İstanbulun En İyi Saç Ekim Merkezi

Istanbulun-En-Iyi-Sac-Ekim-Merkezi.jpg

İstanbulun en iyi saç ekim merkezi Meditürk Klinik, 5 yılı aşkın süredir hizmet sunan Anatolia Saç Ekim markamızın uluslararası yüzü olarak kurulmuştur. Kısa sürede, dünya çapında hizmet veren bir saç ekim merkezi haline gelmiştir. Avrupa standartlarında hizmet kalitesi ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlamayı misyon edinen ve önde gelen saç ekim uzmanı Hair Transplant koordinatörlüğünde hizmet sunan bir kuruluştur.

istanbulun en iyi saç ekim merkezi (2)istanbulun en iyi saç ekim merkezi (4)

Hayatınızda önemli bir karar: Saç Ekimi

Saçlarınızın gün geçtikçe zayıfladığını ve matlaştığını hissediyorsanız, üstelik saçlarınız daha sık dökülüyorsa bir analiz yaptırmakta gecikememelisiniz. Saçlarınız genetik ve çevresel faktörler nedeniyle eskisinden daha mat ve farklı hale gelebilir. Zamanla oluşan bir problem olduğu için genellikle başkaları tarafından fark edilse de yaşam kaliteniz üzerinde bariz bir etki bırakabilir; çünkü günümüz dünyasında imaj konusu en öncelikli konulardan biri olarak görünmektedir.

Günümüz teknolojileri sayesinde saçlarınızı güçlendirmek, bölgesel kayıplara kalıcı çözümler bulmak ve en önemlisi eşsiz saç ekimi teknikleriyle artık kel kalmamak mümkün. Ancak bir saç ekim merkezi bulmaya, saç analizi yaptırmaya ve en iyi saç ekim yöntemi ile saçınızı geri kazanmaya karar verirken titiz bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Bir saç ekim merkezini seçerken

 • Öncelikle önceki hasta ve operasyon bilgilerini isteyin.
 • Müşteri memnuniyetini teyit etmek için sorular ve referanslar sorun.
 • Doktorlar ve klinikler hakkında bilgiler isteyin.
 • Yaptıkları işlerin garantisi var mı? Greftlerin başarı oranı nedir?
 • Yurtdışındaki müşterileri hakkında bilgi alın.

Neden Meditürk Klinik?

İstanbulun en iyi saç ekim merkezi olduğumuzu iddia ediyoruz; çünkü 15 yıllık sektör deneyimine sahip profesyonellerle 1000’ün üzerinde saç ekim deneyimini getiriyoruz. Türkiye’deki vatandaşlarımıza sunduğumuz saç ekimi hizmetlerinin yanı sıra 6 farklı dilde hizmet vermeye devam ederek ülkemizin sağlık ihracatına katkıda bulunuyoruz.

Meditürk Klinik, saç ekimi için gelen misafirlerine 5 yıldızlı konaklama ve VIP transfer hizmeti sunmaktadır. Uzman doktorlar ve profesyonel kadrosu ile İstanbul’un yanı sıra çevre şehirlerden hastalarımıza hizmet sunuyoruz. En inovatif yaklaşımla en konforlu sağlık hizmetini sunmak için ISHRS ve BAHRS başta olmak üzere birçok sektör STK’sını ve kuruluşunu yakından takip ediyoruz.

Doğal saç çizgileri, maksimum yoğunluk, stratejik yerleştirme, tespit edilemeyen saç ekimine odaklanırken tıp etiğinden taviz vermiyoruz. Hasta haklarına saygılı ve en iyi teknolojik donanımlarla kaliteli saç ekimini bir tutku olarak görüyoruz. Tedavi süresini %90 doğrulukla hesaplayıp paylaşıyoruz; ki işlem ekilecek greft (foliküler ünite) sayısına bağlı olarak 2 ila 8 saat arasında sürer. Hastalarımızın bizi neden İstanbulun en iyi saç ekim merkezi seçtiğini izinleri dahilinde kendilerine ulaşrak öğrenebilirsiniz!

Hangi saç ekim yöntemlerini sunuyorsunuz?

Meditürk Klinik, sen teknoloji ürünü yöntem ve araçlarla saç ekimi hizmeti sunar. Geleneksel ve iz bırakma eğiliminde olan FUT yerine FUE saç ekimi ve DHI saç ekimi hizmetleirini sunmaktayız. Fue saç ekimi greftlerin teker teker çıkarılıp bir solüsyonda muhafazasını müteakip ekilmesi işiyle Dhi’de choi kalem sayesinde aynı anda işlem söz konusudur. Fue saç ekimi 3000-5000 adet gibi greftlerin bir kerede ekilmesini mümkün kılarken DHİ ise daha sonuç odaklı ve maliyetli bir işlemdir.

Birbirinin devamı niteliğinde olan bu prosedürlere ilişkin farklılıklar fue ve dhi arasındaki farklar yazımızda inceleyebilirsiniz.

Ayrıca yine bunların farklı versiyonlar bağlamında tıraşsız saç ekimi gibi uygulamalar yapıyoruz.

istanbulun en iyi saç ekim merkezi Meditürk Ucuz Saç Ekimi 2

İstanbul’un en iyi saç ekim merkezi ve avantajları

 • Saç ekimi öncesi ve saç ekimi sonrası ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlıyoruz.
 • Ücretsiz saç analizi sunuyoruz
 • Özel bir minibüsle VIP Şehir ve Havaalanı Transferleri (alma ve bırakma)
 • Ekilen saçlar için bakım setleri
 • 4 veya 5 yıldızlı otelde otel konaklaması
 • İşlem sırasında ve sonrasında gerekli tüm ilaçlar
 • Periyodik kontroller

Siz de en doğru tahlil ve saç ekimi hizmeti için bize WA butonu üzerinden kolayca ulaşın veya hemen arayın!ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021