Saç Ekim Fiyatları 2021 Yılında Nasıl?

Sac-Ekim-Fiyatlari-2021-Yilinda-Nasil.jpg

Saç ekim fiyatları 2021 yılında hangi düzeyde?

İyi bir saç ekim merkezinde bu prosedürü gerçekleştirmek isteyen hasta adayları en kaliteli saç ekimi ve doğru bütçe dengesi için arayış halindeyken Meditürk olarak en uygun fiyat planlaması ile yanınızdayız!

Nitelikte bir klinikte deneyimli bir cerrah tarafından gerçekleştirilen bir saç ekimi, başınıza gelecek en güzel şey olabilecekken bütçe seçtiğiniz kliniğe, yönteme ve pakete bağlı olarak artış gösterebilir. Bu nedenle, piyasadaki en uygun fiyatlı çözümleri bulmanıza yardımcı olmak için 2021’de saç ekimi maliyetlerine ilişkin bu yazıyı oluşturduk.

Saç Ekimi Fiyatları 2021 Yılında Diğer Ülkelerde Ne Düzeyde?

Birleşik Krallık veya İngiltere’de yaptıracağınız bir saç ekimi size en az 3.000 sterline mal olacaktır. Bu da en mevcut en temel paketlerden birini denemek istemeniz durumunda geçerli fiyat. Örneğin 1000 greft (2000 saç teli) içeren bir işlem yaptırdıysanız, ortalama olarak yaklaşık 3358 £ ödersiniz. Ancak daha yoğun bir ekim durumunda daha kapsamlı ve maliyetli bir tedavi gerekecek ve 5000 greft durumunda kolaylıkla 10.000 sterlini aşacaktır. Fiyatlar özellikle Londra’daki Harley Caddesi gibi olağanüstü masraflarla bilinen bölgelerdeki kliniklerde yüksek olacaktır.

Bu maliyet ABD’de 5.000-20.000 Amerikan doları, Hidistan’da 2.000-5.000 ABD doları arasında değişirken Türkiye’de saç ekimi maliyeti bakımından en uygun ülke olmaya devam ediyor.

Saç ekiminin maliyetini ne belirler?
Bir saç restorasyon prosedürünün maliyetini etkileyen bir dizi faktör:

Ekim Tekniği

Saç ekimi fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulması gereken en önemli faktör budur.

Cerrahlar iki ana saç ekimi tekniğinden birini kullanabilir: Foliküler Ünite Transplantasyonu (FUT) veya Foliküler Ünite Ekstraksiyonu (FUE) .

Tüm hizmetlere buradan bakabilirsiniz!

Ekilen saçların ömrü neden azalır?

Ekilen saçlar, uzun vadede “normal şartlar altında” dökülmeyecektir. “Fakat diğer saçlar gibi dökülme ve büyüme döngüleri var. Uzun vadede ekilen kökten, donör alandaki gibi düşme ve büyüme döngülerine sahip olacak kalın saçlar çıkacaktır. Ancak, ekilen saçların uzun süreli sağkalımının azalmasında birkaç faktör rol oynayabilir.

  • Kötü cerrahi teknik.
  • Skar alopesi gibi alıcı bölgede ameliyattan önce teşhis edilmeyen bazı problemler.
  • Ekilen saçların cilt tarafından reddedilmesi.
  • Ayrıca ekim yapılan klinikte tekniklerin yetersiz kalması


ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021