DİŞ UZMANI

Tüm diş hizmetleri

Diş teli, kanal tedavisi ve implant… Ağız ve diş sağlığında işi uzmanına bırakmak için bize hemen ulaşın!

Diş İmplantı

Diş İmplantı

Protez Diş

Protez Diş

Diş Teli Tedavisi
Diş Teli
Kanal Tedavisi
Kanal Tedavisi

Diş sağlığı, tüm vücudu ilgilendiren bir olgudur!

İyi diş veya ağız bakımı, sağlıklı dişleri, diş etlerini ve dili korumak için önemlidir. Ağız kokusu, ağız kuruluğu, aft veya uçuk, iltihap ve diş çürüğü gibi ağız sorunlarının tümü uygun teşhis ve bakımla tedavi edilebilir. Kanal tedavisi diğer seçeneklere yukarıdan ulaşabilirsiniz.

Uygun evde ağız bakımı için doğru miktarda zaman harcamak, kuşkusuz çürük ve periodontal hastalık riskini en aza indirmeye yardımcı olmak için çok önemlidir. Yılda iki kez sözlü muayene ve diş profilaksisi için diş hekimini ziyaret eden bir kişi, diş hekimi koltuğunda yılda yaklaşık iki saat geçirecektir. Aynı kişinin her gün dişlerinin arasını fırçalama ve temizleme süresinin yılda yaklaşık 30 saat olduğu tahmin edilebilir. Günlük ağız hijyenine ayrılması gereken süre göz önüne alındığında, hastalara yapılan evde ağız bakımı önerilerini destekleyen bilimsel kanıtları anlamak önemlidir.

Diş Sağlığı Tedavi Öncesi Başlar

Uygun tedavi seçeneğini sunmanın yanı sıra, diş ekibimiz hastalara çoğu insan için geçerli diş sağlığı tavsiyeler ve özellikle yüksek çürük ve/veya diş eti iltihabı riski taşıyan hastalar olmak üzere her bir hastanın ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen kişiselleştirilmiş tedaviler sunar.
ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021