Saç Analizi Meditürk’te Ücretsiz!

Sac-Analizi.jpg

Ücretsiz Saç Analizi

Saç analizi, saç ekimine başlamadan önce yapılması gereken bir muayenedir. Doğru bir saç analizi sayesinde saç ekim uzmanı operasyon için gerekli bilgileri saç dokusu, saç rengi, folikül kalitesi, saç yoğunluğu, saç dökülme bölgeleri, saç gözenekleri ve cilt dokusu gibi kriterden hareketle kontrol eder. Ayrıca hastanın tıbbi öyküsü varsa burada hassasiyet arz eden tüm hususlar dikkate alınır. Bu bilgiler ışığında uzmanınız saçınızın sağlığı ve saç ekimine uygun olup olmadığınız hakkında kapsamlı bilgiler verir.

Saç ekimi öncesi yapılan saç analizi, saç ekiminin kalitesinde elzem bir rol oynar ve Meditürk’ü tercih sebebi yapan konuların başında gelir. Planlanan tedavi ve yöntemlerin etkinliğinin artması için büyük önem taşıyan saç analizini ücretsiz sunarken hastane ortamında raporlarla desteklenerek en ideal tedavi planlamasına götürür. Örneğin hastanın saç ekiminin kalitesini düşürecek bir dermatolojik durum varsa, saç ekimi tedavisi öncesi tıbbi müdahalelerle öncelikle bu hastalık tedavi edilir.

Meditürk Klinik, saç ekimi hakkında bilgi vermek ve ücretsiz saç analizi yapmak için sizi Pendik’teki konumuna davet ediyor. Web sitemizdeki telefon numaramızdan bizi doğrudan arayabilir veya WhatsApp butonu üzerinden randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Hastane Ortamında Ücretsiz Saç Analizi

15 yıla yakın deneyimimizle saç dökülmesine kalıcı bir çözüm için yapılacak ayrıntılı bir teşhis, saç dökülmenizin olası nedenini belirleyebilir. Gerektiğinde laboratuvar çalışmasıyla desteklenen analiz sürecinde saç dökülmesinin yaygın biçimleri erkek tipi kellik olsa da, her hasta için uygun tedavi seçeneğini belirleyecek gerçek kök nedeni tespit etmeyi sağlar.

Özellikle nedenini veya doğru çözümü bilmiyorsanız, saç dökülmesi içinden çıklmaz bir konudur. Saç ürünleri şirketleri, ürünlerinin daha kalın ve sağlıklı saçlara sahip olmanıza yardımcı olacağına dair söz verir. Reklamlar, öncesi ve sonrası fotoğraf çekimlerini gösterirken reklam panoları, saç restorasyonu için düşük maliyetli greftler konusunda vaatlerde bulunuyor. Bizse garantili saç ekimi için ücretsiz konsültasyona için sizleri davet ediyoruz!

Saç Analizi Öncesi WhatsApp Üzerinden Resim İncelemesi

WhatsApp saç analizi sonrasında gerçek bir analiz için sizleri Meditürk Klinik’e davet ediyoruz İlgili alanların tamamen inceleyebilmemiz için resimlerin önden, arkadan, soldan ve sağdan net bir şekilde çekilmesi gerekir. Böylece saç yoğunluğunuza, saç kalınlığınıza, yaşınıza ve genetik durumunuza göre değerlendirmeler yaparız. En doğru saç analizinin merkezimizde uzmanlarımız tarafından yapıldığını unutmayınız. Son olarak analiz sonucuna hastaların kan değerleri, spesifik sağlık durumları ve saç kalınlıkları eklenir ve işlem yapılır. Sonuca göre saç ekimi saç tedavileri, saç mezoterapisi gibi tedaviler uzmanlarımız tarafından önerilmektedir. Hemen Meditürk Klinik’e WhatsApp üzerinden resimler için ulaşın. Daha detaylı bilgi için bizi telefon butonunu tıklayarak arayın!ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021