Saç Ekim Ücretleri İçin Doğru Klinik!

Sac-Ekim-Ucretleri.jpg

Saç Ekim Ücretleri için doğru klinik: Meditürk!

Saç Ekim Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

Saç ekim ücretleri, ameliyat için özel ihtiyaçlarınıza bağlı olarak değişir. Saç ekimi ameliyatının maliyetini belirleyen birkaç belirleyici faktör vardır ve her saç ekimi ameliyatı bir hastadan diğerine farklılık gösterdiğinden fiyatı da kişiden kişiye değişiklik gösterecektir. Her hastamıza görüşmeniz sırasında bu belirleyici faktörlerle ilgili ayrıntılı bir anlatım yapılır. Yine de bu faktörlere kısaca bakalım.

Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası 2Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası 3

Greft Sayısı

Saç ekimi ameliyatının maliyetini belirleyen unsurlardan biri, hastanın dolgun bir saça ulaşmak için ihtiyaç duyduğu greft sayısıdır. 2.000 greft gerektiren bir kişi için saç ekimi ameliyatının maliyeti, 3000 greft saç ekimi fiyatı ile kıyaslandığında daha düşük olacaktır. Dolayısıyla daha fazla greft gerektiren ameliyatlar, daha az greft gerektiren ameliyatlardan daha uzun sürer. Bu nedenle, daha büyük cerrahi işlem için ayrılan daha fazla kaynak da ameliyatın fiyatını doğrudan etkiler. Bununla birlikte, daha büyük boyutlu ameliyatlarla, greft başına genel ortalama maliyet azaltılır ve verimli bir bütçe oluşturulur.

Ameliyat için gerekli greft miktarı ise birkaç faktörle belirlenir. Bu faktörlerden biri, kapsama gerektiren alanın veya alanların büyüklüğüdür. Kapatılması gereken alanın boyutuna bakıldığında hastanın saçının dokusu da dikkate alınır. Saçları daha ince olan hastalarda aynı bölgeyi kaplamak için genellikle kalın saçlı hastalara göre daha fazla greft gerekir. Bu nedenle, daha ince saçlı kişilerde saç ekimi ameliyatının maliyetinin biraz daha fazla olması beklenir.

Saç Ekim Ücretleri Konusunda Destek Sunuyor Musunuz?

Saç ekiminin bir yatırım olduğunun farkındayız ve size en kaliteli hizmeti ve sonuçları sunmak için en etkili ilaç ve teknikleri kullanıyoruz. Meditürk, Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi olmaya adaydır; çünkü yüzlerce hastalarımız, ücretsiz saç analizi sayesinde tüm detayların iyi planlandığından ve uygulandığından emin olur. Bu prosedürü daha fazla erkek ve kadın hasta için erişilebilir kılacak ödeme ve finansman seçeneği de sunuyoruz.

Saç Ekim Ücretleri Bazen Pahalı Mı?

Saç ekimi zaman alan bir işlemdir. Bazen kısa uygulamalar cüzi saç ekim ücretleri ile tamamlanırken zorlayıcı bir prosedür, günün en az dörtte üçü alır ve bazen bir günden daha da uzun sürer. Saç ekim maliyeti uzmanınızın kullandığı ekipman, metot, eğitim ve sektör deneyimiyle de doğru orantılıdır. Her halükarda, saç ekimi bir yatırım olsa da uzun ömürlüdür. Hastalarımız garantili saç ekimi sayesinde eski saç çizgisiyle fark edilmeyen bir görünüme kavuşacaktır.

Saç Ekim Ücretleri Başka Bir Klinikte Çok Daha Ucuz. Neden?

Daha düşük fiyata saç ekim hizmeti sunan doktorlar bulabilirsiniz, ancak prosedürün değerini anlamak için analizden medikal uygulamalara kadar birçok konuda bilgi sahibi olmanız çok elzem. Birçok düşük maliyetli saç ekim kliniği, eski yöntemleri kullanıp FUE saç ekimi kadar doğal görünmeyen sonuçlar yaratabilir. Bu eski yöntemlerle nakil yapılan klinik veya merkezler yara izi, daha uzun iyileşme süreleri ve daha kötü sonuçlar gibi sorunlar yaşatabilir. Deneyimsiz uzmanlar komplikasyonlardan kaçınma veya olası sorunları kurum içinde giderme becerisine de sahip olmayabilir. Görünümünüze yatırım yaparken nitelikli bir sağlık kurumu ile ilerlemeye özen gösterin.

Saç Ekim Maliyeti ve Saç Ekimi Sonuçları

Pek çok potansiyel saç ekimi hastası, “Özel” teklifler sunan veya “En Düşük Saç Ekimi Fiyatları” reklamını yapan saç ekimi kliniklerine yöneliyor. Hepimiz bir çok şeyi severken, bunun bir ameliyat olduğunu hatırlamak önemlidir. Ameliyatın kalitesi her zaman fiyattan önce gelmelidir. Aslında, kalite yerine fiyatı seçmek, uzun vadede size daha pahalıya mal olur. Sadece maddi olarak değil, duygusal olarak da bakılmalı ve ilgili merkezin içinize sinip sinmediği değerlendirilmelidir. Bu durumlarda, hastaların çoğu maliyetin yanı sıra harika sonuçlar görmek ister. İşte Meditürk’ü seçerken saç ekim öncesi ve sonrası fotoları inceleyebilir ve rıza gösterenler arasında eski hastalarımızla bile görüşebilirsiniz!

 

 

 

 

 

 ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021