Saç Ekim Fiyatları

Sac-Ekimi-Fiyatlari-2.jpg

Saç Ekim Fiyatları

Bir Statista araştırmasında belirtildiği gibi Türkiye, uluslararası saç ekim hizmetleri bakımından en uygun saç ekim fiyatları ile ön plana çıkıyor. Saç ekim fiyatları oldukça değişken olup İstanbul’daki saç ekim merkezleri düşünüldüğünde genel olarak 5.000 TL’den başlayarak operasyon özelliği ve uygulama yapılacak alana göre değişkenlik göstermektedir. Çoğu sigorta şirketi saç ekimini kozmetik bir prosedür olarak kabul ettiğinden bu maliyetler genellikle cepten ödenir. Saç ekim fiyatları birçok farklı faktöre bağlıdır. Bu faktörlerden bazılarını şu şekilde ifade edebiliriz.

Saç ekimi yaptırmaya karar verdiğinizde araştırmanızı yapma noktasında acele etmeyin. Saç ekim fiyatları hakkında fikir edinmek ve sizin açınızdan en uygun cerrahı bulmak için Meditürk Klinik ekibini mutlaka inceleyin. Cerrahın yetkinliğinin fark yaratacağını hissettiğiniz durumlarda sağlığınızı ve görünümünüzü bu kadar yakından ilgilendiren bir işlem için sadece fiyat odaklı düşünmeyin.

Saç Ekimi Sonuçları Saç Ekimi Öncesi Sonrası

Saç Ekim Fiyatları Açısından Belirleyici Faktörler

Yaşadığınız yer: İstanbul gibi metropol bir şehirde yaşamanın nispeten daha maliyetli olması ve saç ekim prosedürünü gerçekleştiren uzmanların seçtikleri hizmet bölgesi bu fiyatı etkileyebilir.

Seçtiğiniz işlem tipi: İki tür saç ekimi vardır: foliküler ünite transplantasyonu (FUT) ve foliküler ünite ekstraksiyonu (FUE saç ekimi), Doğrudan saç ekimi (DHI saç ekimi) işlemlerinin maliyeti birbirinden farklıdır.

Cerrahınızın becerisi: Yeliz Damar gibi sayılı sayıda saç ekim uzmanının sektörde ön plana çıktığı görülebilir. En iyi uzmanlardan biri olarak kabul edilmek beraberinde ekibin ve diğer uzmanların titizlikle seçilmesini zorunlu kılar. Bu da bir tık daha yüksek bir hizmet bedeli anlamına gelebilir. Ancak, genel olarak en yüksek saç ekim fiyatının her zaman daha üstün beceri ve en iyi saç ekim işlemini sağlamayacağı ortadır. Öte yandan bir klinik sırf en uygun saç ekim fiyatları sunuyor diye tercih edilmemeli. Bu yüzden saç bireylerin uzman ve yetkinliği konusunda dikkatlice araştırma yapması gerekir.

Nakledilmesi gereken saç miktarı: Birkaç bölgeyle sınırlı bir işlem, tüm kafa derisindeki saçı çoğaltmaktan çok daha ucuza mal olacaktır. Bu nedenle saç ekim fiyatları uygulamanın yapılacağı alan açısından da incelenmeli ve hastalar bu konuda eksiksiz bilgi talep edebilmelidir.

Seyahat masrafları: Doktorunuzun talep edeceği veya planladığı bir masraf kalemi olmamakla birlikte dikkate almanız gereken bir maliyettir. Bazen en iyi uzmanları bulmak için birkaç görüşme veya yolcuk yapmanız gerekebilir. Saç ekim işlemiyle ilgili bütçenizi belirlerken bu maliyetleri de göz önünde bulundurmalısınız.

Özellikle istediğiniz sonucu göremediğiniz bir saç ekiminin bedeli kesinlikle küçük değildir. Ancak planlanan ve ortaya konan fark içinize sinmişse bu kararı vermeye değer!

Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası 1

Meditürk İle Bütçe Dostu Saç Ekim Fiyatları!

Saç ekimi yaptırmaya karar verdiğinizde araştırmanızı yapma noktasında acele etmeyin. Maliyet hakkında fikir edinmek ve sizin açınızdan en uygun cerrahı bulmak için Meditürk Klinik ekibini mutlaka inceleyin. Cerrahın yetkinliğinin fark yaratacağını hissettiğiniz durumlarda sağlığınızı ve görünümünüzü bu kadar yakından ilgilendiren bir işlem için sadece fiyat odaklı düşünmeyin. Doğru cerrahı bulmak daha yüksek maliyete rağmen mümkün olan en iyi sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Yeliz Damar, hastalarının mükemmel saç görünüm sonuçlarına ulaşmasını sağlayan saç ekim uzmanı olarak bu alandaki çalışmalarını çeşitli ödüllerle taçlandırmıştır (2017 ve 2018 yılı En İyi Saç Ekim Uzmanı ödülü). Kliniğimiz ön görüşme, ücretsiz saç analizi ve ilk tedavi maliyetleri açısından en uygun ödeme ve taksit seçenekleri sunuyor.ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021