İstanbul Saç Ekim Merkezleri

Istanbul-Sac-Ekim-Merkezleri.jpg

İstanbul saç ekim merkezleri arasında seçkin bir yere sahip olan Meditürk Klinik, ünlü saç ekim uzmanı Hair Transplant’ın liderliğinde uluslararası hastalara da hizmet sunuyor.

Doğru saç ekiminden ücretsiz saç analizi hizmeti almak için WhatsApp butonundan bize hemen ulaşın!

istanbulun en iyi saç ekim merkezi (4) istanbulun en iyi saç ekim merkezi (3)

FUE saç ekimi, FUT saç ekimine göre yaklaşık %30-40 daha pahalıya mal olabilir. Bununla birlikte, fiyattaki bir artış mutlaka daha iyi bir saç anlamına gelecektir; çünkü FUE saç ekimi yöntemi ile doğal görünen sonuçlar sunuyoruz. Bu bağlamda, İstanbul saç ekim merkezleri araştırılırken uygulanan yöntem sağlık kuruluşu ile mutlaka teyit edilmelidir.

İstanbul Saç Ekim Merkezleri Kimlere Hizmet Sunar?

En ideal yaş aralığı 18 ile 65 yaş arasıdır. Bu yaşlar arasında yapılan saç ekimleri çok daha başarılı sonuçlar verecektir. Gerekirse uzman bir doktor onayı ile bu yaş aralığının dışındaki kişilere de saç ekimi ameliyatı yapılabilir.

Saç Ekimi Hakkında Temel Bilgiler

  • Ekilen saçlar usta bir ekiple çalışılırsa doğal saç gibi görünür ve ilk şok dökülmesi 2-4 hafta arasında gerçekleşir. Daha sonra kökler doğal olarak saç vermeye başlar ve ömür boyu böyle devam eder.
  • Lokal anestezi kullanımı ağrısız bir işlem olmasını sağlar ve hasta aynı gün evine gidebilir.
  • Saç ekimi, sonuç kişiden kişiye değiştiğinden ve aynı zamanda kişinin doğal saç kalitesiyle bir bağlantısı olduğundan kişiye özel planlanmalıdır. O yüzden ücretsiz saç analizi hizmetimizden mutlaka istifade edin!
  • Saç ekiminde her kellik vakasının çözümü yoktur. O yüzden, saç ekimi kararı tamamen duruma göre değişir.
  • İşlemin maliyeti greft sayısına bağlıdır. Greft sayısı arttıkça maliyet de artar.
  • Maliyet aynı zamanda saç ekimi yöntemine de bağlıdır. Dhi saç ekimi gibi operasyonlar giderek popüler hale gelmektedir.

Saç ekimi invaziv olmayan bir prosedür olarak çeşitli durumlarda ayakta yapılan bir işlemdir. Ameliyat sonrasında çoğunlukla hastaların iki gün sonra şampuan kullanmasına izin verilir ancak saç derisinin güneşten ve enfeksiyonlardan bir süre korunması gerekir. Hastaların antibiyotik kullanımları genellikle birkaç gün sürmektedir.

Siz de ünlü saç ekim uzmanı Hair Transplant’ın Anatolia Saç Ekim sonrası uluslararası girişimi olan Meditürk’ten hizmet almak için bize hemen WhatsApp düğmesi üzerinden ulaşın!ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021