Saç Ekim Kliniği İçin Meditürk

Sac-Ekim-Klinigi-Icin-Mediturk.jpg

Saç ekim kliniği araştırmasında dikkatli olmak, saç ekim sonuçları açısından büyük önem arz ediyor.

Saç ekim kliniği Meditürk’te ünlülerin güvendiği saç ekim uzmanı Hair Transplant saç dökülmesi, saç incelmesi ve kellik gibi sorunlara kökünden çözüm buluyor. İstanbul’da FUE, FUT, DHI ve diğer saç ekimi yöntemleri arasından konsültasyona dayalı planlama için son teknoloji ekim prosedürü gerçekleştiren saç ekim kliniği Meditürk ile iletişime geçin.

Meditürk bünyesindeki uzman ve güler yüzlü personelimiz saç dökülmesi belirtilerini tersine çevirmek için en iyi saç seçenekleri ve en yeni saç grefti tekniklerini sizlere anlatmak için bekliyor. Meditürk en iyi saç ekim merkezleri arasında; çünkü saç ekimi konusunda 360 derece bilgilendirmeyi önemsiyoruz.

istanbulun en iyi saç ekim merkezi (4) istanbulun en iyi saç ekim merkezi (3)

Saç dökülmesi nedir?

Bir saç ekim kliğinin sorununuzla ilgili yanıtlaması gereken ilk soru budur. En yaygın saç dökülmesi androgenetik alopesi adı verilen genetik faktörlerden kaynaklanır. Saç dökülmesi erkekleri ve kadınları etkileyebilir ancak farklı bir fenotipik paterne yol açabilir. Erkeklerde, ön taraf ve yanlarda saç dökülmesi tipiktir ve Hamilton-Norwood ölçeği baz alınarak ayrıca sınıflandırılır. Kadınlarda ise en öndeki kıllar korunur, ancak kafa derisinin merkezi bölgeleri incelme gösterir ve Ludwig bu durumu en iyi Ludwig ölçeği sınıflandırır.

Saç dökülmesinin diğer nedenleri şunlar olabilir:

 • İlaçlar
 • Hormonal değişiklikler
 • otoimmün
 • Yaralanma
 • Stres
 • Bazı saç modelleri

Saç ekimi nedir?

Saç ekimi, saç ekim kliniği planlamasına göre vücudun bir bölümündeki kılların alınıp saç üzerindeki boş alana taşınması işidir. Geleneksel olarak, başın arkasından ve yanlarından alınır ve ilgili alana taşınır. Ancak günümüzde boyun, göğüs, karın, bacaklar gibi bölgelerden de yararlanılabilmektedir.

Geçmişte, saç grefti sonuçları (greft nedir?) doğal görünmüyordu ve iyileşme süreci acılı geçiyordu. Artık en son teknoloji ve teknikleri takip eden bir saç ekim merkezi ve yetkin bir saç ekim uzmanı kaliteli saç ekimini çok uygun fiyatlarla sunabiliyor.

Alanda farkındalık yaratan ve farklı programlarda görüşlerini paylaşan Hair Transplant, kurucu olduğu Meditürk büneysinde erkekler ve kadınlar için kalıcı saç ekimi çözümleri sunuyor.

Bir saç ekim kliniği herkese ekim yapabilir mi?

Bir saç ekim kliğini ticari kaygılarla saç ekimi yapmamalıdır. Saç ekimi prosedürü için doğru aday olup olmadığınızı anlamak için mutlaka ön görüşme ve analiz gerçekleştirin. Doğru saç implantı adayı, vücudunun belirli bir bölgesinde ve genelde kafa derisinde kayda değer saç dökülmesi olan bir erkek veya kadındır. Hizmet alacağınız saç ekim kliniği, saç dökülmesinin tamamlanıp tamamlanmadı, yaşın uygun olup olmadığı ve saç ekimi için gerekli yoğunluğu oluşturacak bir alanın bulunup bulnmadığını tespit etmelidir.

Saç ekim kliniği paketleri

Meditürk’ün çok yönlü paketi sayesinde saç ekim maliyeti oldukça ekonomik. Bu hizmetler arasında şunlar bulunur:

 • Kliniğe yakın dört yıldızlı bir otelde üç gece
 • Havaalanı, otel ve klinik arasındaki tüm transfer hizmetleri
 • Meditürk Klinik’in ücretsiz saç analizi ve uzman tavsiyesi
 • Ağrısız ve iğnesiz sedasyon (endişeli hastalar için ideal)
 • Profesyonel bakım
 • Ekilen greftlerde ömür boyu garanti
 • Maksimum sayıda greft ile saç ekimi

Saç ekimi öncesi ve sonrası

Gerileyen saç çizgisi, başın arkasındaki hafif noktalar, yarı kel veya tamamen kel olsun ekim uzmanı Hair Transplant son derece gelişmiş yöntemler sayesinde maksimum verimle saç ekimi planlaması yapar. Çoğu durumda, nakledilen greftlerin neredeyse tamamı kafa derisi ile kaynaşır. Nihai sonuç, daha dolgun, daha güçlü ve daha hacimlidir. Hastalar yeni saçlarının doğallığından da bir o kadar etkilenirler. Greft ve insan saçı birbirinden ayırt edilemez hale gelir. Bu, doğal saç çizgisi boyunca hassas bir kesi ile mümkün olur.

Koronavirüste saç ekimi

Corona tüm dünyayı kontrol altına aldı. Ancak Meditürk Klinik hastalarını ve çalışanlarını virüsten nasıl koruyacağını biliyor. Saç ekiminden önce, gerekli durumlarda bir Covid-19 testi talep edilmektedir.

Saç Ekimi Sonuçları (3) Ucuz Saç Ekimi 4

Meditürk saç ekim kliniği

Yalnızca en yüksek kalite standartlarındaki modern yöntemler kullanıyoruz. Hair Transplant ve ekibi gelişmiş bir yöntem olan soft FUE ile çalışıyor. Klasik FUE tekniğinden farklı olarak, işlem sırasında hastanın bilinci tamamen açık kalabiliyor. Küçük bir tıbbi devrim sağlayan FUE saç ekiminin tamamı tamamen ağrısızdır. Öte yandan DHI saç ekimi de diğer önemli bir saç ekim hizmetimizdir. Saç köklerinin alınması ve ekilmesi birlikte gittiğinden, foliküllerin doğal besin kaynağı her zaman bozulmadan kalır. Bu nedenle büyüme hızı daha yüksektir. Buna minimum yaralanma riski de eklenir. Arayüzler o kadar küçüktür ki kanama riski sınırlıdır.

Siz de doğru saç ekim hizmetleri için ilgili saç ekim hizmetlerimizi inceleyebilir veya bizimle doğrudan WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz!ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021