5000 Greft Saç Ekimi Sonuçları

Sac-Ekimi-Yontemleri.jpg

5000 greft saç ekimi sonuçları, en çok merak edilen saç ekim türlerinden biri olup greft sayısının adedi bakımından ekonomik olması amaçlanır.

Greft kalitesi, tüm saç restorasyon cerrahisinin, özellikle Foliküler Ünite Eksizyonu (FUE) önemli bir bileşenidir. Özellikle FUE ile saç restorasyon cerrahisinin kozmetik sonuçları üzerinde greft kalitesinin etkisi çokça merak ediliyor. 1-4 mikroskobik olarak şeritlere dönüştürülen  greftlerin ideal olduğu altın standarttır. FUE’de donör bölgeden saç alırken yaşanılan zorluk şerit greftlere benzer veya tamamen aynı greftler üretmektir. FUE greftleri genellikle FUT cerrahisinde üretilen mikroskobik olarak disseke greftlerden daha düşük verime sahip olarak karakterize edilir; ancak daha iyi sonuçlar ortaya koyar.

Saç dökülmesi yaşayan kişilerin çoğu sıklıkla “Saç ekimi için kaç greft lazım?” ve “Saç ekimi için birden fazla seansa ihtiyacım olacak mı?” şeklinde sorular sorarlar. İncelen veya kelleşen saçların hacmini eski haline getirmek için neler yapılabileceğini öğrenmek açısından kritik sorulardır. Ancak, saç ekimi işlemi ile ilgili olarak, saç dökülme şekli ve hastalarımızın ihtiyaçlarının değerlendirilmesi için yapılan konsültasyonlar sırasında, özellikle de ekilecek ve ekilecek greft sayısı ile ilgili olarak sıklıkla ortaya çıkan çeşitli yanlış yorumlamaların olduğunu gözlemlemekteyiz.

Bu nedenle Meditürk Klinik olarak, hastalarımızın saç dökülmesinin boyutunun nasıl ölçüldüğü konusunda net bir fikre sahip olmalarına ve online olarak belirtilen greft sayısının sizin durumunuz için de uygulanabilir veya makul olup olmadığını aktarmaya çalışıyoruz.

Hair Transplant koordinatörlüğünde çalışan cerrah ve saç ekim ekibimiz Fue saç ekimi, dhi saç ekimi ve diğer ekim işlemlerinde saçınız için ücretsiz analiz gerçekleştirdikten sorna en doğru saç ekim yöntemleri ve bütçe konusunda yönlendirme yapıyor.

Meditürk Klinik olarak en iyi 5000 greft saç ekimi sonuçları için tamamen hastaların ihtiyaçlarına göre tasarlanmış benzersiz bir hizmet sunuyoruz. İster işlem sırasında kendilerini olabildiğince rahat hissettirsin, ister ameliyat sonrası sağladığımız özel saç ekimi sonrası bakım ve iyileşme sürecimiz. FUE saç ekimi sürecimiz , hastanın hedefledikleri sonuçlara ulaşma şansının en yüksek olmasını sağlayarak beklentileri aşan sonuçlar ortaya kouyuyor.

Saç ekiminin hak ettiğiniz görünümü elde etmenize yardımcı olacak en iyi çözüm olabileceğini düşünüyorsanız, cerrahi seçeneklerinizi görüşmek için bugün form üzerinden veya WhatsApp düğmesini kulanarak bizimle iletişime geçin!

Referans Kaynak:

Graft Quality Index: A Morphologic Classification of Follicular Unit Excision (FUE) GraftsESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021