DHI Saç Ekimi Fiyatları

DHI-sac-ekimi-fiyatlari.jpg

DHİ saç ekimi fiyatları, saç ekiminden en yeni tekniklerden biri olan DHI (doğrudan saç ekimi) için merak edilen konuların başında geliyor. Yakın zamanda geliştirilen bu teknik, günümüzde birçok etkin operasyonu mümkün kılıyor ve doğal görünüm sayesinde başarıyı getiriyor. Diğer tekniklere göre farklılıkları olan DHI saç ekim hakkında merak ettiğiniz tüm detayları dhi saç ekimi hizmet sayfamızda bulabilirsiniz. En iyi saç ekim merkezleri arasında öne çıkan Meditürk’te ücretsiz saç analizi almak için hemen ulaşın!

DHI saç ekimi tekniği, eksik bölgedeki saçların mevcut saçlara zarar vermeden daha sık ve daha doğal bir görünüme kavuşmasını sağlayan bir tedavi işlemidir. Dikişsiz ve kesiksiz yapılan bir uygulamadır. DHI saç ekimi tekniği tıraşsız saç ekimi olarak da bilinir. İyileşme süresi daha kısadır, kanama neredeyse yok denecek kadar azdır. Bu yöntemde kanal açma tekniklerinden farklı olarak greftler özel olarak geliştirilmiş ekim kalemine (Choi Implanter Pen) yerleştirilir ve ekim öncesi kanal açma aşaması yoktur.

Saç dökülmesi ya da kellik gibi saç problemleriyle karşı karşıya iseniz saç ekim operasyonlarından biri olan DHI saç ekimi tekniği ile tanışın. DHI saç ekimi fiyatları hasta bazlı olarak değişmekle birlikte 3000 greft saç ekimi, 5000 greft saç ekimi gibi kriterlerin kullanıldığını belirtmekte fayda var. Ülkemiz dışında 10 bin dolar ve üzeri rakamlarla gerçekleştirilen bu operasyon için Türkiye’de yerel para birimi cinsinden bu seviyelerde hizmet sunulduğundan yabancılar en iyi DHİ saç ekimi fiyatları için Meditürk klinik gibi saç ekim merkezlerini yakından takip etmektedir.

DHİ Saç Ekimi Fiyatları 3 DHİ Saç Ekimi Fiyatları 4

DHI Saç Ekimi Fiyatları Herkes İçin Uygun Mu?

DHI saç ekimi fiyatları FUT veya FUE saç ekimi ile kıyaslandığında nebze yüksek olabilmekte ve saç dökülmesi tedavisi arayan hemen hemen tüm hastalara uygulanabilmektedir.

İlk gelişim evresinde Choi kalem tekniğinin ilk aşamalarında, yalnızca belirli bir saç tipi olan kalın, düz saç tiplerinde kullanılabiliyordu. Neyse ki artık durum böyle değil ve tüm saç tiplerine sahip kişiler doğal görünen sonuçların keyfini çıkarabilir. Evrensel DHI kullanımının şu anki aşamasına nasıl geldik?

DHI yöntemi, Kore’deki Kyungpook Ulusal Üniversitesi’ndeki uzmanlar tarafından geliştirilmiştir. Choi implanter kalemi, genellikle ‘orijinal’ implanter kalem cihazı olarak kabul edilir. Alanda faaliyet gösteren uzmanlar, bu yeni tekniği en iyi şekilde anlamak ve tüm hastalara aynı ve evrensel olarak fayda sağlayıp sağlamadığını görmek için araştırmalar yapmaya başladı. Ancak çalışmalarının sonuçlarına göre, saç ekimi ameliyatı sırasında choi implanter kalemi kullanmak için tüm insanların ideal adaylar olmadığı sonucuna ulaştılar.

Choi kalemleri kullanılarak yapılan ilk nakillerde, saç dökülmesi yaşayan Asyalı hastaların, büyük ölçüde saçlarının dokusu ve kalınlığından dolayı diğer etnik kökenlere kıyasla daha iyi sonuçlar aldığı keşfedildi. Bu çalışmalarda kullanılan iğnelerin boyutları 0,8-0,9 mm arasında değişmektedir.

Uygun çap ve düzlük olmadan, foliküller bükülme etkisi yaşayabilir veya yanlış greft yerleşimine ve foliküller için aşırı travmaya neden olabilirdi. Bu nedenle, tüm hastaların saç ekimi ameliyatı sırasında choi implanter kalem kullanımı için ideal adaylar olmadığı bildirildi. Bilimsel ve teknik gelişmelerle birlikte, saç restorasyon prosedürleri son on yılda iyileşti ve artık herhangi bir saç özelliğine sahip hasta için choi Implanter kalemi ve makul sayıda greft kullanılarak saç ekimi yapmanın mümkün olduğu bir noktaya ulaştı. Ustalık gerektiren bu işlemdeki pratiklik DHI saç ekimi fiyatları üzerinde de etkili.

DHİ Saç Ekimi Fiyatları 2DHİ Saç Ekimi Fiyatları 1

Bu nedenle, hemen hemen tüm hastalar DHI saç ekimi yöntemini tercih edebilir ve tutarlı, etkili, öngörülebilir, güvenli ve doğal görünen sonuçları deneyimleyebilir.ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021