Saç Ekim Uygulamalarımızı İnceleyin

Sac-Ekim-Uygulamalarimizi-Inceleyin-Mediturk.jpg

Saç Ekim Uygulamalarımızı İnceleyin!

Meditürk Klinik olarak Uzman Hair Transplant öncülüğünde saç ekim, estetik, ve ağız ve diş sağlığı hizmetleri sağlıyor ve mutlu hastalara ulaşıyoruz. Kendinize bir iyilik yapmak istediniz ve aynadaki yansımanızda değişiklikler yapmak ve kendinizi daha iyi hissetmek için saç ekimi yaptırmaya karar verdiniz. Saç ekim uygulamaları bilindiği üzere İstanbul’da saç ekim kliniği ve hastanelerinin çokça olması nedeniyle karar vermekte zorlanılan bir durum haline geliyor. Saç ekim uygulamaları gerçekleştirilirken pek çok yöntem kullanılıyor. Ancak sizin için en uygun tedavi yöntemi hangisi ve nerede saç ekimi yaptırabilirsiniz? Meditürk Kliniğin saç ekim uygulamaları, prosedürü ve çalışma prensibimizi sizler için derledik.

En İyi Tedaviye Ulaşma Tutkusu

Yükselen ve gelecek trendleri takip edip uygulayan merkezimizde kesintisiz ve multipdisipliner sağlık hizmetleri sunuyoruz. Kliniğimiz farklı saç ekim teknikleriyle hastalarına en uygun saç ekim yöntemini belirliyor. Saç ekiminde kalite, size en iyi tedaviyi sunmak için yalnızca en uygun tekniği kullanmak değil aynı zamanda yüksek beceri ve tecrübeyle operasyonları başarılı ve mutlu bir şekilde sonlandırmaktan geçiyor. Sağlık, güzellik ve estetiğe yeni bir bakış açısı kazandıran Meditürk, multidisipliner bir yaklaşıma sahip. Sağlığınıza önem verirken aynı zamanda kendinizi çekici ve özel hissedebilmeniz için yapacağınız değişikliklerde yanınızda olmaktan gurur duyuyor.

Saç Ekiminde Hangi Teknikleri Kullanıyoruz?

Meditürk Klinik olarak en yeni ve son teknolojileri kullanarak saç ekim operasyonları gerçekleştiriyoruz. DHI, FUE, sedasyonlu ve tıraşsız saç ekimi dışında hızlı iyileşen saç ekimi uygulamasında da bulunuyoruz. Gelin, birlikte bu saç ekim yöntemlerine göz atalım.

Hızlı İyileşen Saç Ekimi

Saç ekiminde 15 yıllık deneyimimiz sayesinde, saç ekimi yaptırmayı düşünen ancak kısa sürede tedavi bekleyen hastalarımız için hızlı iyileşen saç ekimini geliştirdik. Saç ekim sonuçları açısından en hızlı çözüm olarak adlandırabileceğimiz bu teknik, gelişmiş saç sağlığı uygulamaları kapsamında yara iyileştirici, mikrop kırıcı ve nemlendirici özellikler sunan bakım losyonu ve sprey solüsyon sayesinde uygulanıyor. Saçlar saç ekiminin ardından yıkama yapılmadan doğal, sağlıklı ve dolgun bir görünüm kazanıyor.

DHI Saç Ekimi

Temelde FUE tekniğine dayanmakla birlikte DHI saç ekimi kısmen yeni bir saç ekimi tekniği olarak değerlendirilmektedir. FUE ile en büyük farkı DHI saç ekiminde saç kökleri ekilmeden önce kanalın açılmasına gerek olmamasıdır. DHI Choi kalem tekniği ile gerçekleştirilen saç ekiminde donör bölgeden alınan greftler direkt olarak alıcı alana nakledilir (bkz. Choi İmplanter Saç Ekimi Nedir?). Saç ekiminde doğal sonuçlara ulaşmamızı sağlayan yeni nesil bir saç ekim yöntemidir.

FUE Saç Ekimi

FUE, Foliküler Ünite Ekstraksiyonu anlamına gelir. FUE tekniği aynı zamanda saç ekimi operasyonlarında kullanılan tüm tekniklerin de temelini oluşturmaktadır.

Saç Ekimi dediğimizde teknik olarak FUE Saç Ekiminden bahsediyoruz. Yani saç köklerinin tek tek alınıp saç dökülmesinin olduğu bölgeye tek tek ekilmesini kastediyoruz. Tüm saç ekimi tekniklerinde saç kökleri aynı şekilde donör bölgeden tek tek alınır ve tek tek alıcı bölgeye nakledilir.

Sedasyonlu Saç Ekimi

Saç ekimi operasyonları çoğunlukla lokal anestezi ile yapılır. Operasyon öncesi operasyon bölgesinin alanı uyuşturularak hissedilebilecek herhangi bir rahatsızlık minimuma indirilir. Bazı durumlarda lokal anestezi öncesi sakinleştirme uygulanabilir.
Sedasyonlu saç ekimi:
– İğne korkusu olan
– Yoğun operasyon korkusu olan
– Hafif ila şiddetli anksiyete yaşayan –
Aşırı hassas ağrı toleransı olan hastalar için tercih edilen yöntemdir.

Traşsız Saç Ekimi Yöntemi

Öncelikli olarak dikkat çekilmesi gereken nokta; Türkiye, tıraşsız saç ekimi sunan az sayıdaki ülkeden biridir. Binlerce insan cezbedici avantajları nedeniyle tıraşsız saç ekimi yaptırmayı tercih ediyor. Meditürk Klinik olarak  İstanbul’da, yüksek başarı oranıyla tıraşsız saç ekimi sunuyoruz. Önceliğimiz nereden gelmiş olursa olsun mutlu hastalara ulaşmaktır.

Nakil operasyonlarının daha konforlu ve başarılı bir şekilde sürdürülmesi amacı sahada çeşitli çalışmalara yol açmıştır. Tıraşsız saç ekimi veya tıraşsız saç ekimi, saç ekiminde en son tekniklerden biridir. Özellikle 15 cm’den uzun saçları olan kadınlar sonuçlardan çok mutludur. Bu nedenle, giderek daha fazla kadın sağlıklı saçlarına kavuşmak için tıraşsız saç ekimini tercih ediyor.

Öte yandan saç şeklini değiştirmek veya tıraş olmak istemeyen erkekler de bu tekniği kullanabilir. Ancak yöntemin daha iyi sonuç alabilmesi için titiz ve yoğun bir çalışma gerekmektedir. Bu nedenle doğru tesisi seçerken son derece dikkatli olmalısınız. Deneyimli ve yetenekli eller daha başarılı sonuçlar alınmasını sağlar. Bunların yanında saç restorasyonlarında modern teknikler her geçen gün ön plana çıkmaktadır.

Neden Sizin İçin En İyisi Meditürk Klinik?

En iyi kelimesi iddialı bir anlam içerir ve bu kelimenin arkasının nasıl doldurulduğu oldukça önemlidir. Saç ekiminde kendimizi iyi olarak lanse edebilmemizin pek çok sebebi var. Bunlardan ilki, beceri ve tecrübesini 10.000’den fazla mutlu hastaya ulaşarak kanıtlamış ekimizdir. Premium teknolojileri etkileşimli olarak üreten ekibimiz, yeni ve son teknolojileri kullanarak saç ekimi gerçekleştirmekten gurur duyar. Saç ekimi, estetik ve ağız ve diş sağlığı alanlarında kendini kanıtlamış olan kliniğimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. 

 ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021