En Güvenilir Saç Ekim Merkezleri Arasında Meditürk

En-Guvenilir-Sac-Ekim-Merkezleri.jpg

En Güvenilir Saç Ekim Merkezleri Arasında Meditürk!

En güvenilir saç ekim merkezleri son dönemde en iyi saç ekimi iddiasıyla hizmet sunan kişi ve kurumların sayısındaki büyük artıştan ötürü daha önemli hale geliyor. Sizin için en doğru adres olmaya Meditürk Klinik’ten neden destek almanız gerektiğini bazı bilgilerle paylaşmak istiyoruz. Hastaya doğru bilgiler sunmanın en güvenilir saç ekim merkezleri açısından önemli bir hedef olduğunu düşünüyoruz. Gelin, bu doğru bilgilere göz atalım.

Şampuanlar, Takviyeler ve Diğer Ürünler Saç Dökülmesine Yetmeyebilir

Saç dökülmesi ya da kellik gibi saç problemleriyle karşı karşıya olabilirsiniz. Saç dökülmesiyle baş etme yöntemleri arasında ilk akla gelen çeşitli yağlar, şampuanlar ve ilaçlar kullanmaktır. Ancak bu yağların ve ilaçların etkili ve kalıcı bir çözüm olabileceği meçhul. Belirli bölgelerde kelleşmeye başladığınızda, bu bireysel saçların folikülleri hareketsiz hale gelir ve saç üretmeyi tamamen durdurur. Bununla birlikte, bu ürünleri saç dökülmesinin en erken aşamasında kullanırsanız işe yarayabilir. Saç dökülmesinin erken evresinde de işe yarayabilecek ilaçlar da mevcuttur.

Piyasadaki çeşitli ürünlerin saç dökülmesi ve kellik problemine iyi gelmediği durumlarda güvenilir bir saç ekim merkezinden yardım almak özgüveninizi tazelemede ve kendinizi iyi hissetmenizde faydalı olacaktır.  Peki, Meditürk’ü en güvenilir saç ekim merkezi yapan etkenler nelerdir?

 • Meditürk, herkesin en iyi sağlık haline ve görünüme ulaşmaya hakkı olduğuna inanır. Böylece Türkiye’nin  geri kalanına kıyasla en iyi fiyatları sunuyoruz.
 • Hastalarımızın beklenti ve isteklerini karşılamak için verimli çözümler ve en kaliteli hizmetler sunan en son teknolojileri kullanmaktayız.
 • Uzmanımız Yelizi Damar 20.000’den fazla başarılı operasyon sayısı ile saç ekim alanında kendini kanıtlamış bir uzmandır.
 • FUT, FUE, DHI tekniklerinin dışında acısız ve ağrısız çözüm getiren teknikler ile de saç ekim operasyonları gerçekleştiriyoruz.

Saç Ekimi Öncesinde Bilmeniz Gerekenler

 • Saç ekimi gür bir saç vaat etmez.
 • Lokal anestezi altında yapılacak bir operasyona kontrendikasyon oluşturacak herhangi bir hastalığınız varsa öncelikle hastalığınızla tedavi olmanız ve ardından saç dökülmesi tedavisine başlamanız gerekir.
 • Gerçekçi olmayan beklentileriniz varsa ve donör bölgeniz yetersizse iyi bir aday değilsiniz ve bu tedaviyi almamalısınız.
 • Aktif deri hastalığınız varsa daha önce tedavi edilmelidir.
 • B12, B6 ve çinko seviyeleriniz normal olmalıdır.
 • Herhangi bir tiroid sorununuz varsa, daha önce tedavi edilmelidir.
 • Özellikle şeker hastaları için kan şekerinizin normal seviyelerde olması,
 • Trikotilomani, obsesif-kompulsif bozukluk, depresyon, beden dismorfik sendromu gibi psikolojik rahatsızlıklarınız varsa farkında olunmalı ve bunların hepsi araştırılmalıdır.

Saç Ekimi ve Kalıcı Sonuç

Zaten saçsız bölgeleriniz varsa, saç ekimi en iyi seçenektir. Saç ekimi, gerçek saçın başın kel bir bölgesine taşınmasıyla yapılır ve size en doğal sonucu verir. Cerrah saçları nereden alır? Organ nakli durumundan farklı olarak, kendinize bağışta bulunursunuz; vücudunuz da tek yumurta ikiziniz dışında birinden gelen kılları, folikülleri ve dokuları reddeder. Kendi saç derinizin arkasından gelen dirençli saçlar, saçsız bölgelere nakledilir.

Bununla birlikte, saç ekiminin tüm faydaya ancak yetenekli bir doktor tarafından gelişmiş yöntemlerle yapılırsa ulaşabilirsiniz. Saç ekimi yapabilecek çok sayıda klinik ve uzman var, ancak alanında yetkin ve kendini kanıtlamış bir uzmanla çalışıyor olmak hem en kaliteli saç ekimi sonucuna ulaşmanızı, hem de kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Meditürk Klinik olarak mükemmel bir saç restorasyonu için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlıyoruz.

En Güvenilir Saç Ekim Merkezleri Arasında Meditürk

Güvenilir bir saç ekim merkezi, saç operasyonlarının avantajları dışında dezavantajlarını açıkça sizinle paylaşabilmeli ve saç ekimine dair bilgileri net bir şekilde size aktarabilmelidir. Kullandığı teknikleri açıklar. Olası yan etkilerini size anlatır. Saç ekimini planlamadan önce açık kalplilikle bir saç ekimi operasyonundan ne bekleyebileceğinizi size sunabilmelidir.  Kaliteli bir saç ekimi için tıklayın. Gelin, bunlara göz atalım.ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021