ПРОФЕССИОНАЛЬНАЯ УСЛУГА ПО ПЕРЕСАДКЕ ВОЛОС

Здоровые волосы,
счастливые люди

Быстрые и успешные решения по пересадке волос Fue и Dhi с Елиз Дамар, ведущим турецким специалистом по пересадке волос!

О насУслуги по пересадке волос


ПРИКОСНОВЕНИЯ ДЛЯ ПРИРОДНОЙ КРАСОТЫ

Естественные
результаты в эстетике

Свяжитесь с клиникой Mediturk для естественных эстетических процедур, таких как пластика лица, ринопластика и эстетика тела, у ведущего врача Турции!

О насНаши эстетические услуги


ПРАВИЛЬНЫЙ АДРЕС ДЛЯ СТОМАТОЛОГИЧЕСКОГО ЗДОРОВЬЯ

Правильный диагноз
здоровые зубы

Мы в одном клике от здоровых зубов с бесплатным, быстрым и практичным стоматологическим обследованием и правильным планированием лечения.

HAKKIMIZDADİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİMİZ

Saç Ekim Hizmeti Ana Kategori

ВОЛОСЫ СНОВА

Услуги по пересадке волос


Профессиональные результаты с центром пересадки волос Елиз Дамар и ее командой, которые показали успешные результаты в тысячах операций по пересадке волос!


İNCELEYİN

Estetik Hizmetleri Ana Kategori

HEP DAHA GÜZELİ!

Estetik Hizmetleri


Kendinizle daha barışık ve doğal bir görünümle bakış açınızı değiştirmek ve çevrenizle daha sağlıklı ilişkiler kurmanıza yardımcı olmak için estetik cerrahi hizmetlerimizle buradayız!


İNCELEYİN

Ağız ve Diş Sağlığı Ana Kategori

SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Ağız ve Diş Sağlığı


Diş sağlığı bembeyaz dişlerden ibaret olmadığı gibi tüm vücut sağlığımızı etkileyen bir faktör. Dişleriniz için kanal tedavisi, diş teli, protez diş ve implant çözümlerinde en etkili tedaviler!


İNCELEYİN


Saç Ekimi Öncesi Sonrası 2022 En İyi Saç Ekim Merkezi
En İyi Saç Ekim Merkezleri 2022 Öncesi Sonrası 2
Saç Ekimi Öncesi Sonrası 2022 En İyi Saç Ekim Merkezi 2
Saç Ekimi Öncesi Sonrası 2022 En İyi Saç Ekim Merkezi 3
EKİBİMİZİ TANIYIN!

En iyi tedaviye
ulaşma tutkusu

Yükselen trendleri takip edip uygulayan merkezimizde kesintisiz ve multipdisipliner sağlık hizmetleri sunuyoruz. Meditürk farkını yaşamak için bize hemen ulaşın!

YELİZ DAMAR

Kurucu ve Saç Ekim Uzmanı

PROFESYONEL EKİP

Kaliteli tıbbi malzemeler ve uzaktan bağlantı ile en sağlıklı yönlendirmeler. Seçkin bir ekiple son teknoloji tedaviler.


SON TEKNOLOJİ

Üst düzey sağlık hizmetleri sunan altyapımızı sizin için en iyisini düşünerek kurduk.


Yeliz Damar Hakkımızda Şeffaf

KURUCU/SAÇ EKİM UZMANI

Yeliz Damar

Sektörde binlerce başarılı operasyonla yetkinliğini kanıtlayan saç ekim uzmanı!


UZMANIMIZI TANIYIN!

Op. Dr. Murat Koçyiğit

ESTETİK UZMANI

Op. Dr. Murat Koçyiğit

Tüm estetik ihtiyaçlarınız için en yetkin uzmanımız.


UZMANIMIZI TANIYIN!

Dt. Nimetullah Yıldırım

DİŞ HEKİMİ

Dt. Nimetullah Yıldırım

Diş sağlığında koruma odaklı anlayışla çalışan diş hekimimiz.


UZMANIMIZI TANIYIN!

Meditürk Yazıları

Saç ekim merkezi ve diğer uygulamalarımız hakkında merak ettiğiniz konuları okuyun. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!


Познакомимся с клиникой Mediturk?

После нашего бренда Anatolia Hair Transplantation, в котором мы работаем с нашим 15-летним опытом в области трансплантации волос, мы создали наш бренд Meditürk Klinik, который работает в более международном измерении.

Мы небольшая, но инклюзивная команда, которая фокусируется на дополнительном подходе к здоровью, предлагая услуги эстетического и стоматологического лечения в связи с трансплантацией волос в Стамбуле. Следуя международным стандартам в области трансплантации волос, пластической хирургии и стоматологии, мы никогда не отстаем от ожиданий наших пациентов из Турции и других стран.

В то время, когда спрос на услуги по лечение волос, предлагаемые в Турции, постоянно растет, мы можем изменить ситуацию с помощью наших лучших практик. Трансплантация волос — это процедура, при которой вы можете получить выдающиеся результаты, если будете проводить ее под наблюдением внимательного специалиста по пересадке волос. Самые желанные результаты пересадки волос возможны благодаря многолетнему самоотверженному труду и опыту.

Kararlı araştırma ve zorluklarla, binlerce mutlu hasta ile saç ekimi alanında sayısız çalışmalara imza attık. Meditürk uzmanlarının yalnızca onaylanmış tedavileri önemsemesini ve yürütmesini şart koşan etik ve davranış kurallarına göre hareket ediyoruz. Yeliz Damar öncülüğünde kurulan merkezimiz, en iyi saç ekim yöntemi hangisi sorusuna cevap verdiği gibi yüzlerce yazıyla fue ve dhi arasındaki farkları, en iyi saç ekim sonuçları için neler yapılması gerektiğini ve daha birçok konuyu ayrıntılı bir şekilde anlatıyor.

Saç analizi ile en uygun tedavi

Saç ekiminin maliyeti nedir, saç ekim ücretleri ne düzeyde veya saç ektirme fiyatı neye göre değişiyor sorularını doğrudan neticeye kavuşturmak isteyen hastalarımıza saç ekimi fiyatları için mutlaka konsültasyon sürecini tavsiye ediyoruz. Çünkü saç ekimi fiyatları 2021 yılında çok uygun diye operasyonlar yaptıran hastaların sadece fiyat kriterini seçip pişmanlık duyduğu durumlar söz konusu olabiliyor. Merkezimizde saç ekimi fiyatları 2022 yılında da bir süre aynı düzeyde olacak.

Belirttiğimiz gibi Meditürk Klinik, 2000 greft saç ekimi fiyatı, 5000 greft saç ekimi gibi spesifik greft odaklı fiyatlar öncesinde mutlaka konsültasyon ve saç analizi tavsiye ediyor. Ücretsiz saç analizinden başlayarak işlem sonrası takip uygulamaları ile saç ekimi sonuçları açısından lütfen web sitemizi inceleyin, bize form üzerinden ulaşın veya doğrudan WhatsApp düğmesine tıklayarak yazın!

FUE saç ekimi ve DHİ saç ekimi

FUE saç ekimi veya DHI saç ekimi gibi saç ekim işlemlerinin şeffaflıkla yapılması için hastanın bilinçlendirilmesini teşvik ediyoruz. FUE saç ekimi sırasında, yaygın olarak greft olarak bilinen 1-4 saç folikülü grupları birer birer manuel olarak çıkarılır ve bir saklama solüsyonuna yerleştirilir. Ekstraksiyon aşaması tamamlandıktan sonra kanallar açılır. Kanallar açıldıktan sonra doktor greftleri solüsyondan çıkarabilir ve alıcı alana aktarır.

Direct Hair Implant kelimelerinin kısaltmasından oluşan dhi saç ekimi, FUE saç ekim işlemine kıyasla aynı anda greft uygulanmasını sağlayan bir operasyondur. Cerrahımız saç köklerini kafa derisinin, genellikle başın arka kısmından çıkarır ve Choi Pen ile kel bölgelere yerleştirir. Saç dökülmeniz için en iyi tedaviyi planlayıp Choi kalemi gibi teknolojilerle en kaliteli çözüm sunmak için çalışıyoruz.

Saç ekimi maliyeti ve daha birçok konu

Saç ekimi ile ilgili araştırma yapan hasta adaylarımız, kurulduğumuz bölgeye yakın Sabiha Gökçen’e indikten sonra VIP transfer ile doğrudan bize ulaşabiliyor. En iyi saç ekim yöntemi hangisi gibi birçok soruyla farklı kaynakları araştıran hasta adaylarının en iyi saç ekimi için araştırma sürecini titizlikle tamamlamasını tavsiye ediyoruz. Dhi saç ekimi veya dhi saç ekimi fiyatları gibi spesifik bilgi edinme çabalarının ise kestirmeden çözüm sağlaması zor; çünkü her bireyin saçında farklı bir dökülme hikayesi ve ameliyat ihtiyacı mevcut. Aynı şekilde fue saç ekimi ve fue saç ekimi fiyatları kestirmeden sonuçlar yerine fue ve dhi arasındaki farklar hakkında bilgi edinmenin daha elzem olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden Sağlık Rehberi bölümümüzde “Fue yöntemi nedir?” sorusundan başlayarak birçok soruya cevap veriyoruz.

Saç ekim merkezleri en iyi hizmeti sunmakla mükellef sağlık kuruluşları… Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi veya Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri gibi aramalar yapan bireylerin sadece fiyat bilgisi yerine saç dökülmesinin nedenleri gibi konularda sağlıklı bilgiler alması gerektiğini düşünüyoruz. Bu yüzden Meditürk’ün Sağlık Rehberi bölümünü mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

İstanbul saç ekim merkezleri arasında müstesna bir yerimizin olduğunu düşünüyoruz; çünkü bu sitenin birçok sayfasında bulacağınız fotolarla en başarılı saç ekim merkezi olduğumuzu hissettirecek prosedür sonuçlarını paylaşıyoruz. En iyi saç ekim merkezi neresidir sorusunun cevabını eski hastalarımızla doğrudan iletişime geçerek irdeleyebilirsiniz 🙂 Tüm bu operasyonları en ucuz saç ekim merkezi olarak değil, hasta dostu saç ekim maliyeti ile sağlıyoruz.

Nitelikli sağlık ekibi

Meditürk Klinik’te kaliteli doktorlardan oluşan ekibimiz iyi eğitimlidir ve tam zamanlı uygulamalarıyla saç ekimi, doğal güzellik ve ağız ve diş hizmetlerini her zaman bir adım ödeye taşır. Multidisipliner çalışmalar yapan uzmanlarımız Türkiye’nin çeşitli önde gelen hastanelerinde kapsamlı deneyimler kazanmıştır. Meditürk olarak lokasyon ve maliyet gözetmeksizin tüm operasyonlarda uyulması gereken normları belirleyen etik anlayışı asla kaybetmiyoruz.

İsterse yanlara saç ekimi, isterse başka bir taleple ulaşın Meditürk yanınızda! En ucuz saç ekimi değilse bile en iyi saç ekimi sonuçları için güvence veriyoruz!

Bize hemen ulaşın!


ÇALIŞMA SAATLERİMİZ


PZT — CUMA
09:00 — 20:00
CT — PZ
10:00 — 20:00

BİZİ ARAYIN

0532 155 01 76


ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021