En İyi Saç Ekim Merkezi Neresidir?

En-Iyi-Sac-Ekim-Merkezi-Neresidir.jpg

En İyi Saç Ekim Merkezi Neresidir?

En iyi saç ekim merkezi neresidir sorusunu soran binlerce hastamıza Meditürk Klinik olarak en iyi saç ekim sonuçlarını sunarken saç ekim öncesi ücretsiz analiz ve takip hizmetleri sunuyoruz…

Her saç ekim merkezi aynı performansı ortaya koyabilir diyebilir miyiz? Hayır. Yaklaşık son 10 yılda, sektörde işletme ve uzmanların sayısında bir patlama söz konusu ve dünyanın dört bir yanında güncel teknikler kullanılırken Türkiye de saç ekim fiyatları ile ön plana çıkmaya devam ediyor. Saç ekimi ise konu bir çift eldiven takıp bir enstrümanla saç aktarmanın ötesinde. Bu nedenle saç ekim yolculuğunuzda iyi bir saç ekim merkezi seçmek verilmesi gereken zor kararlardan birini oluşturuyor. Bu tıbbi işlemde saçınızı emanet edeceğiniz saç ekim merkezinde doğru uzmanların bulunduğundan emin olmalısınız.

En İyi Saç Ekim Merkezi Neresidir Sorusundan Önce

Saç sağlığımızı korumaya yönelik tedbirleri erken yaşta alıp yine de dilediğimiz sonuçlara ulaşamıyorsak saç ekimini düşünmek kaçınılmaz hale gelebiliyor. 20’li veya 30’lu yaşlarınıza kadar uzmanlarla tanıştınız ve saçınıza değer vererek en iyi saç sağlığı ürünlerini kullandınız. Ancak saç çizgisindeki çekilme bir türlü son bulmadı. Kendi araştırmalarınız ve konsültasyon yoluyla saç ekimini deneyimleme zamanınızın geldiğini öğrenmiş olabilirsiniz. Ama saçınızda kalan değerli kökleri için sıradan bir saç ekim merkezi ile ilerleyebilir misiniz? Elbette hayır. En iyi saç ekim merkezi neresidir, sorusu işte burada önemli hale geliyor. Saç ekimi pazarı, hızlı kar elde etmek siteyen işletmecileredn onlarca yıllık deneyime sahip, tam teşekküllü, eğitimli profesyonellere kadar çeşitli oyuncularla dolu bir pazar. Bu nedenle, iyi bir saç ekim merkezi seçme yolculuğunuzda yapılacak işlem tıbbi ve aynı zamanda sağlık amaçlı bir uygulama olmasından dolayı en iyi saç ekim merkezini aramadan önce FUE saç ekimi ve DHI saç ekimi (veya kalem saç ekimi) gibi yöntemler konusunda mutlaka kendi araştırmalarınızı yapın.

En İyi Saç Ekim Merkezi Neresidir İçin Yanıtlar

En iyi saç ekim merkezi neresidir sorunuzun yanıtı saç ekimine uygun olup olmamanızda yatabilir. Peki bu faktörler neler?
İlk olarak, saç dökülmesi, gelecekteki olası saç dökülmesi modeli dikkate alınarak stabilize edilmelidir. Saç dökülmesinin nedenini bilmek ve uygun şekilde tedavi etmek, ekim öncesinde saç dökülmesinin şiddetini tayin etmek önemlidir. Daha sonra donör alanda (başın arka ve yan tarafında) mevcut olan foliküler ünitelerin yoğunluğu ve sayısı, ilgili alanı kaplayacak kadar yeterli olacak şekilde belirlenmelidir. Saç derisinin ve saçın özellikleri de nihai sonucu belirleyebilir.

Bir saç ekimi seansı ne kadar sürer ve kaç seans gereklidir?
Her seans 4 ile 5 saat arasında sürebilir. Seans sayısı ise kaplanacak alanın genişliğine ve elde edilecek yoğunluğa bağlı olacaktır. Size on bin greft sözünü birkaç saat içinde vaat eden kliniklere güvenmeyin.

Sonuçlar ne kadar sürede görülür? Tedavi saç ekimi ile bitmiş olur mu?
Vakaların büyük çoğunluğunda, ekilen saçların bir hafta sonra döküleceği ve üç ay sonraya kadar (bazıları daha erken, bazıları daha geç) tekrar çıkmaya başlamayacağı ve ayda bir santimetre uzayacağı dikkate alınmalıdır. Nihai sonuçların görülmesi için en az 9 ayın geçmesi gerekir. Ayrıca ekim işlemi sonrasında 3 ve 6 ayda bir kontrol yapılması elzemdir. En iyi saç ekim merkezi neresidir sorusunun cevabı biraz da bu konuda gösterilen ilgiyle bulunabilir…

Saç Ekimi Öncesi Sonrası 2022 En İyi Saç Ekim Merkezi 4 Saç Ekimi Öncesi Sonrası 2022 En İyi Saç Ekim Merkezi 2

Ücretsiz Saç Analizi

Bir saçım ekim merkezi, muhtemel hastasıyla ilgili işlem yapmadan önce bazı prosedürleri mutlaka aktarmalı. Adı geçen uzmanla ilgili bilgileri önceden araştırmalı ve yetkinliğinden ikna olmalısınız. Saç ekimi merkezi konusunda yeteri kadar araştırma ve okumanın ardından bir randevu ayarlayarak görüşüp uygulamalarını yakından dinlemelisiniz. Biz Meditürk merkezi olarak bu ön görüşmeleri ücretsiz sunuyoruz. Sunduğumuz saç analizi hizmetiyle saç ekimi ameliyatının şu anda sizin için uygun bir tedavi olmadığını ya da gerçekten buna hiç aday olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Gerektiğini düşündüğünüzden çok daha kapsamlı bir çalışmaya ihtiyacınız olduğu söylenebilir.

Tavsiyelerimizin önemli bir unsuru, alandaki ilgili standartları uygularken kar değil, hasta odaklı hareket etmektir. İçinizin ve kafanızın rahat ettiği bir saç ekimi için bizimle WhatsApp butonu üzerinden hemen iletişime geçin!

referansESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021