FUE Saç Ekimi Fiyatları

FUE-Sac-Ekimi-Fiyatlari.jpg

FUE Saç Ekimi Fiyatları İçin Bize Ulaşın!

Meditürk Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası fotoları

FUE saç ekimi fiyatları en çok merak edilen konuların başında geliyor. FUE saç ekimi fiyatları FUT saç ekimi yerine giderek daha çok tercih edilen ve saçın donör bölgesindeki greftlerin teker teker alnıp yerleştirildiği operasyon için sunulur. Meditürk olarak operasyonlarımızda FUE saç ekimini, 15 yıllık deneyim ve son teknoloji ürünü araçlarla gerçekleştiriyoruz. Amacımız daha az başarılı bir prosedürü daha uygun fiyata yapmanın aksine en sağlıklı sonuç için doğru planlamayı sunmak. FUE saç ekimi fiyatları açısından greft analizi etkilidir. Alıcı alana nakledilen greft veya foliküler ünite sayısına (örn. 3000 greft saç ekimi fiyat bilgisi) bağlıdır. Ek olarak, FUE saç ekimi fiyatları alırken saç ekimi uzmanının ne kadar deneyimli olduğuna bakmak da bir o kadar önemlidir. Tüm FUE greftleri bir saç uzmanı tarafından toplanır ve yerleştirilir. Felsefemiz, her hastanın bireysel ihtiyacı göz önüne alındığında mümkün olduğu kadar çok saç ekimi yapmaktır.

FUE Saç Ekimi Fiyatları İçin Bazı Faktörler

Fue saç ekimi fiyatları sunulurken bazı faktörler dikkate alınır.

 • Kellik veya ekim alanı
 • Kellik derecesi
 • Uygulanan tedaviler
 • Greftleri çıkarmak için kullanılan teknikler
 • Ekim için gereken toplam seans sayısı
 • Hastanın sağlığı
 • Tıbbi ekipman maliyeti
 • İşgücü maliyeti

Greft Sayısı ve Başarı Oranı

FUE saç ekimi fiyatları aşamasında gereken greft sayısını ödüllü saç ekim uzmanımız Yeliz Damar ile yapacağınız bir ücretsiz konsültasyonla belirliyoruz. Minimum cerrahi uygulama 1500 greft civarındayken 3000 greft saç ekimi veya 5000 greft saç ekimi senaryolarından da bahsetmek mümkün. Meditürk Klinik en az %90 greft sağkalım oranı ve garantili saç ekimi vaat ediyor. Münferit sonuçlar 6 ve 12 aylık takip ziyaretlerinde ölçülmektedir. Bu ziyaretler ameliyat ücretine dahilken FUE saç ekimi fiyatları kapsmında sunulan bu hizmette daha düşük saç kalım oranları söz konusuysa aynı başarı oranına ek ücret talep etmeden ulaşıyoruz.

Ortalama olarak, aşağıda yazılan veriler bir FUE saç ekimi için gereken minimum donör greft sayısıdır:

 • Tam bir baş örtüsü için minimum 5000 ila 5000 greft gereklidir
 • Ön ve orta ön kapama için aday minimum 4000 ila 5000 greft gerektirir.
 • Ön perçem için adayın yaklaşık 1000 ila 2000 greft ihtiyacı vardır.
 • Sadece bir ön kapama ekimi için yaklaşık 3000 ila 3500 greft gereklidir.

Özetle saç derinizden ne kadar saç alınıp ekileceği, bulunduğunuz bölgede bu işlemi gerçekleştirmek için kaç cerrah olduğu, uzmanınızın FUE saç ekimini hangi sıklıkla gerçekleştirdiği ve uzmanınızın ne kadar deneyimli olup talep gördüğü gibi faktörler FUE saç ekimi fiyatlarını etkileyecektir.

İstanbul ve Türkiye’de saç ekimi maliyeti yabancı para birimine çevrildiğinde 1.500-3.000 dolar arasında iken Amerika, İngiltere veya çoğu Avrupa ülkesinde aynı hizmet kalitesi için 10.000-15.000 dolar civarında bir ücret talep edilir. Türkiye’yi ve İstanbul’u saç ekiminde öne çıkaran faktörlerden biri de işte bu fiyat avantajıdır.

FUE Saç Ekimi Fiyatları

İstanbul’daki saç ekim merkezleri incelendiğinde mevcut cerrahi ücretleri greft başına 5-10 TL arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Bu da minimum 1000 greftlik bir uygulamada standart 5.000 TL’ye karşılık gelmektedir. Bu fiyat yurt dışında yabancı para birimi cinsindendir.

Ancak Meditürk Klinik, kampanyalı saç ekim fiyatlarıyla en uygun bütçeyi sunuyor. FUE saç ekimi, ekilen greft sayısına göre bir günlük operasyon sırasında yapılabilmektedir. Yoğun greft ekiminde işlem iki güne yayılabilmektedir. FUE yöntemi, saç restorasyon prosedürü arayışında olanlar açısından çok popüler hale gelmiştir. FUE saç prosedürü Meditürk Klinik’te, yaptığımız işlemlerin %60’ını oluşturuyor.

Her zaman için en sağlıklı bilgiyi tıbbi konsültasyon sonunda alabilirsiniz. Fiyatlarımızı belirlerken, ortalama bir bütçeye büyük önem veriyoruz. En iyi hizmet ve sonuçların bir servete mal olmaması gerektiğine de inanıyoruz. Doğal sonuçları garanti ediyoruz ve ekstraksiyon alanlarının mümkün olduğunca dağınık ve tespit edilemez olmasını sağlamak için çok çaba sarf ediyoruz. Meditürk ekibine saçınızın mevcut halini WhatsApp butonu üzerinden göndermek veya doğrudan ücretsiz saç analizi yaptırmak için WhatsApp butonuna tıklayarak bize bir mesaj gönderin!ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021