2000 greft saç ekimi fiyatı

2000 greft saç ekimi fiyatı

2000-greft-sac-ekimi-fiyati.jpg

2000 Greft Saç Ekimi Fiyatı

2000 greft saç ekimi fiyatı, ortalama bir saç ekimi fiyatı arayışında olan potansiyel hastaların en çok merak ettiği greft sayılarındandır. Saç ekimi terminolojisinde sıklıkla kullanılan greft terimi “saç folikülü” anlamına gelmektedir. Ortalama bir greft genellikle 2 veya 3 saç teli tutar. 2000 greftte yaklaşık 5000 ila 6500 saç kökü bulunur. Saç ekiminde greft sayısının hesaplanması, ekim yapılan bölgenin incelenmesini ve o bölgedeki saç dökülmesini kapatmak için ihtiyaç duyulan folikül sayısının belirlenmesini içerir.

Saç ekimi için gereken toplam greft sayısı, saç özellikleri, saç yoğunluğu, kafa derisinin elastikliği, saçla kapatılması gereken alan, yüz özellikleri ve genel estetik gereksinimler açısından hastalar arasındaki büyük farklılıklar nedeniyle büyük ölçüde değişebilir. Ancak saç ekimi için ihtiyacınız olan minimum greft miktarı 2000-3000 greft arasında değişecektir. 2000 greft saç ekimi fiyatı için de 2-4 TL gibi bir aralık vermek dışında kesin konuşmamak gerekir. Mevcut saç dökülmesi sınıflandırma seviyenize göre saç ekimi için ihtiyaç duyabileceğiniz greft sayısı belirlendikten sonra FUE saç ekimi, DHİ saç ekimi gibi yöntemlerin belirlenmesi de gerekir.

2000 Greft Saç Ekimi Fiyatı ve Kalite

Saç ekim kliniği olma iddiasıyla faaliyet gösteren birçok yer ya gerçekçi olmayan yükseklikte greft sayıları sunmakta ya da daha düşük bir maliyetin, daha düşük kalite olduğunu ima etmektedir. Her ikisi de doğru değil. Saç ekimi merkezimizi mümkün olduğunca az masraf yaratacak şekilde özenle yapılandırdık. Saç ekim merkezleri, diğer zincir mağaza tarzı saç ekimi klinikleri gibi televizyon, radyo ve gazete reklamlarına milyonlarca lira harcamamalı.

Meditürk olarak başarımızı saç ekimi yaptırmadan önce danışabileceğiniz hastalarımızla kanıtlıyoruz. Saç dökülmenizle ilgili en uygun 2000 greft saç ekimi fiyatı sunabilmemiz için hemen kliniğimizden teklif alabilirsiniz.

Hair Transplant öncülüğünde yıllara dayanan uzmanlığımızla doğru saç ekimi hizmeti sunan saç ekim merkezimize ücretsiz bir saç analizi için başvurabilir, uygulamalarımızdan örnekleri iletişime geçerek teyit edebilirsiniz. Bizim için greft sayısından öte saçınızın ekip işlemine ne kadar uygun olduğu asıl belirleyici faktör.

Sizi saç ekimi sonrası yalnız bırakmayan ve yıl içinde farklı periyotlarla takip eden bir klinikle çalışmak için hiç geç değil!

Kaynak: https://www.hairclub.com/blog/what-hair-graft-and-how-it-created/

 ESTETİK, SAÇ, DİŞ

ESTETİK, SAÇ, DİŞ
0532 155 01 76

SAĞLIK SORUNLARINIZI 7/24 PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Acil bir tıbbi ihtiyacınız varsa şimdi bizi arayın, hızlı bir şekilde cevap vereceğiz ve size tıbbi yardım sağlayalım.
Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021Telif hakları Meditürk ve Zenline‘a aittir. © 2021