4000 Greft Saç Ekimi Öncesi Sonrası

4000 greft saç ekimi öncesi sonrası sonuçlarımız ile Türkiye’nin en iyi saç ekim işlemlerini gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz ve bu prosedürü şansa bırakmak istemeyen hasta adaylarımızı bu sayıda greft ektiren eski hastalarımızla görüştürüyoruz.

Saç son zamanlarda Türkiye’de pek çok kişinin talep ettiği bir hizmet haline gelmiş durumda. Hem FUE saç ekimi, hem de DHİ saç ekimi gibi teknikler saç ekimi prosedürünü daha güvenli hale getirirken servet ödemek de gerekmiyor. Pandemi şartlarında bile binlerce insanın saç ekimi için Türkiye’yi ziyaret ettiğini düşünürsek ülkemiz hem maliyet, hem de uzmanlık açısından oldukça iyi bir nokta. Elbette burada Avrupa ve ABD’den gelip kur açısından daha avantajlı hisseden çoğu turist saç ekiminden faydalanmaktadır. Pek çok sağlık sektörü yatırımcısı da Türkiye’nin saç ekimi alanında lider olma yolunda emin adımlarla yürüdüğü kanaatinde.

Saç Ekimi Sonrası Süreç 2

Saç ekiminde greft nedir?

“Greft”, saç içeren bir deri şeridi için kullanılan standart terimdir. Greftler vücudun herhangi bir yerinden alınabilir, ancak o bölgenin yüksek sürdürülebilirliği nedeniyle tipik olarak oksipital kafa derisinden (arka kafa derisi üzerinde bulunan donör bölge) seçilirler. Teknoloji, araçlar ve cerrahi yaklaşımlar greftin boyutunu ve şeklini belirler. Donör bölgeden doku alınarak saç greftleri oluşturulur. Amaç, saçı büyütebilecek küçük bir miktar dokuyu çıkarmak ve saç derisinin yapamayan bir bölgesine nakletmektir. Saç ekimi de vücudun ‘verici alan’ olarak adlandırılan bir bölümünden saç köklerinin vücudun ‘alıcı alan’ olarak bilinen kel veya saçsız bir bölgesine alındığı cerrahi bir tekniktir.

4000 saç greft saç öncesi sonrası çok farklı mı?

Geniş kapsamlı saç dökülmesi yaşayanlar için yeterli midir? Tam kafa saç ekimi için ortalama 4000-6000 grefte ihtiyacınız olacaktır. Bu, cerrahınızın sizinle görüşeceği bir dizi faktöre bağlıdır.

4000 greft kaç saç telinden oluşur?

Her bir saç greftinde tipik olarak 2 saç teli bulunur, bu da FUE yöntemiyle yaklaşık 4.000 kök ve FUT yöntemiyle 8.000 saç teli ekilmesine eşittir.

saç ekimi öncesi sonrası meditürk Saç Ektirme Fiyatları (3)

Bu greft sayısı için FUE mi, DHİ mi?

FUE yöntemi, DHI yöntemine göre daha geniş alanları kapsadığı için tercih edilebilir ve DHI saç ekimi, daha yüksek yoğunluk elde etmek için iyi bir oran sağlayan bir işlemdir. Uzmanların tavsiyelerine göre hem FUE hem de DHI başarı oranı %95’e kadar ulaşmaktadır.

Türkiye’de saç ekiminin avantajları

Ülkemizde ortalama 4000 greftli saç ekimi fiyatı 1000-2000 dolar civarında değişmektedir. Bu miktar birçok Avrupa ülkesinden daha ekonomiktir. Ayrıca Amerika Birleşik Devletleri’nde 4000 greft ile saç ekimi maliyeti bu rakamın kat be kat üzerindedir.

Saç Ekimi Sonrası Süreç 1 DHİ Saç Ekimi Fiyatları 1

4000 greft saç ekimi öncesi ve sonrası için Meditürk?

Bu rakam birçok kişi için hala yüksek; ancak bazen de doğal sonuçlar için kaçanılmaz. Sağduyulu bir klinik olarak saç ekimi için doğrudan bir fiyat vermek yerine ücretsiz saç analizi gerçekleştirip hastalarımız açısından en avantajlı plan ve prosedürleri sunuyoruz. Sadece 4000 greft saç ekimi, 5000 greft saç ekimi gibi aramaların saç ekimi maliyeti hakkında net bir yanıt vermeyeceğini paylaşmak isteriz. O yüzden en iyi konsültasyonla ücretsiz saç analizi için bize WhatsApp üzerinden hemen ulaşın!ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021