SAÇ UZMANI

Tüm saç ekimi hizmetleri

FUE saç ekimi, DHI saç ekimi veya diğer saç ekim hizmetleri için doğru saç ekim merkezi yanınızda! Sizi mutsuz eden saç sorununu en iyi şekilde analiz edip sancısız ekim hizmetini sunabilmemiz için bize ulaşın!

Saç Ekimi Hizmet Kategorisi
Saç Ekimi
Hızlı İyileşen Saç Ekimi
Hızlı İyileşen Saç Ekimi
FUE Saç Ekimi
FUE Saç Ekimi
DHI Saç Ekimi
DHI Saç Ekimi
Tıraşsız Saç Ekimi
Tıraşsız Saç Ekimi
Sedasyonlu Saç Ekimi
Sedasyonlu Saç Ekimi
Kaş Ekimi
Kaş Ekimi
Sakal Ekimi
Sakal Ekimi
Bıyık Ekimi
Bıyık Ekimi

Saç Ekim hizmetleri alanında Meditürk farkını hissedin!

Saç ekim işlemi gerektiren en genel saç döökülmesi nedeni nedeni kalıtımdır. Erkekler ve kadınlar, saç dökülmesi genini ebeveynlerden birinden veya her ikisinden devralır. Erkekler en çok kalıtsal genden etkilenir; çünkü hormon, testosteron, genetik programı aktive ederek saç köklerinin kaybına neden olur. Günümüzde dahi, bu tip saç dökülmesini durdurmak için bilinen bir yöntem yoktur. Saç dökülmesinin başlangıç ​​yaşı, derecesi ve oranı kişiden kişiye değişir. Şiddetli hastalık, yetersiz beslenme veya vitamin eksikliği bu süreci hızlandırabilir. Yanlış uygulandığında kalıcı saç rengi ve kimyasal gevşeticiler saç dökülmesine kalıcı olabilecek ölçüde zarar verir. Saç dökülmesi şapka takmak, aşırı şampuanlamak, kan akışının olmaması veya tıkanmış gözenekler gibi nedenlere bağlamak makul değildir.

Saç Ekimi Sonuçları Saç Ekimi Öncesi Sonrası

Saç Ekim İşlemi Kesin Çözüm Mü?

Evet. Ekilen saçlar vücudun bir bölgesinden (verici bölge) alınır ve başka bir bölgeye (alıcı bölge) transfer edilir. Aktarılan doku yabancı doku olmadığı için “reddedilmez”. Ekilen saçlar kendi özelliklerini korur; saç ekim ve yeniden büyüme sonrası renk, doku, büyüme hızı ve kıvrım gibi faktörler de uyumlu olur. Aşılı folikülün canlılığı, kafa derisine zengin kan takvsiyesiyle korunmuş olur. İlk saç ekim uygılamalarında 15-20 kıl içeren büyük dairesel greftler ekleniyor ve doğal olmayan sonuçlar oluşuyordu. Yıllar içinde, birbirine çok yakın küçük greftler ekerek gerçekten doğal sonuçlar elde etmemizi sağlayan aletler ve teknikler geliştirildi. Saçın kafa derisinden bir, iki ve üç saç kökünden oluşan gruplar halinde büyüdüğünü bulduk. Bu folikül gruplarını çevredeki fazla yağ dokusunu ortadan kaldırdıktan sonra transfer ediyoruz. Bu, greftlerin birbirine daha yakın yerleştirilmesine izin vererek daha yoğun ve daha doğal bir sonuç elde edilmesini sağlar.

Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası 1

Saç Ekim İşlemi Ağrılı Mı?

Çoğu insan saç ekim işleminde çok az ağrı hissetmesine şaşırır. Anestezik kafa derisine enjekte edildiğinden biraz rahatsızlık beklenebilir. Cilt uyuşturulduktan sonra ağrı olmaz. Uyuşturucu ilaç işlem sırasında etkisini kaybederse, bölgeyi yeniden uyuşturmak için daha fazla enjekte edilir. Ağrısız saç ekim imkanları sunan Meditürk’e ilgili prosedürler konusunda mutlaka danışın!

Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası 3

Saç Ekim İşlemi Pahalı Mı?

Saç ekimi, protez veya diğer bazı alternatif tedavilerden daha pahalıdır. Ancak sonuçların nispeten hızlı olduğunu ve ekilen saçların hayatınızın geri kalanında yeni yerinde çıkması gerektiğini göz önünde bulundurarak, çoğu insan bunu gelecekteki mutlulukları için iyi bir yatırım olarak görür. FUE saç ekimi veya DHI saç ekimi uygulamalarda gerekli seans sayısı şu faktörlere bağlıdır:

  1. tedavi edilen saç derisi alanına
  2. kullanılan greftlerin sayısı ve boyutuna
  3. hastanın istediği yoğunluğa
  4. hastanın bireysel özelliklerine (örneğin kaba kalın saç daha yoğun bir görünüm sağlayacaktır)

Seans sayısı tahmini cerrahınızla yapacağınız konsültasyon sırasında tartışılabilir.

Ücretsiz saç analizi için Meditürk’e ulaşın!ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021