ESTETİK UZMANI

Tüm estetik hizmetleri

Burun estetiği, yüz estetiği veya vücut estetiği… Tüm alanlarda doğru sonuçlar için hizmetlerimizi inceleyip uzmanımızdan randevu alın!

Burun Estetiği
Burun Estetiği
Yüz Estetiği
Yüz Estetiği
Vücut Estetiği
Vücut Estetiği

Estetik hizmetleri terimi, çok çeşitli tıbbi güzellik uygulamalarını kapsar. Bireylerin kendilerine ilişkin güzellik algılarından etkilenen estetik hizmetleri çok doğal müdahaleler şeklinde gerçekleştirilirse bireylerin mutluluğuna katkıda bulunur. Bazen de yaralanma, doğuştan gelen bir anomali gibi durumların giderilmesi açısından elzemdir ki ilk gelişim dünya savaşlarında meydana gelen talihsiz asker yaralanmalarıyla başlamıştır.

Uzman doktor tavsiyeleri ve cilt tedavileri insanın kafa ve burun bölgesinden başlayarak tüm vücudunu etkiler. Estetik hizmetleri, salonlar ve spa estetisyenleri tarafından sunulan yüz bakımı, ışın tedavisi ve ağda gibi rutin hizmetlerin bir adım ötesine geçer. Medikal estetik, lazer epilasyondan vücut şekillendirmeye ve botoks enjeksiyonuna kadar uzanan cilt tedavilerinde tıbbi eğitim ve belge gerektirir.

Estetik hizmetlerimiz size neler katıyor?

Cildin görünümünü, sağlığını ve işlevini iyileştirmek için uzun süreli sonuçlara vurgu yapan tıbbi güzellik hizmetleri, genel sağlık için kozmetik görünümü ve cilt sağlığını iyileştirir. Estetik hizmetlerimizi cilt sağlığını ve görünümünü iyileştirmek için tasarlanmış tedaviler yoluyla hastaların doğal güzelliklerine katkıda bulunmak için tasarlıyoruz. Burada amaç kimileri için göz çevresindeki kırışıklık veya sarkma, alın kırışıklıkları için yüz botoks enjeksiyonları veya pigmentasyon düzeltme olabilir. Diğer hastalar tarafından ise daha invaziv tedaviler, yağ azaltma ve vücut şekillendirme talep edilebilir.

Doğal estetik hizmetleri

Medikal güzelliğin amacı, hastanın doğal görünümüne, özgüvenine ve cildindeki rahatlık hissine zarar verecek ve ulaşılamaz sonuçları hedeflemek yerine, sağlık ve güzellik arasında bir denge yakalamaktır.

Birçok estetik hizmeti, bir saatin altında gerçekleşen kısa ayakta tedavi prosedürlerdir.

Estetikten etkilenen ve genellikle bununla dikte edilen bir toplumda yaşıyoruz. Bu durum, gerçekçi olmayan güzellik standartlarına yol açabileceği gibi, cilt sağlığını ve güvenini artıran tıbbi hizmetler arama fırsatı da sunar. Yüksek teknolojiye dayalı cilt bakımı, estetik rinoplasti (burun estetiği) ve vücut estetiği hizmetleri hastaların yaşam kalitesini iyileştirirken uzun vadeli sonuçlar hedefler. Hormon dengesizlikleri gibi diğer sağlık sorunları, görebileceğiniz ve hissedebileceğiniz optimal sonuçlar için birlikte tedavi edilebilir. Estetik tedaviler kaldırmaktan, yara izinin görünümünü iyileştirmeye ve doğumla alakalı sorunlarla baş etmeye kadar çok çeşitli kişiselleştirilmiş prosedürler sunar.

Estetik hizmetlerimizi hemen keşfedin!ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021