Sakal Ekimi


Hizmetimiz, oluşturmak istediğiniz sakal görünümüyle uyumlu, son derece kesin ve kalıcı sonuçlar sunmamızı sağlar. Uzmanımız yılların deneyimine sahiptir ve tüm hastalarımıza yüksek bir kalite standardı garanti edebilmemizi sağlamak için titizlikle test edilmiş ve özenle seçilmiş yöntemler kullanmaktadır. Meditürk Klinik ile sakal ekimi, elde etmek istediğiniz kusursuz görünümü yaratmanın yanı sıra çok az iz bırakır.

Sakal ekimlerinde FUT (Foliküler Ünite Nakli) yerine FUE yöntemi (Foliküler Ünite Nakli) tercih ettiğimiz yöntemdir. Bunun başlıca nedeni, FUE yönteminin iz bırakmayan doğasıdır.

Sakal Ekimi Operasyonu

Sakal ekimi operasyonu geçirirken neler beklemeniz gerektiğinden bahsedelim. Herhangi bir şey olmadan önce, mevcut sakalınızın fotoğrafı çekilir. Bu, operatörün ekleme noktaları oluşturmak için bir referans noktasına ihtiyaç duyması nedeniyle kanallarınızı açmasına yardımcı olmak için yapılır. Operatör, sakal ekimi kanallarınızı açarken mevcut saçların doğal görünümünü ve açısını göz önünde bulundurur.

Fotoğraf çekimi tamamlandıktan sonra sağlık ekibimiz sizi tıraş odasına götürecek ve size güzel ve temiz bir tıraş sağlayacaktır. Çoğu zaman bu bölümü, operasyondan sonraki ilerlemenizi takip etmek için başka bir fotoğraf çekimi izler. Endişelenme; bu fotoğraflar sadece tıbbi nedenlerle çekilmiştir ve onları görmek zorunda olmayan hiç kimse göremeyecektir. Meditürk Klinik olarak gizlilik gibi etik değerlerimize bağlı olarak hareket etmekteyiz. Ekibimiz, operasyondan yaklaşık birkaç hafta sonra ve ilerlemenizi takip etmek için birkaç ay sonra bir kez daha fotoğraf isteyebilir.

Sakal Ekimi Maliyetleri

Güzel bir sakal için ilk adım, güler yüzlü ekibimizle iletişime geçmektir. Ekibimiz, Meditürk’te sakal ekimi ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabilecek ve bir sonraki adım olarak ücretsiz bir konsültasyon ayarlamanıza yardımcı olacaktır. Konsültasyonunuz sırasında, tüm sorularınızın cevaplarını alabileceksiniz, bu nedenle, tıp uzmanlarımızdan bilmek istediğiniz her şeyin zihinsel bir listesi ile donatılmış olarak gelmenizi öneririz. Bununla birlikte, danışma çok bilgilendirici olacak ve ihtiyacınız olan tüm bilgilerin size sağlandığından emin olacağız. Birlikte oluşturmak istediğiniz görünüm için bir plan oluşturmak ve size tam bir teklif sunmak için sizinle birlikte çalışacağız. Sakal ekim maaliyetleri için herkese aynı ücret önerilmez. Doktorumuzla birlikte kararlaştıracağınız sakal ekimi maaliyetinde ne kadar grefte ihtiyacınız olacağı gibi pek çok faktör maaliyeti etkileyecektir.

Hayalinizdeki Sakala Şekil Verin

Sakal ekimi, hastalara sonuç üzerinde adil bir kontrol sağlar. İdeal sakalınızın şekli ve boyutu hakkında uzmanınızla önceden konuşabilirsiniz. Sizin ve uzmanınızın işlemde önce aynı kararda olduğunuzdan emin olmak için fotoğraf çekmek iyi bir seçenek olabilir.

Sakal Ekiminin Süresi

Prosedürün ne kadar süreceği hastanın istediği sakala bağlıdır. Sakallar için, cerrahların bitirmesi genellikle 2 ila 4 saat sürer. Prosedürün tam uzunluğu her hasta için değişecektir.

Daha hızlı ameliyatları garanti edebilecek yerlere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sakal ekimi hassas bir işlemdir. Saç kökleri düzenlenir ve cildinizin derinliklerine yerleştirilir. Cerrahların prosedür boyunca acele etmesi doğru değildir. Hızlı ve bir an önce olup biten sakal ekimlerinde zayıf aşılanmış nakillerden dolayı  sizi bir enfeksiyon riski altında bırakır.

İyileşme Süreci

İşlem 5 saate kadar sürebilir. Bu nedenle işlem için kesinlikle hasta bir gün izin kullanmalıdır. İsterseniz saç ekimi isterseniz sakal ekimi tercih edin, bu işlemler tıbbi müdahale gerektiren operasyonlar olacağı için gözlem altında olmanız ve doktorunuzun size tavsiye ettiği ilaçları kullanmanız önemlidir. Sakal ekiminde, saç ekiminde olduğu gibi olası zararlardan yüzü ve cildi korumak gerekir.

Sakal Sorununa Son!

Meditürk Klinik olarak Uzman Hair Transplant’ın gerçekleştirdiği başarılı operasyonlarla saç ekiminde olduğu gibi sakal ekiminde de büyük memnuniyet oranına ulaşıyor ve kalıcı sakal ekimi vaat ediyoruz. Son teknolojileri kullanarak sakal ekimleri gerçekleştiren kliniğimiz profesyonel ve kaliteli hizmetiyle yanınızda!ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021