Saç Ekimi Fiyat Bilgisi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sac-Ekimi-Fiyat-Bilgisi-Alirken-Nelere-Dikkat-Edilmeli.jpg

Saç Ekimi Fiyat Bilgisi Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Saç ekimi fiyat değerlendirmeleri, saç ekimi yaptırmak isteyen adaylar için en çok merak edilen konulardan biri haline geliyor. Peki, saç ekimi fiyat bilgisi neye göre paylaşılıyor ve Türkiye’de saç ekimi yaptırmak isteyen hasta adaylarını ne gibi maliyetler bekliyor? Meditürk Klinik olarak bütçe dostu işlemlerimizle sizlerin sağlığınızı önemsiyoruz. Bu yazı da saç ekimi fiyat değerlendirmelerini sizin için derledik! Keyifli okumalar dileriz.

Turistler Saç Ekimi İçin Neden Türkiye’yi Tercih Ediyor?

Saç restorasyonu tüm dünyada en çok talep edilen işlemlerden biridir. Ancak ABD ve Büyük Britanya’da fiyatı 4.000 ila 20.000 dolar arasında değişiyor. Sigorta masrafları karşılamadığı için birçok müşteri Türkiye’de daha uygun fiyatlı saç ekimi paketleri aramaktadır.

Türkiye’de bir saç ekimi için ortalama fiyat sadece 2.100$’dır ve bu tutar için hepsi bir arada paketi alırsınız. İşlemden sonra fiyatın artmayacağı anlamına gelir. Ayrıca 4-5 yıldızlı bir otel, transfer, dil yardımı ve ameliyat sonrası bakım ile ileri teknolojik hizmet alırsınız.

ABD, Arjantin, İngiltere, İtalya, İspanya ve Arap ülkelerinden bu kadar çok sayıda uluslararası hastanın kendi ülkelerinde tedavi için ödeme yapmak yerine Türk kliniklerini tercih etmelerinin sebeplerinden sadece birkaçı bunlar.

Türkiye’de Saç Ekimi Yapmanın Faydaları Nelerdir?

Fiyat: Türkiye’de saç ekimi, uluslararası hastalar için her şey dahil paketler nedeniyle dünyanın en uygun fiyatlı olanlarından biridir. Klinikler, Türkiye’deki en ucuz saç ekimi hizmetlerini sunar ve daha fazla hasta çekmek için özel fırsatlar sunar. Üstelik paket fiyatı sabittir, bu da ameliyattan sonra beklenmedik bir fatura ile karşılaşmayacağınız anlamına gelir.

En yeni teknolojiler: Klinikler, daha iyi sonuçlar elde etmek için FUE saç ekimi için Safir uçlar gibi en iyi ekipmanları kullanır. Meditürk Klinik olarak bunların yanında hızlı iyileşen saç ekimi, tıraşsız saç ekimi, DHI saç ekimi gibi saç ekimi peosedürlerine yenilerini ekleyerek acısız ve iyileşme sürecinin daha kısa olduğu işlemler gerçekleştiriyoruz.

Doktorlar: Saç ekimi Türkiye’de en popüler prosedürdür. Bu nedenle, Türkiye’deki doktorlar saç ekimi konusunda önemli deneyime sahiptir. Ayrıca, hastalar arasında talep görmek için tekniklerini ve yöntemlerini her zaman geliştirirler.

Garanti: Saç ekimi klinikleri Türkiye’de geniş bir alana yayıldığından, rekabet edebilmek için mümkün olduğunca fazla reklam vermeleri gerekiyor. Türkiye’deki doktorlar o kadar deneyimli ve işlemin sonucundan eminler ki, bazıları ekilen saçlar için ömür boyu garanti veriyor.

Emniyet. Türkiye’de Sağlık Bakanlığı sağlık sektörünün gelişimine yatırım yapmaktadır. Bakanlığın akreditasyonunu alabilmesi için hastanenin tüm ulusal kriterleri karşılaması gerekiyor.

Gizlilik. Türk hastaneleri hastaların mahremiyetine saygı duyar ve tedavileri ile ilgili tüm bilgileri gizli tutar. Konforlu bir konaklama için tüm klinikler her hasta için kişisel bir oda ve transfer sağlar.

Sağlık ve tatili birleştirme fırsatı. Türkiye, dünyanın en popüler turistik yerlerinden biridir. Türkiye’de saç ekimi yaptırırken, hastalar işlemden sonra deniz kenarında güzel bir yerde vakit geçirme ve seyahat etme fırsatı bulurlar.

Türkiye’de Saç Ekimi Neden Bu Kadar Ucuz?

2020’ye kadar Türkiye her yıl ABD, Avrupa, Büyük Britanya ve Arap ülkelerinden 662.000’den fazla medikal turisti ağırladı. İstanbul’da yaklaşık 350 saç ekim kliniği bulunmaktadır. Rekabet çok yüksektir ve müşteriyi elde etmenin en kolay yolu fiyatı düşürmek ve en iyi koşulları sunmaktır. Bu nedenle Türk hastaneleri, uluslararası hastaların tasarruf etmelerine ve aynı anda eksiksiz bir hizmet seti almalarına yardımcı olan bir paket her şey dahil sistemi geliştirmiştir.

Türkiye’de Saç Ekimi Paketleri: Genel Bakış ve Faydaları

Türkiye, uygun fiyata yüksek kalitede saç ekimi yaptırabileceğiniz dünyadaki birkaç ülke arasındadır. Yerel kliniklerin ana özelliği, bir prosedür için sözde paket fiyatları sağlamalarıdır. Saç ekimi için paket fiyatı nedir ve bu seçenekten ne gibi faydalar elde ettiğinizi birlikte düşünelim.

Saç Ekimi Paketi Nedir?

Saç ekimi paketi, Türk kliniği tarafından sağlanan bir fiyata bir operasyonla birlikte aldığınız eksiksiz bir hizmet setidir. Meditürk Klinik’in yurtiçi hasta adayları memnuniyeti dışında aynı zamanda yurtdışından gelen hastalar için de son derece konforlu ve cep dostu paketleri mevcut. Transfer hizmeti ile havalimanı, otel ve hastane arasındaki tüm süreçleri planlıyor ve VIP hizmetiyle sağlığınıza kavuşmanıza yardımcı oluyoruz.

 Genellikle, Türkiye’deki paket fiyatı şunları içerir:

Saç Ekimi Prosedürü

Verilen fiyatlar, bir kerede nakledilen maksimum greft sayısı için belirtilmiştir – 4500+. Yani ileri derecede saç dökülmeniz varsa ve ekim için çok sayıda greft gerektiriyorsa saç ekim maliyeti artmaz. Lokal anestezi dahil tüm tıbbi sarf malzemeleri de fiyata kaydedilir.

Konaklama

Konaklama masrafları zaten saç ekimi fiyatına düşmüş durumda. Ameliyattan sonra 2-3 gün 4 veya 5 yıldızlı otelde (pakete göre) kalabilirsiniz.

Dil Yardımı

Tercümanlık hizmeti de fiyata dahildir. Klinik genellikle İngilizce, Arapça, Almanca vb. dillerde yardım sağlar.

Bakım Sonrası Hizmetler

Saç ekiminden sonraki 3. gün, bir doktorumuzla ameliyat sonrası konsültasyonunuz olacaktır. İyileşme sürecinin nasıl gittiğini tahmin edecek ve daha sonraki rehabilitasyon sırasında bazı önerilerde bulunacaktır. Ayrıca bir uzman, iyileşme sürecini bozmamak için başınızı nasıl yıkamanız gerektiğini gösterecektir.

Türk kliniklerinde bulunan paketlerle %30-40 oranında tasarruf edersiniz çünkü aslında konaklama, transfer, tercümanlık hizmetlerini ücretsiz alırsınız. Bu düzenlemeler için endişelenmenize gerek yok ve operasyona ve gelecekteki sonuçlarına odaklanabilirsiniz.

Saç Ekimi Fiyat Değerlendirmeleri Neye Bağlı?

  • Prosedürün Karmaşıklığı. Saç ekimi fiyatı ekilen greft sayısına bağlıdır. Tipik olarak, bir paket 3.000-4.000 greft içerir. Sizin için yeterli olacağından emin olmak için bir doktor konsültasyonuna ihtiyacınız var. Hastaneler ilk konsültasyonu online olarak ya da alıcı bölgenin fotoğrafı ile sağlayabilir ve Türkiye’deki saç ekimi paketinin fiyatını saç derinize ve saç durumunuza özel olarak size söyleyebilir.
  • Doktor Deneyimi. Doktorun ödülleri varsa ve en yenilikçi teknolojileri kullanırsa daha fazla ödersiniz. Doktorun “öncesi-sonrası” çalışmalarını ve gerçek hastanın değerlendirmelerini bulmak için Meditürk Kliniğin anasayfasını ve instagram profilini ziyaret edebilirsiniz.
  • Saç Değiştirme Tekniği. FUE, FUT, robotik, Mini veya DHI olabilir. Meditürk Klinik olarak DHI ve FUE yöntemlerini sıkça kullanıyoruz. Bu saç ekim prosedürleri son teknoloji olması nedeniyle hem acıyı minimuma indiriyor hem de hızlı iyileşen bir saç ekimi deneyimi geçirmenize olanak tanıyor.
  • Prosedürlerin Miktarı. 4.000-5.000’den fazla greft ihtiyacınız varsa birden fazla işlem gerektirir. Daha fazla prosedür, çaba ve greft, daha yüksek fiyatlar anlamına gelir.
  • Paket Hizmetler. Her paketin standart seçenekleri ve ek seçenekleri vardır. Meditürk ile irtibata geçerek paket hizmetlerimizi öğrenebilirsiniz.

Doğru saç ekim hizmeti için hemen ulaşın!ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021