İstanbul Saç Ekim Merkezi Denince Meditürk!

Istanbul-Sac-Ekim-Merkezi.jpg

İstanbul Saç Ekim Merkezi Denince Meditürk!

Türkiye’de İstanbul, saç ekimi operasyonları için dünyadaki en iyi seçeneklerden biridir. Türkiye ayrıca saç ekimi işlemlerinde dünyanın ilk 3 ülkesi listesinde yer almaktadır. İstanbul saç ekim merkezi sayısı giderek artarken, bir dünya şehri olarak çok uygun fiyatlarla dünya standartlarında saç ekimi kliniklerine ev sahipliği yapıyor. Türkiye’deki saç ekimi kliniklerinin çoğu İstanbul’da bulunmakta. Ardından Ankara ve İzmir geliyor. Pek çok Avrupa ülkesiyle karşılaştırınca İstanbul Türkiye’deki kliniklerde hizmet maliyetlerini ve hizmet kalitesini karşılaştırdığınızda, bunun açık ara en ekonomik ve pratik yol olacağına kesinlikle katılacaksınız.

Son teknoloji, kalite ve uygun fiyatlı sağlık hizmetleri ile dünya standartlarında hizmet veren kliniğimiz Meditürk, Yeliz Damar öncülüğünde pek çok başarılı operasyona adını yazdırmış bir saç ekim kliniğidir. Meditürk, hastaları için profesyonel ancak sıcak bir ortamda sizlerin hayalinizdeki görünüme kavuşmanıza olanak tanıyor. İstanbul Pendik’te yer alan saç ekim merkezimizde son teknoloji, kalite ve dünya standartlarında sunduğumuz kalite ile siz de saç ekiminde %100 başarı elde edebilirsiniz. Konsültasyon, analiz ve doğru uygulama saç ekiminde oldukça önemlidir. Doğru uygulamanın başarı şansını artıracağını, saçların emin ellerde kel bölgelere doğru mesafe, açı ve yoğunlukta ekilmesi gerektiğini bilmelisiniz.

Peki, Meditürk’ü İstanbul Saç Ekim Merkezi olarak Ne Ön Plana Çıkarıyor?

Eğer saç ekimi yaptırmayı planlıyorsanız sizin için hangi tekniğin kullanılacağı ve bu kullanılan tekniğin sizin saç deriniz ve saç tipinize uygunluğu iyi analiz edilmeli ve sizlere açıklanmalıdır. Saç ekimi operasyonlarına başlamadan önce doktorumuz sizinle bir konsültasyon gerçekleştiriyor ve saç ekiminize dair beklentilerinizi, saç ekiminin olası sonuçları ya da dezavantajları konusunda kapsamlı bilgilendirmeler sağlıyor. Böylelikle, saç ekimine dair aklınızda bir soru işareti kalmadan sizin için en uygun olan yöntemi doktorumuz Yeliz Damar ile kararlaştırıyorsunuz. Böylelikle saç ekim deneyiminizi kaliteli hale getiriyoruz. Saç ekimi yöntemine gelince, hemen hemen üç seçeneğiniz var. Ancak günümüzde saç ekim merkezleri genellikle iki tanesini sunmaktadır. Üç saç ekim yöntemi şu şekildedir:

Kullanılan Teknik ve Uzman Yeterliliği!

Yukarıda yazılı olan tekniklerin yanında kliniğimiz sizlere DHI CHOI tekniği ile daha kaliteli bir hizmet sunuyor. “CHOI Pen” adı verilen kalem, saç ekimlerinin daha sık yapılmasına olanak tanıyor ve sizleri doğal görünen ve gür saçlara kavuşmanızı sağlıyor. CHOI saç ekim kalemi aslında bir piston aparatına bağlı içi boş bir iğne ve saçsız alanda yara yeri oluşturma ve implantasyonu tek bir hızlı harekette birleştirmek için bir tüp içeren bir cihazdır. Uzman, kesi bölgesini yapmak için iğneyi saç büyümesine uygun bir açıyla kafa derisine sokar ve aynı zamanda grefti implante etmek için pistonu kullanır.

CHOI Implanter Kalemi Kullanmanın Faydaları Neler?

CHOI Implanter Kalemi yardımıyla saç ekimi ameliyatları yapmak söz konusu olduğunda, aşağıdakileri içeren çeşitli avantajlar elde edilir:

  • Greftin yeterli sağkalım oranları
  • Alıcı alan hazırlanırken kanamanın azalması
  • Greftin işlenmesi sırasında travmanın azalması
  • Ameliyat süresinin önemli ölçüde azalması

DHI yöntemi kullanılarak gerçekleştirilen saç ekimlerinde uzman yeterliliği oldukça önemlidir. Uzmanın DHI CHOI tekniğine dair bilgi ve tecrübesi, operasyonun seyrini ciddi ölçüde etkiler.

Bir Diğer Yöntem: Acısız veya Hızlı İyileşen Saç Ekimi

Saç ekimine karar vermeyi geciktiren en yaygın sebeplerden birisi operasyondan korkulmasıdır. Bu korkulara kısaca açıklama getirmek gerekirse; saç, kaş, sakal veya bıyık ekimi operasyonları en kısa süren, en acısız ve yine kişileri en kısa sürelerle sosyal hayattan ayıran estetik operasyonlarıdır.

Özellikle operasyonun uygulama aşamasından çekinenler kişiler için iğnesiz/ağrısız anestezi yöntemi olan comfort-in adıyla sunulan yöntem ile de uygulama yapılabilmektedir. Bu yöntemde uygulama mantığı, iğne yerine basınç ile deri altına püskürtülen anestezi sıvısı bölgesel uyuşma sağlamaktır. Hem iğne acısından sizi kurtarır hem de iğneye göre daha geniş bir alana ilacı yaymayı sağlar.

Bu yöntemle operasyonlar daha cazip bir hale gelmiştir.

İstanbul Saç Ekim Merkezi Arayışında Güvenlik Önemli

İstanbul Saç Ekim Merkezleri deyince Meditürk’ün ön plana çıkmasının nedenlerinden biri de güvenliğe ve gizliliğe verdiği önemdir. Meditürk Klinik olarak hasta bilgileri, hasta görüşmeleri ve analiz sonuçları gibi hastaya dair verilerin korunmasında titiz hareket ediyoruz. Etik değerlerine bağlı olan kliniğimiz hastalarının yüksek yararını gözeterek en kaliteli ve en uygun fiyatlı hizmet sunuyor.

Meditürk Saç Ekim Merkezi, size ait bilgileri güvenli biçimde saklamaktadır; dolayısıyla söz konusu bilgilerin herhangi bir kayba, suiistimale ya da değişikliğe karşı korunması için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Meditürk’ün, gerekli hizmeti size ulaştırmak için bilgilerinize erişimi olan sözleşmesel ortakları, sözleşmesel yükümlülükleri çerçevesinde bu bilgileri gizli tutmak ve başka hiçbir amaçla kullanmamakla yükümlüdür. Bazı durumlarda kişisel bilgilerinizin Meditürk bağlı şirketleriyle paylaşılması gerekecektir. Bu durumlarda da bilgileriniz gizli adledilecektir.

İstanbul’da saç ekim merkezleri arayışında iseniz alanında yetkin uzmanlarla koordineli çalışabilen, etik ilkelerine bağlı, tecrübesi ve başarılı operasyonlarıyla göz dolduran bir klinik tercih etmeniz sağlıklı olacaktır. Yukarıda söylendiği üzere İstanbul saç ekim merkezleri konusunda en çok tercih alan şehirlerden biridir ancak her klinik aynı titizlik ve özenle çalışmayabilir. Meditürk Klinik olarak sizleri kliniğimizde misafir etmekten mutluluk duyarız.ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021