6000 greft saç ekimi

6000-greft-sac-ekimi-1200x800.jpg

6000 greft saç ekimi ücreti ne kadardır?

6000 greft saç ekimi (2) 6000 greft saç ekimi (3)

6000 greft saç ekimi kapsamında saç ekimi maliyeti birçok faktör tarafından belirlenir. Her vaka farklıdır. 6000 greft saç ekiminde saç ekiminizin spesifik maliyetini belirlemek için bugün bir konsültasyon planlamanızı öneririz. 6000 greft saç ekimi için Meditürk Klnik’te en iyi saç ekim uzmanı tarafından bir değerlendirme yapılır ve cerrah liderliğinde gerçekleştirilen ameliyatta saç ekimi maliyeti şunlara dayanır:

  • Saç çizgisi tasarımı ve şakak açısı kapanması dahil olmak üzere saç ekimi sonucu
  • İstenilen saç yoğunluğu
  • Mevcut kellik seviyesi
  • Kel alan örtülmesi gereken yerler – saç çizgisi, taç, kafa derisi ortası, yara izi onarımı vb.
  • Daha önce saç ekimi işlemi yaptırıp yaptırmadığınız

6000 greft saç ekimi kesin çözüm mü?

Tabii ki saç ekimi ameliyatı işe yarıyor! Lütfen Saç Ekimi Sonuçları sayfamıza bakınız. Konsept çok basit. Başın yanlarındaki ve arkasındaki saçların genetik yapısı, genetik tip kelliklere karşı dirençlidir. Bu, başın yanlarında ve arkasında bulunan saçların döküldüğü bölgeye taşınmasını mümkün kılar. Bu yeni ekilen doğal saçlar kalacak ve uzamaya devam edecek. 1900’lü yılların başından itibaren saç ekiminin çeşitli şekillerde yapıldığını da bilmelisiniz.
Herkes saç ekimi yaptırabilir mi?

Saç ekimi yaygın olarak kalıtsal kellik vakalarını tedavi etmek için kullanılır, ancak alopesi areata veya trikotillomani vakaları için kullanılmaz. Bir kişinin saçlarını başın yanlarında ve arkasında tutması saç ekimi yaptırmanın doğru olduğu anlamına gelmez. Hastanın saç ekimi ile nelerin başarılabileceğini ve nelerin başarılamayacağını bilmesi için kapsamlı bir konsültasyon gereklidir. Doktor hastanın beklentilerini anlamalıdır. Genellikle saç ekimi, uzun bir diyalogdan sonra doktor ve hasta arasında bir uzlaşmadır.

Saç Ekimi Sonucu Doğal Görünür mü?

Saç ekimi sanatı, sadece saç ekimi yapan doktorun teknik becerisi değil, aynı zamanda doktorun her hasta için yüz özelliklerine göre ön saç çizgisini uygun şekilde tasarlayabilme konusundaki doğal yeteneğidir. Bu yeteneğe sahip bir doktor, doğal bir görünüme sahip saç başı. Normal bir saç ekimi ile doğal, saptanamayan, mükemmel bir saç ekimi arasındaki fark budur.
Saç ekimi işlemi ne kadar sürer?
Genellikle bir günde 2500 ila 3500 foliküler ünitelik bir işlem yapılabilir. Daha fazla foliküler ünite grefti içeren bir prosedüre ihtiyacınız varsa, art arda iki gün içinde yapılabilir.

Saç Ekimi Ameliyatı Ağrılı mı?

Sadece küçük rahatsızlıklar var. İşlem lokal anestezi altında yapılır ve işlem boyunca hastanın bilinci açıktır. Ağrı için daha fazla ilaca çok az ihtiyaç vardır ve ilk gece için yarım ağrı kesiciden biraz daha fazlasını gerektirir. FUE (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu) donörün saçından foliküler üniteleri elde etmek için kullanan yeni tekniğin avantajı budur.

Birden fazla saç ekimine ihtiyacım olacak mı?

Yaş, Saç Dökülmesi Ölçeği ve saç dökülmesinin ilerlemesi gibi faktörler bu sorunun yanıtlanmasına yardımcı olur. Çoğu durumda, kişi birden fazla prosedür alır, ancak aralarında uzun yıllar sürebilir. Ek işlemlere duyulan ihtiyaç, yapılan saç ekiminin kalitesine göre belirlenecektir. Prosedür daha kaliteli olduğunda, daha uzun sürecek ve saç ekimleri arasında gerekli olan süre daha uzun olacaktır.

6000 greft saç ekimi (4) 6000 greft saç ekimi (1)

Doğru Adres Meditürk

Hemen fotoğrafınızla birlikte bize ulaşın, ücretsiz saç analizi imkanından yararlanın.ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021