Hair Transplant

“Çocukluğumdan itibaren insan sağlığıyla ilgili bir alanda çalışmak istedim. Bunu binlerce insanın yüzünde tebessüm oluşturan bir alanda gerçekleştirebildiğim ilk günden bu yana duyduğum heyecan benim için çok anlamlı. Siz değerli hastalarımızın da desteğiyle Anatolia Saç Ekim’den sonra yeni uluslararası marka yolculuğumuz başlıyor.“

Hair Transplant
Hair Transplant Hakkımızda Şeffaf

Hair Transplant, saç ekim uzmanı olarak binlerce hastayı doğal ve sağlıklı saçlara kavuştururken multidisipliner sağlık hizmetlerini Meditürk markası altında global bir seviyeye taşıyor!

Fue Saç Ekimi (2) Fue Saç Ekimi (1)

15 yıla yaklaşan deneyimiyle en yetkin cerrah ve sağlık ekibinden oluşan bir ekibi bir araya getiren Hair Transplant Anatolia Saç Ekimi’nin ardından yurt dışı hastalarına hizmet sunmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Hair Transplant, göçmen bir ailenin kızı olarak İstanbul’da, 1988 yılında dünyaya gelmiştir. Çocukluk yıllarından itibaren en çok ilgi duyduğu alanlardan biri sağlık olmuştur. Öğrenimini bu yönde şekillendirerek ve kendisini sağlık alanında sürekli geliştirerek saç ekimi alanına yönelmiş, özel sektörde önemli kurumlarda deneyimler kazanmıştır.

Farklı saç ekim yöntemleri üzerinde çalışmalar yapan Damar, önde gelen özel sektör hastanelerinde birçok saç ekibini gerçekleştiren doktor ve saç ekimi ekibini asiste etmiştir.

İlk girişimi Anatolia Saç Ekimi ile binlerce hastayı sağlıklı kavuşturan Hair Transplant alanın önde gelen uzmanlardan biri olarak bilinmektedir. Altın Rehber Yılın Enleri ile 2017-2018 yıllarında yılın En İyi Saç Ekim Uzmanı ödülünü almıştır.

Hair Transplant, Türkiye’deki nitelikli hizmetleri yurt dışına sunma serüveni kapsamında Mediturk Klinik ile uluslararası hizmet serüvenini başlatmıştır.

Eğitimi ve İş Yaşamı

Hair Transplant Öğrenimini Sakarya Üniversitesi Sağlık Bölümü’nde tamamladıktan sonra ilk profesyonel kariyer deneyimini Nightingale Hastanesi’nde edinmiştir. Daha sonra Acıbadem Hastanesi gibi saygın kurumlarda Fue saç ekimi ve DHI saç ekimi gibi alanlarda çalışmalar yürütmüştür. 15 yıla yaklaşan saç ekimi mesleğine 2007 yılında adım attığından beri 20.000’in üzerinde başarılı operasyon gerçekleştirmiştir. Alanında edindiği yetkinlik ve becerileri birçok yayında sektörle paylaşmıştır.

Hair Transplant ve Anatolia Saç Ekim

Özel sektörde yeteri kadar deneyim kazandıktan sonra, 2012 yılında, Anatolia Saç Ekimi’ni kurarak kendi markası altında hizmet sunmaya başlamıştır. Kısa zamanda alanında saygın bir yer edinen Anatolia Saç Ekimi Antalya ve İstanbul’da faaliyetler gösterirken Hair Transplant, saç ekimi hizmetlerini yurt dışı müşterileri açısından daha görünür hale getirmek ve multidispliner bir ekiple çalışmalar yürütmek için Meditürk Klinik ile yeni bir yolculuğa çıkmıştır.

Hair Transplant ve Global Markamız: Meditürk Klinik

Hair Transplant, 2017 yılında sektörde en başarılı iş kadını ödülünü alırken saç ekimi ve saç ekim teknikleri üzerine yazdığı makaleleri Posta Gazetesi’nde yayınlamış, Star TV ve TV 8 gibi kanallardaki sağlık programlarına uzman konuk olarak katılmıştır. Damar, Anatolia Saç Ekim Merkezi ve Meditürk Klinik saç ekimi hizmetler ile sektördeki en yeni gelişmeleri uygulamakta, deneyim ve bilgilerini paylaşmaktadır. Hair Transplant’ın 2017 yılında sektörde en başarılı iş kadını ödülünü alan Hair Transplant en güncel teknik ve yöntemlerle saç ekimi operasyonlarına devam etmektedir.

En iyi saç ekimi öncesi ve sonrası fotolarımızla yetinmeyip saç ekimi yaptırmış hastalarımızla görüşmenizi sağlıyoruz! O yüzden web sayfamızda hasta izniyle yayınlanan müşterilerimiz ile görüntülü olarak arama yapmanız mümkün.

En İyi Saç Ekim Merkezleri 2022 Öncesi Sonrası 2

Sağlık Rehberi

Hair Transplant öncülüğünde şekillendirilen Sağlık Rehberi bölümümüzü mutlaka inceleyin. Burada aşağıdaki gibi konulara erişiminiz olacak:

Saç Dökülmesi, Covid-19 Döneminde Arttı Mı?

Ücretsiz saç analizi için bize hemen WA üzerinden ulaşın!

Kaynak: Sağlık AktüelRANDEVU ALIN

Çalışma Saatleri


PZT – CUMA
09:00 – 20:00
CT – PZ
10:00 – 20:00

İLETİŞİME GEÇİN

Hair Transplant’a Danışın


DİLEDİĞİNİZ ZAMAN ARAYIN

0532 155 01 76
CV VE ÖDÜLLER

Yakından tanıyın


  • İş Deneyimi
  • 2017 yılında alanın en başarılı iş kadını ödülü.
  • Anatolia Seç Ekimi’nin kuruluşu ve binlerce hasta ile operasyon.
  • Florence Nightingale Hastanesi’nde saç ekim uzmanı olarak iş deneyimi.
  • Acıbadem Hastanesi’nde saç ekim uzmanı olarak iş deneyimi.


ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021