleştirilmiş faktörler herkes için farklıdır ve duymak istediğiniz saç ekimi maliyetini etkileyecektir. Bir işlemin ne kadara mal olacağını öğrenmenin en hızlı yolu, hiçbir ücret ödemeden Meditürk Klinik uzmanlarıyla ücretsiz saç analizi randevusu oluşturmaktır.

FUE Saç Ekimi Fiyatları Ne Düzeyde?

Sizi saç ekimi için iyi bir aday kılan veya kılmayan çeşitli saç özellikleri söz konusudur. Saç rengi, dokusu ve dalgalılığı veya kıvırcıklığı gibi faktörler kozmetik sonuç üzerinde mutlaka etkili olacaktır. Bir saç ekiminin ortalama maliyeti, ne kadar saç ekmeniz gerektiğine bağlı olarak büyük ölçüde değişecektir. Orta derecede saç dökülmesi için 5.000-10.000 arasında bir ücretlendirme bekleyebilirsiniz. Bununla birlikte, daha yoğun saç dökülmeniz varsa, FUE saç ekimi 10.000 TL ve üzeri şeklinde fiyatlandırılabilecektir.

Bununla beraber buradaki rakamlar sadece yönlendirme amaçlı olarak düşünülmelidir; çünkü her saç tipi farklıdır ve benzersizdir, ancak çok doğal görünen saçlara ulaşmak için bir futbolcu maaşı almanıza da gerek yoktur. Ümit Erdim saç ekimi ile ünlülere de hizmet sunan Hair Transplant ve kibi her bütçeye uygun maliyet planlaması yapmaktadır.

Beyaz TV Programı’nda Uzman Bölümü

Benim için en iyi saç ekimi yöntemi hangisi?

FUE yönteminde ilk olarak ayrı bir adım olarak alıcı bölgelerde saçın taşınacağı noktalar oluşturulur ve daha sonra donör bölgede alınan ve özel bir solüsyonda bekletilen saçlar bu alanlara ekilir. DHI yönteminin diğer saç ekim yöntemleriyle karşılaştırıldığında en önemli özelliği, alıcı bölgeleri oluşturan ve aynı anda greftleri eken ‘Choi implanter’ adı verilen kalem benzeri bir tıbbi aletin kullanılmasıdır. İlk konsültasyonunuz sırasında, saç dökülmesi sınıflandırmanıza, incelme alanının boyutuna, mevcut donör saçınızın kalitesi ve miktarına göre uzmanınız sizin için en uygun olan ekim yöntemini belirleyecektir.

Saç Ekimi Fiyatları 2022 (2) Saç Ekimi Fiyatları 2022 (1)

2000 greft saç ekimi ne kadar?

Meditürk Klinik olarak saç ekiminin maliyetini belirlemek için bir çeşitli faktörlere bakıyoruz. Maliyet, her kişinin özelliklerine ve ekimin karmaşıklığına bağlı olarak değişebilir. Bir saç ekiminin maliyetini hesaplamaya yardımcı olan bir faktör, gereken greft sayısıdır. 2000 greft gerektiren bir saç ekimi yukarıda belirtilen orta derecede saç ekimi işlemi olarak düşünülebilir.

Önce bize fotoğraf göndererek sonrasında da kliniğmizde ücretsiz saç analizi hizmeti larak saç ekiminizin ne kadara mal olacağına dair kaba bir tahmine ulaşabilirsiniz. Yaşınızı, saç dökülmesi derecesi ve doldurulmasını istediğiniz alanlara bakarak yönlendirme yaparız. Daha sonra kabaca kaç greft gerektiğini ve dolayısıyla saç ekiminizin ne kadara mal olabileceğini net olarak paylaşabiliriz. Saç ekimi fiyatları 2022 yılında arttığından kesin bütçe için kliniğimizde bir rakam konusunad anlaşmak gerektiğini unutmayınız.

Erkek Tipi Saç Dökülmesi (Küçük)

SEANS GREFTLER
1 500
1 1.000
ErkekDesenSaç Kaybı

Erkek Tipi Saç Dökülmesi (Büyük)

SEANS GREFTLER
1 2.000
2 3.000
ErkekDesenSaç Kaybı

Asıl Saç Ekim Maliyeti

Bir saç ekimi diğer saç dökülmesi çözümlerinden daha pahalıya mal olsa da, tek bir toplu ödemeyle saçların geri kazanılması büyük bir avantaj sunmaktadır. Saç ekiminin maliyeti konusunda da titiz bir araştırma tavsiye etmekteyiz. Öte yandan, saç dökülmesi sorunu yaşayan birçok insan bu prosedür için ödeyeceği rakamdan daha çok sıkıntı çeker. Burada saç ekim maliyeti bağlamında en yıkıcı olabilen konu güven kaybıdır; bu rahatsızlık saç dökülmesinin ne kadar küçük olduğundan bağımsız olarak yaşanabilir.

Elbette saç dökülmesiyle mücadele için peruk dahil pek çok yöntem var. Bunlar genellikle saç dökülmesini kapatabilir, ancak içinizden ne kadar güvende hissettiğinizi değiştirmez. Bazıları bunların doğal dışı veya inorganik hissettirdiğini söyler. Aslında, kellik, saç dökülmesi ve hatta saç çizgisinde azalma yaşayan birçok insan, aniden yaşlanıyormuş gibi bile hissedebilir. Bunun önüne geçmek için bir peruk veya postiş kullanmaya çalışmak çoğu zaman işe yaramaz veya uygun maliyetli hissettirmez. Bu saç dökülmesini kapatma yöntemi için ilgili maliyetler ve değişiklik yapma durumu da söz konusudur.

Üstelik bu yöntemlerle tedaviyi bıraktığınızda sonuçlar tersine dönebilir, yani bunlar devam eden ödemeler anlamına gelir. Saç ekimi maliyeti tek seferliktir ve ömür boyu sonuç verir. Bir yıllık Finasteride tedavisinin maliyetine, Finasterid sonrası sendrom olmadan ömür boyu sürecek bir FUE ekimi yaptırabilirsiniz.

Ucuz Saç Ekimi 2 fue ve dhi arasındaki farklar 2

Öte yandan, Meditürk Klinik, saç ekimi fiyatları 2022 yılında artmaya devam ederken en iyi saç ekim maliyetini kalıcı bir çözümle sağlayarak mutlu hastalarla büyüyor. Saklanacak bir kusur değil, tazelenmiş bir özgüven için çalışıyoruz. Saç ekimi hastalarımızın yaşadığı en önemli kazanım, özgüven artışı ve saç dökülmesi endişesinden kurtulmasıdır. Meditürk Klinik olarak isteyen hasta adaylarımızın bu hastalarımızla iletişime geçmesini, deneyimlerini ve iyileşme dönemlerini ayrıntılı bir şekilde dinlemelerini sağlıyoruz.

Saç Dökülmesi, Covid-19 Döneminde Arttı Mı?

Saç Ekimi Fiyatları İçin Meditürk

Daha yüksek ve toplu bir ödemeyi gerektirse de doğru uzmanla ulaşılan saç ekimi maliyetleri paranızın karşılığını almanızı ve uzun vadede mutlu olmasını sağlar. Topikal tedaviler ve diğer geçici çözümler yerine iyi planlanmış bir saç ekim işlemi için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devm ediyoruz! En iyi saç ekim yöntemleri başta olmak üzere prosedürlerimizi ve teknolojilerimizi sürekli güncelliyoruz.

Meditürk Klinik olarak çalışmalarımızın ayırt edici özelliği, prosedürün bir ömür boyu süren, gözle görülür derecede doğal sonuçlar vermesini sağlamak için kişiye özel tedavi planlamaları sunmamızdır. Saçlarınızdan başlayarak hayatınızda önemli bir fark yaratmak için bize WhatsApp düğmesi üzerinden saç fotoğraflarınızı gönderebilir veya saç analizi için direkt randevu oluşturabilirsiniz!ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021