5000 Greft Saç Ekimi

5000-greft-sac-ekimi.jpg

5000 greft saç ekimi ne kadarlık bir bölgeyi kapsar?

Uygun bir hasta üzerinde deneyimli bir ekip tarafından özenle yapılan 5000 greft saç ekimi 2-3 yumruk alan büyüklüğünde bir alan kaplar. Her hasta bu kadar yüksek bir sayıda grefti bir seansta tolere edemeyebilir. Çünkü bu sayının ekilmesine engel olabilecek bazı koşullar vardır. Taç teşekküllü seansın gerçekleştirilebilmesi için hastanın sağlık durumunun iyi ve saçlı derinin arkasındaki donör bölgenin çok yoğun olması gerekir. Bu yüzden ücretsiz saç analizi sonrası hastanın bu büyüklükte bir seansa uygun olup olmadığını belirlemek saç ekim uzmanı değerlendirmesindedir.

istanbulun en iyi saç ekim merkezi (4) Ucuz Saç Ekimi 2

Tek seansta 5000 greft saç ekimi yapılabilir mi?

Evet, ancak çok az özel durumlarda. 5000 greft her vaka için uygun değildir. Böyle mega bir nakil için yerine getirilmesi gereken o kadar çok koşul vardır ki en önemlisi hastanın sağlığı ve kan dolaşımı seviyesidir. Çoğu hasta bir seferde 5.000 ila 6.000 greft ekilmesine ihtiyaç duymaz. Daha rahat anlaşılması için, yeterli yoğunlukta “önden arkaya” tamamen kel bir kafa derisini kaplamak için yaklaşık 5.000-6.000 greft gerekir. Çoğu hasta bu saç dökülmesi seviyesine ulaşmadan bize başvurur.

5000 greft saç ekimi önerilir mi?

Meditürk hastalarına çok yüksek sayıda greftin aktarıldığı seansları önermiyor. Tek seferde 4000 grefti geçmemeyi tercih ediyoruz. 5000 greft ve daha fazlasını hedefleyenlerin iki veya daha fazla seansta yaptırmaları önerilir. 5000 greft ve üzeri saç ekimlerinde risk daha fazladır.

5000 greft seansta ekilen saçlar %100 uzar mı?

5000 greftlik bir saç ekimi, az sayıda greft seansına kıyasla daha yüksek oranda kayıp sağlayabilir. Ancak ekilen toplam greft sayısından %5’ten fazla bir kayıp beklemiyoruz.

2021 yılında maliyeti nedir?

5000 greftlik bir saç ekimi maliyeti ülkeden ülkeye çok değişiklik gösterebilir. ABD, Kanada, İngiltere ve Avrupa’da en iyi durumda maliyet 6000 dolardan az olmayacaktır. Popüler ve güvenilir kliniklerde ise en az 9000 dolar olacaktır. Bu maliyet Asya, Latin Amerika ve elbette Türkiye’de daha düşüktür. Meditürk olarak kampanyalı saç reklamları ile hasta yönlendirmeyi etik bulmuyoruz. Her hastanın saç analizi ile kesinleşen bir fiyat teklifi sunuyoruz. Bununla birlikte greft başına maliyetin 2-4 TL arasında değiştiriğini düşünürsek 5000 greft için 10.000 TL-20.000 TL ücretler talep edildiğini belirtmek yanlış olmayacaktır. 5000 greft saç ekimi fiyatı için bize hemen ulaşın!

Türkiye’de 5000 greft saç ekimi

Türkiye’de 5000 greft saç ekimi maliyeti 10.000 TL’den başlamakla birlikte hastaya göre değişebilmektedir; salt fiyat odaklı hareket etmemek gerekir. Kliniğimizde bu tür bir müdahaleyi 2021 yılında paketlerimiz konaklama, ulaşım ve gerekli tüm kan tahlilleri ve ilaçları kapsayacak şekilde her şey dahil paket olarak sunabiliyor. FUE saç ekimi başta olmak üzere her türlü saç ekimi hizmeti için ücretsiz analiz ve saç ekimi işlemi sonrası takip hizmeti sunuyoruz. Meditürk’ün 100’lerce hastasının desteklediği operasyonlar için bize WhatsApp butonu üzerinden hemen ulaşın!

En doğru destek için Meditürk’ten destek alın!

Yeliz Damar Beyaz TV program daveti YouTube videosu.

FUE saç ekimi nedir?

Foliküler Ünite Ekstraksiyonu, “şerit ekim” yöntemi kullanmayan “daha az invaziv” bir saç ekimi tekniğidir. Foliküler üniteler doğrudan donör, yani yoğun saç bulunan alandan alınır, tipik olarak hastalar saçlarını kısa kullanmayı tercih etseler bile genellikle neredeyse fark edilmeyen minimal yara izine yol açar. Görünür bir yara izi tespit etmemek için 0,9 mm veya daha küçük bir enstrüman kullanılmaması kritik önem taşır. FUE’de, greftlerin uygulanma alanı geniş olduğundan seri bir ameliyat önem kazanmaktadır.

FUE Saç Ekimi

DHİ saç ekimi mi seçmeliyim?

DHI tekniği ile saç köklerinin hayatta kalma oranı ve saç yoğunluğu çok yüksektir. Bu prosedürün gerçekleştirilme kolaylığı, hastalara güvenli ve sağlıklı sonuçlar sunar. Ayrıca travmanın azalması, günlük hayatlarına hızla dönebilen hastalar için daha hızlı iyileşme süresi anlamına gelir. DHI saç ekiminde iyileşme süreci diğer tekniklere göre çok hızlıdır. Çünkü kafa derisindeki kabuklanmalardan kurtulmak sadece 3-4 gün sürer.

FUE ve DHI saç ekim yöntemleri birbirinden çok farklı değildir. Her iki yöntemde de saç kökleri tek tek saçlı deriye ekilir. FUE yönteminde saç ekimi öncesi kanallar açılır, DHI yönteminde bu adım uygulanmaz, doğrudan ekim işlemine geçilir.

DHI Saç Ekimi

5000 greft saç ekimi için Meditürk

Anatolia Saç Ekim ile yıllardır hizmet sunan ünlülerin saç ekim uzmanı Yeliz Damar ve ekibi 5000 greft saç ekimi ve diğer saç ekim işlemleri için en iyi hizmet sunmak için yanınızda. Hemen asistanlarımıza WhatsApp butonu üzerinden fotoğraflarınızı analiz için iletin veya kliniğimize ücretsiz saç analizi için uğrayın! 1000’lerce hastanın güvendiği saç ekim merkezimize siz de ulaşın.

Saç Ekimi Sonrası Süreç 1 DHİ Saç Ekimi Fiyatları 2ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021