Dhi Saç Ekimi Sonuçları

Dhi Saç Ekimi Sonuçları

dhi-sac-ekimi-sonuclari-1.jpg

Dhi saç ekimi sonuçları fue ile birlikte en çok uygulanan kalem saç ekimi prosedürüne dair merak edilen konuların başında gelmektedir.

Türkiye, saç ekimi ameliyatı için en çok tercih edilen ve saç ekim işlemini en iyi şekilde gerçekleştiren ülkeler arasında yer almaktadır. Türkiye’de cerrahlar neredeyse her gün onlarca saç ekim işlemi gerçekleştiriyor. Saç ekimi için dünyanın her yerinden Türkiye’ye hastalar gelmekte ve bu hastaların çoğu İsrail, BAE, Suudi Arabistan ve Avrupa ülkelerinden gelmektedir. Türk klinikleri uluslararası standartları takip ederek yüksek kalitede hizmet sunuyor.

Dhi saç ekimi sonuçları için sertifikasyon

Türkiye’deki sağlık kuruluşlarının çoğu JCI (Joint Commission International) gibi ulusal ve uluslararası tıbbi kuruluşlar tarafından onaylanmıştır. Ayrıca Türkiye medikal turizm açısından en çok tercih edilen ülkelerden biridir ve bu nedenle, Türkiye’deki uygun maliyetli hizmetleri sayesinde yılda 1 milyon medikal turisti ülkeye çekmektedir. Ülkedeki ortalama fiyat politikası nedeniyle Türkiye’de DHI saç ekimi ve FUE saç ekimi fiyatları Avrupa’ya göre yaklaşık %70 daha uygundr.

Meditürk de gerekli tüm hizmetleri uygun fiyatlarla içeren özel paketler sunmaktadır. Kendi alanlarında 10 yılı aşkın başarılı deneyime sahip saç ekimi ekibimiz ile saç ekimi yan etkileri karşısında etkili birçok DHI ve FUE ameliyatı gerçekleştiriyoruz.

saç ekimi dhi 2 saç ekimi dhi

Fue saç ekimi sonuçları ile farkı

FUE Saç Ekimi sonuçları büyük ölçüde kanalların açılmasına bağlıdır. Yani kanallar doğru açılırsa saç ekimi işleminizin başarı oranı çok daha yüksek olacaktır. FUE saç ekimi ameliyatı sonucunda daha doğal görünen ve gür saçlara kavuşacaksınız. FUE saç ekimi işleminin her aşaması doğru bir şekilde yapılırsa, bu yöntem sayesinde saç ekimi tedavinizin sonuçlarında çok etkili ve doğal görünümlü sonuçlara sahip olacaksınız. FUE saç ekimi ameliyatınız tamamlandığında sonuçları görmeniz yaklaşık altı ay sürecektir ve tam sonucu görebilmeniz için operasyondan sonra yaklaşık on iki ay beklemeniz gerekmektedir.

DHI saç ekimi sonuçları ise, doğal görünümlü saç ekimi yöntemleri arayan kişiler için oldukça etkili bir tedavi yöntemidir. Ekim işlemi tamamlandıktan sonra saç dökülmesi yaşamazsınız ve saçlarınız kalıcı olur. DHI saç ekimi işleminin en önemli avantajı saçın açısı, derinliği ve yerleşimi üzerinde tam kontrol sağlaması ve kesinlikle doğal görünen sonuçlara ulaşmasıdır.

En İyi Saç Ekim Tekniği Hangisi (4) En İyi Saç Ekim Tekniği Hangisi (3)

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Türkiye’de DHI ve FUE saç ekimi ameliyatı için size en uygun kliniği ararken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç önemli nokta vardır. Örneğin, en iyi saç ekim kliniklerinin bu işlemi yapmak için izin ve yasal kanıta sahip olması esastır. Doktorların deneyimi bir diğer önemli faktördür çünkü bir doktorun gerçekleştirdiği ameliyatların sayısı, istenen sonuca ulaşmak için en iyi şansınız olduğunu gösterir. Ameliyatınızı yapacak doktoru seçerken, 10 yılı aşkın deneyime sahip uzmanı seçin ve bu cerrahın portföyüne bakın, böylece istediğiniz sonuçları elde etmenize yardımcı olacak doktordan emin olabilirsiniz. Başarı oranlarını incelemek de önemlidir çünkü belirli bir klinikte DHI ve FUE saç ekimi sonrası kaç kişinin komplikasyon veya yan etki yaşadığını değerlendirmenize yardımcı olur. Türkiye’de daha önce saç ekimi yaptırmış kişilerin deneyimlerini ve yorumlarını araştırın. Bu hastaların yorumları Türkiye’de en iyi dhi saç ekimi sonuçları ile ilgili deneyimlerini ve bu yorumlarda neler yaşadıklarını paylaşır, böylece saç ekiminin saç ekimi olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Yeliz Damar koordinatörlüğünde hizmet sunan Meditürk kalitesini incelemek için bize WA üzerinden hemen ulaşın.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021